Sergeevna-a227• 29 декабря 2023

Хвилюємося...18 літаків(((

Аnnеt• 29 декабря 2023
снова 1 борт ТУ-22М3 в районе Курска заходит вероятно на пуск

угроза для Сумской, Черниговской, Харьковской, Полтавской, Днепропетровской и Черкасской областей

ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляАдюла
А наш лысый сидит непоколебимый, от взрывов только ушами шевелит на звук, странный🤣
Так это я его разбудила , он спал , аж храпел …мне бы его психику….
ok1904• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Это уже отдельный разговор … бизнес , он такой , да же на крови…
До бізнесу ще старі військові кадри -ждуни...
олена олена• 29 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Геноцид пуйло робить
Aksinia 111• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
На майдан вперед с тётками рашистками! Ты глянь как за спинами военных устроились
Военным русню убей еще и на майдан сходи
’Я вас туда не посылала.это их выбор!’
Перетопчитесь!
Яка гыдота тут посётся ! Мало нам внешних мразей, так здесь ещё рашкомордые резвятся !
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Вон уже болото подтянулись , бузят …Мирные переговоры требуют …
Так а куда им деться?)))
Всё ж запланировано. Ракеты+сразу ’нада сдаваться.сколько можно’)))
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Главное что в такие минутки молятся на ппо. Не хочется ватной башкой своей ракетки ловить ’мой муж тоолько меня должен защищать’
Ага.муж видимо сейчас с теннисной ракеткой над домом ракеты ращгоняет.потом будет из рук бурятов жонку единолично выдирать
Та да. Або мужнім храпом
екатериналуиза• 29 декабря 2023
Ответ дляMashulenka
Та капец самая большая беда в мире
Евреи захотели выполнить заповедь от бога на Хануку, как они посмели 🤦🏻‍♀️
если не знаешь кто виноват.тебе сразу подскажут - евреи.русишшвайне отходит на второй,пятый план.даже сейчас при массовой атаке не забыли про евреев.
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
Ответ дляАnnеt

Як же вони задрали то((((

Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
А тут ще писали -де наші заводи по виробництву зброї??? бла бла бла
Якщо в них теж тут є вуха, очі, коригувальники кляті, хоча зараз ці паскуди свідомо луплять по цивільним
Тільки тут?
Он всякі там американські високопосадовці закидають нам, що ми нічого не побудували!
ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляok1904
Про это я вообще промолчу , тут у меня отдельный зуб …
Teonaa• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
’Я вас туда не посылала.это их выбор!’
Перетопчитесь!
Мля да угомоніться! Військові сліпі? Чи може тупі? НІ! А вони про це говорять!
Ви розумієте що це все непов‘язані речі? Що війна з росією окремо, а наша влада кінчена - окремо! Ви розумієте, що ЗСУ (ЗСУ!!!!) окремо взагалі від влади зараз?! Вони рятують і захищають тих, кого влада знищує! Ворог і там, і там. Два ворога! Да хотіли б наші перемоги - хіба б були серіали, марафон,благоустрій?! Вони знищують зсу бо не зробили дронів! І замість дрона кацапа іде убивати солдат! Живий солдат! І вони знищують цивільних - не фізично, але. І вони по тюрьмам позпихали командирів, які захищали області - от київську! А своїх - відмазують - баланов де , чого не в тюрмі?!
Ніхто не устроівся за спиною військових! Но одна я не піду! Бо мене шльопнуть дуже швидко, не встигну я і пікнуть! А ви мені ще рота закривать будете? Інкримінувать якесь моє відношення до рашистського кодла?! А сама де? Силите й з дивана вболіваєте за перемогу?! Дрона купили може бодай одного?! Може машину пригнали на схід?! А от уявіть собі, я - да!
Cvet_ОК• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Без Киева у них нет Европейской истории, цивилизации.
Так орда и племена болотные
Є дуже класна стаття на цю тему на сторінці Історичної Правди - звідки походить москва та московія, - деякі факти прям з іншого боку відкриваються, але ж то зомбі, їх змалечку вчать про вялічність, але всі імперії загинаються, хоча рф і імперією назвати важко, хіба що подоба
Леска• 29 декабря 2023
Ответ дляMashulenka
Удалено администрацией...
Бізешка• 29 декабря 2023
Ответ дляАnnеt

Сука, тільки прийшла від однокласника, цілу ніч просиділи батька його привезуть завтра на щиті. І тут ще та йобана русня, нехай горять в пеклі всі до одного
nnata• 29 декабря 2023
Бля, ни х..на себе утречко.
Я всё проспала..
Если б кума не спросила в Вайбере как мы, я б может еще и не скоро увидела, либо пролистнула ту тревогу, бо пью кофе и надо убегать.. а это глянула новости...
П..ц..
Шеллар• 29 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Геноцид пуйло робить
Удалено администрацией...
Ollka• 29 декабря 2023
Ответ дляHeksa
Нормально виживають і вони інвазійний вид. Агресивніші за місцеві.
Це я знаю, що все здирають навколо
Але черепаха, яка прожила 12 років в акваріумі при температурі води +28° і на кормі - не думаю, що виживе в озері особливо в холодну пору
екатериналуиза• 29 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
та какая в сраку империя?огромная занедбана территория с зомбаками.(((

Бізешка• 29 декабря 2023
Знов ракета
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляAksinia 111
Так свои ждунихи+команда камрадов с болот. Хороша смесь ’украинцев’ на форуме
AriZonA777• 29 декабря 2023
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляnnata
Бля, ни х..на себе утречко.
Я всё проспала..
П..ц..
Традиційно. Є щасливі люди)
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
О, відразу видно прокинулися матрьошки.
Ви мордами об стіну. Більш ефективно буде.
Може нам в моменті і страшно. Але ми все рівно переможемо. А ви і ваші внуки та правнуки спокою не матимете ніколи. Сльози матерів і дітей просто так не проходять для катів. Навіть якщо це не дуже явно видно
inna5577• 29 декабря 2023
Ответ дляMashulenka
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 29 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
вивчи щось нове, боневтік та боневтік, а що стоїть поперек горла що не втік, заїло одне і теж в кожному пості
Teonaa• 29 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Як москалі прийдуть, то одразу нація зацвіте. Але це не точно.
Ні не зацвіте
Попереду щось доволі сумнівне при будь якому розвитку подій
Аnnеt• 29 декабря 2023
Ответ дляinna5577
Удалено администрацией...
lisulya• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Дівчата, ті хто не боїться, як ви це робите? Мене трясе, аж підкидає від страху
Не знаю. Бахи в Че проспала. Чоловік на роботу йшов - збудив. Роблю тепер те що запланувала по списку, бо мало лі, може світла не стане. Але я Магній вже з місяць п´ю. Може тому
Klokkertoppen• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Геноцид творит русня! И бомбы все утро сегодня бросает русня! Вдруг кто-то пропустил
С чего все началось? Русня хотели снять этих и посадить своих типа яныка. (Они конечно полезли нагло, но они в разы сильнее, и их в разы больше.) Но те ж так упирались, столько народа в жертву принесли, а толку? Одни беды и разрушения, конца края нет и дальше что? Запад наблюдает, реальной помощи, способной переломить сиуацию, нет. Моська одна сможет загрызть слона?