Sergeevna-a227• 29 декабря 2023

Хвилюємося...18 літаків(((

E-ducate• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
Якби ж то.
Мій дядько квартирою розжився, замість сина...Але то ще на початку війни було.
То на початку.
Якби за кожного квартиру давали, русняві мамки б у чергу вишикувались, щоб синів здати на м´ясо.

Бізешка• 29 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
У мене також завис. Напишіть що там, бумласка. Бо звук сміттєвоза мене 🤪🤪🤪
Mashulenka• 29 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
Klokkertoppen• 29 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
То есть есть те, кто думают, что русня к ним с цветами придёт? Дурень думкой багатіє. Ага, вон с утра какие букеты прилетают, нравится? Вы им на территории не нужны, она будет заселена бурятами.
*ерятами, блин. Так же было бы как в совке плюс минус.
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Наверно как раз с болт вещают. К нашим территориям и присматриваются …
Ну как при бомбежках Мариуполя русня кватерки себе присматривала у моря на роспомойках своих
Шеллар• 29 декабря 2023
Ответ дляПавела
Можете мене також в рашистки записати. Ми з цим гноєм по периметру кордонів будемо жити завжди, росія нікуди не дінеться і не переможемо ми найбільшу в світі ядерну країну.
Я з Вами. Більше того з втратами на сьогоднішній ранок ми вже програли. В моєму селі та сусідніх вигребли майже усіх чоловіків. Це знищення нації з усіх сторін - орками, зеленою пліснявою і любими європейськими партнерами.
In limbo• 29 декабря 2023
Ответ дляБізешка
фото
Дякую
Аnnеt• 29 декабря 2023
❗️Дуже багато поранених у Подільському районі Києва, – КМВА.

Там горить склад на площі орієнтовно 3000 м2. Проводиться пошук потерпілих.
екатериналуиза• 29 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
небо чисте.в мене телега працює.

Olga Zelenyak• 29 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Як москалі прийдуть, то одразу нація зацвіте. Але це не точно.
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Поки хлопці на фронт, влада своїми діями ніж в спину вставляє і воїну і тим хто в тилу.
Так. Розділяй і володарюй. Українцям не приходить розуміння, що вірити нікому не можна, як чебурашки вуха розвішуємо і ярмо на шию вдягаємо, хоча і самі здатні на багато.
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Геноцид творит русня! И бомбы все утро сегодня бросает русня! Вдруг кто-то пропустил
В одній з тем мені писали ’ до чого тут ракети і шахеди’
Шкода що не пам´ятаю хто. Цікаво, під обстріл з гордо піднятою головою шагали гуляти, чи таки як і всі по калідорам на ппо та богу молилася
ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вон уже болото подтянулись , бузят …Мирные переговоры требуют …
ok1904• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Я не про хлам , а про нормальное вооружение …многие думают что оружие продают как пирожки …
Я Вас розумію. Але ж і хлам підсовують, який в полях, складів не бачила та техніка, а нормальну зброю не дуже дають ...
Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляMussja
❗️❗️❗️

ще відбувся зліт до чотирьох Ту-22М3 з Шайківки.

✙ Хамелеон
Зато нам ’поки що не потрібні Ф16’...
Бізешка• 29 декабря 2023
Ответ дляАnnеt

У Львові теж погано , хоч офіційної інфи ще немає.
екатериналуиза• 29 декабря 2023
Ответ дляMashulenka
Удалено администрацией...
так треба зараз щє євреєв обісрати.подводочка.
Mussja• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
Зато нам ’поки що не потрібні Ф16’...
Та все нам потрібно, а літаки особливо
ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляok1904
Это уже отдельный разговор … бизнес , он такой , да же на крови…

Аnnеt• 29 декабря 2023
Ответ дляБізешка
❗️ Львів. Житловий квартал, який постраждав від вибухової хвилі. Є руйнування. Є постраждалі. Жертв станом на цю годину нема - подробиці від ОВА
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Страх залишитися без роботи і коштів для виживання
Та ті хто змушують своїх підлеглих їхати за таких умов взагалі бездушні нелюди
В мене знайома поїхала, якій втрата роботи не є критичною. А їй ще й пропонували не раз перейти на кращу. Є тип людей з мисленням ще отим старим , коли з університету до пенсії на одному місці. І з неправильно виставленими пріоритетами. Ок коли міг просто кошмарить злітаючи. Але коли є ризик отримати уламком. Нафіг та робота буде потрібна в домовині?
ViktoriyaM2013• 29 декабря 2023
Ответ дляПавела
Відкритою війною без 100% допомоги союзників не переможемо( нажаль(((
Бізешка• 29 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
Так, але це поки тільки така офіційна інформація. Кума телефонувала, то їм не солодко. Дочекаємось оф новин.
Аnnеt• 29 декабря 2023
❗️❗️ Львів. Житловий будинок на вулиці Хоткевича. Через ракетний удар одна людина загинула, троє поранених.
Mashulenka• 29 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
Та капец самая большая беда в мире
Евреи захотели выполнить заповедь от бога на Хануку, как они посмели 🤦🏻‍♀️
Леска• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
Якби ж то.
Удалено администрацией...
Адюла• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Короче Хардик их проклял ….вон как матерится !
А наш лысый сидит непоколебимый, от взрывов только ушами шевелит на звук, странный🤣
Heksa• 29 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Я при чому? Хворе чи шо
Ваші теми ми уважно читаємо, не розслабляйтеся.
ok1904• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
Зато нам ’поки що не потрібні Ф16’...
Повторюю: що знаєте про ті Ф16 ? Яка логістичне забезпечення, яке технічне обслуговування, який наліт годин має бути у льотчика, щоб пересісти на таку техніку? Що з цього готове, скільки часу іде на перехід до стандарту натівського. Це не продається ані в супермаркеті, ані на базарі. Ф16, це комплекс засобів, а не просто багатоцільовий літак . Що розкажете?
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Главное что в такие минутки молятся на ппо. Не хочется ватной башкой своей ракетки ловить ’мой муж тоолько меня должен защищать’
Ага.муж видимо сейчас с теннисной ракеткой над домом ракеты ращгоняет.потом будет из рук бурятов жонку единолично выдирать