Aksinia 111• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
На майдан вперед с тётками рашистками! Ты глянь как за спинами военных устроились
Военным русню убей еще и на майдан сходи
’Я вас туда не посылала.это их выбор!’
Перетопчитесь!
’Я вас туда не посылала.это их выбор!’
Перетопчитесь!
Яка гыдота тут посётся ! Мало нам внешних мразей, так здесь ещё рашкомордые резвятся !
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Вон уже болото подтянулись , бузят …Мирные переговоры требуют …
Так а куда им деться?)))
Всё ж запланировано. Ракеты+сразу ’нада сдаваться.сколько можно’)))
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Главное что в такие минутки молятся на ппо. Не хочется ватной башкой своей ракетки ловить ’мой муж тоолько меня должен защищать’
Ага.муж видимо сейчас с теннисной ракеткой над домом ракеты ращгоняет.потом будет из рук бурятов жонку единолично выдирать
Та да. Або мужнім храпом
екатериналуиза• 29 декабря 2023
Ответ дляMashulenka
Та капец самая большая беда в мире
Евреи захотели выполнить заповедь от бога на Хануку, как они посмели 🤦🏻♀️
если не знаешь кто виноват.тебе сразу подскажут - евреи.русишшвайне отходит на второй,пятый план.даже сейчас при массовой атаке не забыли про евреев.
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
снова 1 борт ТУ-22М3 в районе Курска заходит вероятно на пуск
угроза для Сумской, Черниговской, Харьковской, Полтавской, Днепропетровской и Черкасской областей
Як же вони задрали то((((
Ответ дляCvet_ОК
А тут ще писали -де наші заводи по виробництву зброї??? бла бла бла
Якщо в них теж тут є вуха, очі, коригувальники кляті, хоча зараз ці паскуди свідомо луплять по цивільним
Тільки тут?
Он всякі там американські високопосадовці закидають нам, що ми нічого не побудували!
Ответ дляИрина-bbd0
’Я вас туда не посылала.это их выбор!’
Перетопчитесь!
’Я вас туда не посылала.это их выбор!’
Перетопчитесь!
Мля да угомоніться! Військові сліпі? Чи може тупі? НІ! А вони про це говорять!
Ви розумієте що це все непов‘язані речі? Що війна з росією окремо, а наша влада кінчена - окремо! Ви розумієте, що ЗСУ (ЗСУ!!!!) окремо взагалі від влади зараз?! Вони рятують і захищають тих, кого влада знищує! Ворог і там, і там. Два ворога! Да хотіли б наші перемоги - хіба б були серіали, марафон,благоустрій?! Вони знищують зсу бо не зробили дронів! І замість дрона кацапа іде убивати солдат! Живий солдат! І вони знищують цивільних - не фізично, але. І вони по тюрьмам позпихали командирів, які захищали області - от київську! А своїх - відмазують - баланов де , чого не в тюрмі?!
Ніхто не устроівся за спиною військових! Но одна я не піду! Бо мене шльопнуть дуже швидко, не встигну я і пікнуть! А ви мені ще рота закривать будете? Інкримінувать якесь моє відношення до рашистського кодла?! А сама де? Силите й з дивана вболіваєте за перемогу?! Дрона купили може бодай одного?! Може машину пригнали на схід?! А от уявіть собі, я - да!
Ответ дляLudaSHS
Без Киева у них нет Европейской истории, цивилизации.
Так орда и племена болотные
Є дуже класна стаття на цю тему на сторінці Історичної Правди - звідки походить москва та московія, - деякі факти прям з іншого боку відкриваються, але ж то зомбі, їх змалечку вчать про вялічність, але всі імперії загинаються, хоча рф і імперією назвати важко, хіба що подоба
Ответ дляАnnеt
Сука, тільки прийшла від однокласника, цілу ніч просиділи батька його привезуть завтра на щиті. І тут ще та йобана русня, нехай горять в пеклі всі до одного
екатериналуиза• 29 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
та какая в сраку империя?огромная занедбана территория с зомбаками.(((
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляAksinia 111
Так свои ждунихи+команда камрадов с болот. Хороша смесь ’украинцев’ на форуме
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляnnata
Бля, ни х..на себе утречко.
Я всё проспала..
Если б кума не спросила в Вайбере как мы, я б может еще и не скоро увидела, либо пролистнула ту тревогу, бо пью кофе и надо убегать.. а это глянула новости...
П..ц..
Я всё проспала..
П..ц..
Традиційно. Є щасливі люди)
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
О, відразу видно прокинулися матрьошки.
Ви мордами об стіну. Більш ефективно буде.
Може нам в моменті і страшно. Але ми все рівно переможемо. А ви і ваші внуки та правнуки спокою не матимете ніколи. Сльози матерів і дітей просто так не проходять для катів. Навіть якщо це не дуже явно видно
Renesmeе 16• 29 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
вивчи щось нове, боневтік та боневтік, а що стоїть поперек горла що не втік, заїло одне і теж в кожному пості
Ответ дляlisenok_8282
Дівчата, ті хто не боїться, як ви це робите? Мене трясе, аж підкидає від страху
Не знаю. Бахи в Че проспала. Чоловік на роботу йшов - збудив. Роблю тепер те що запланувала по списку, бо мало лі, може світла не стане. Але я Магній вже з місяць п´ю. Може тому
Klokkertoppen• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Геноцид творит русня! И бомбы все утро сегодня бросает русня! Вдруг кто-то пропустил
С чего все началось? Русня хотели снять этих и посадить своих типа яныка. (Они конечно полезли нагло, но они в разы сильнее, и их в разы больше.) Но те ж так упирались, столько народа в жертву принесли, а толку? Одни беды и разрушения, конца края нет и дальше что? Запад наблюдает, реальной помощи, способной переломить сиуацию, нет. Моська одна сможет загрызть слона?