Плекаю думи• 28 декабря 2023
В каком возрасте у мужчин уже не работает половой орган?
18 мнеУЖЕ• 28 декабря 2023
У кого в 50, у кого в 80. Нет конкретной цифры, так как тестостерон снижается постепенно и очень долго
ОхиИВздохи• 28 декабря 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
В 50 работает, позже - пока не знаю ))
В 54 теж працює. Далі побачимо. У сестриного чоловіка років в 45 вже не працював, живуть вже років 10 , як брат і сестра
Шпондєр• 28 декабря 2023
Вообще по-разному. Актер Энтони Куинн стал отцом в 81 год, например. Роберт де Ниро в 79. Есть парни, у которых в 35 проблемы уже
Нульовий сантиметр• 28 декабря 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Ничего себе, а я думала когда говорят про отношения как у брата с сестрой, это значит что на жену нет реакции, а на других все ок
Весняний Марафон• 28 декабря 2023
После 50 включается вырубающий тумблер.или как вы себе это представляете? Сколько вашему поклоннику?
Шпондєр• 28 декабря 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Да, реально молодеет - образ жизни, питание, экология, стресс
ОхиИВздохи• 28 декабря 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Як вона каже, там перчик не стоїть давно, кому він потрібен?
ОхиИВздохи• 28 декабря 2023
В юності зустрічалася з чоловіком, старшим на 25 років, іноземець, все чудово було, йому було 45.
Сиренькая• 28 декабря 2023
54 проснувся наче працює, а єкзамен приймали останній раз весною. Весною проходив.
ГугелП@лАмался• 28 декабря 2023
Ой, розкажу вам 2 кумедні історії:
1. Дід чоловіка років 80 мав, вже з головою трохи не тойво, але от з потенцією ше все гуд було. Бабуся лупила його якоюсь тряпкою періодично, хрестилася, кропила свяченою водою, ми не розуміли в чому справа, а вже коли він її зодовбав до ручки, вона доньці призналася, попросилася в іншу кімнату)))
2. Були дітьми, мали йти з подругою на річку, її бабусі з дідом повідомили, вийшли, але зависли ще з дітьми в під´їзді тай передумали на річку йти. Бавилися в під´їзді, вирішили забігти до цієї ж подружки попити і взяти м´яч, в них планування було таке, що відкриваєш вхідні двері, а кімната прямо. Відкрили двері, а там така картина
, ми, банда дітисок були офігівші))))))
Мяо мой мяо• 29 декабря 2023
Усі різні.. Щоб добре працював, треба жінка бажана на щодень, щоб було з ким, хіба ж не так?