Грушки-яблочки• 29 декабря 2023
А и правда, что там по впо?
Знаю, что планируются изменения. Буду благодарна за ссылки, где есть инфа. Отменят всем, кто в 22 или нет?
Доктор Хаос• 29 декабря 2023
Бідні наші люди, живуть на копійки і їх хочуть забрати. Самі б вони прожили на ті 2тисячі коли залишився без нічого, що заробляв все життя.
Семенівни сусідка• 29 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Ці гроші дуже допомагають в сплаті за все дитяче, звичайно. Буде погано, якщо відмінять. А, якщо ще й чоловіків всіх позабирають, то взагалі не зрозуміло як працювати без допомоги в чужому місті, колі немає кому навіть підстрахувати з дитиною.
Грушки-яблочки
• 29 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Нашла вот такую статью
Надеюсь так и будет. На мне отец с альцгеймером, муж со второй группой после ранения, ребёнок 3 года, и мы впо с 22 года. Эти деньги очень выручают, потому что аренда дорогая. Работаю только я.
Семенівни сусідка• 29 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Сил Вам 🙏🙏🙏
Вишневий цвіт• 29 декабря 2023
У зв’язку із тим, що частина ВПО з 1 лютого 2024 року не отримуватимуть виплати, Мінсоцполітики розробило проєкт постанови про продовження виплат.
Допомога для громадян, які проживають в Україні і мають статус внутрішньо переміщених осіб, становить:
1.для осіб з інвалідністю та дітей – 3 тис. грн
2. для інших осіб – 2 тис. грн.
Отримувати гроші можна 15 та 28 числа кожного місяця.
Виплати не продовжуватимуть тим, хто:
1.перебуває за кордоном понад 30 календарних днів поспіль без обґрунтованих причин (обґрунтованими вважаються службові відрядження, стажування, лікування або реабілітація, догляд за хворою дитиною, оздоровлення дитини тощо);
2. повернувся до покинутого місця проживання;
3. відбуває покарання або засуджений за колабораціонізм.
У Вас все в порядку автор, так що виплати ВПО, Ви продовжуватимете отримувати.
2. для інших осіб – 2 тис. грн.
Виплати не продовжуватимуть тим, хто:
Най хоч раз• 29 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Треба одяг дорослим чи дітям? Може якась допомога треба? Якщо так, відкрийтесь - напишу вам , спробую чимось допомогти
Б´ю байдики• 29 декабря 2023
Январь последний месяц выплат. Информация от бывшей коллеги из соцзащиты.
Грушки-яблочки
• 29 декабря 2023
Ответ дляНай хоч раз
Вот прям громадное вам спасибо. Очень тепло на душе стало от вашего комментария. Реально спасибо! Но мы справляемся на данный момент
Най хоч раз• 29 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Раптом що треба буде - напишіть в цій темі у відповідь на мій коментар, я побачу
Не хочу відкриватись для всіх
Ви сильна, але не бійтеся іноді прийняти допомогу , ми всі в одному човні , просто комусь зараз тяжче, а комусь трохи легше , але ніхто не знає кого що чекає
Не хочу відкриватись для всіх
Грушки-яблочки
• 29 декабря 2023
Ответ дляНай хоч раз
Не хочу відкриватись для всіх
Спасибо вам большое💓
долой_лама• 29 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
В офіційних джерелах вказано, що всім скасують і більше, ніж 6 міс ці виплати не можуть виплачуватись. Виявляється, це була тимчасова підтримка і всю війну вона тривати не може. Зможуть подати знову на продовження тільки малозабезпечені, багатодітні і інваліди. Я відношусь до всіх пільгових категорій, окрім багатодітних, але документів не маю(( Тож виплати ВПО мені тепер не світять. Наше житло на лінії фронту зруйноване, я одна з дитиною на орендованій квартирі і без роботи...
Семенівни сусідка• 29 декабря 2023
Ответ длядолой_лама
Поділіться посиланням, буд ласка, на джерела 🙏
Молчалка• 02 января 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Так якщо 2 дітей і жінка не працює то вже 8 тисяч
Я за таку зарплату хожу на роботу, а тут сидять нічого не роблять, а 8 тис їм на карту
Молчалка• 02 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...