VivaForever• 29 декабря 2023
Ответ длячир
Киев.
Палає парковка в одному з районів міста
Тому такий страшний чорний дим в небі?
Боже мій, співробітники в чаті пишуть-ми ще вдома, ми теж...і так наче все зрозуміло, можна і не відписувати...
Coffee is Love• 29 декабря 2023
Ответ дляVivaForever
Тому такий страшний чорний дим в небі?
Удалено администрацией...
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Інету не було - то одне. Головне, у них не було мантри ’старший брат’.
А тепер ми шукаємо у німців прихистку....
Mashulenka• 29 декабря 2023
Ответ дляКарина250
У Києві влучення по багатоповерховому будинку😢
📡 @radar_raketaa
Не достроенному к счастью
Павлодарская• 29 декабря 2023
Ответ дляКарина250
📡 @radar_raketaa
Страшно когда опубликуют все с фото и с цифрами (
VivaForever• 29 декабря 2023
Ответ дляOllka
Нам отдали в возрасте 4-6 лет. Точно не знаю.
У нас уже лет 5-6.
Пожалели забрали. Теппть я жалею. Не знаю чтотс ним дальше делать. Уже снова в аквариуме темно, а аквариум большой. Куда ставить еще больший не знаю. И куда деть - тоже не знаю. Они долго живут.
При чем жалею о том, что когда нам его отдавали - я не нагуглила до какого размера и как долго живут. А над животным издеваться и куда-то выпускать - рука не поднимется.
У нас уже лет 5-6.
Ви про черепаху?У нас на озере много черепах вижу летом
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ніколи не ходила до укриття...Але вже подумки на загальному коридорі в новорічну ніч. Там 2 конкретні стіни. Святкувати не збирались, але очевидно, що спати ми точно не будем. Хочу, щоб їм там всю ніч теж замість курантів гупало, і кожну наступну ніч
Ответ дляOllka
У нас уже лет 5-6.
В зоопарк отдать?