фан L.O.S.T.• 29 декабря 2023

Порадьте хорошого дитячого імунолога. Або де зараз приймає лікар Волоха Алла?

Дано: хлопчик 5,5 років, з жовтня хворіє хворобами з бактеріологічними ускладненнями, п´є 4 антибіотик за 3 місяці. Все це почалося після перенесеного мононуклеозу. В інтернеті натрапила на інформацію про Волоху Аллу Петрівну, хотіли б потрапити до неї на консультацію, та в Медікомі і Оберіг вона вже не приймає.
So_so• 29 декабря 2023
Может просто удалить аденоиды и не водить в коллектив временно?

автор фан L.O.S.T. • 29 декабря 2023
були в 4 різних лікарів, приватних і державних, і маємо чотири різні відповіді:
1. Видалити аденоїди+гланди повністю.
2. Нічого не видаляти.
3. Видалити аденоїди і частково гланди.
4. Спостерігати.
короче кажучи, батьки самі мають рішати і відповідальність на батьках.
+маю в близькому оточенні людину, яка видалила аденоїди і гланди і мучиться все життя бронхітами з ускладненнями.
автор фан L.O.S.T. • 29 декабря 2023
Ответ дляSo_so
я вище вам коментар написала, але не вибрала відповісти :)
So_so• 29 декабря 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я выбрала 5 вариант. Не удалила аденоиды и забрала дочку из садика. Аденоиды из степени 2-3 стали 0-1.
So_so• 29 декабря 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
1. Видалити аденоїди+гланди повністю.
2. Нічого не видаляти.
3. Видалити аденоїди і частково гланди.
4. Спостерігати.
Иммунолог Вам ничем тут не поможет.
автор фан L.O.S.T. • 29 декабря 2023
Ответ дляSo_so
скільки років було дочці, коли ви забрали її з садка і чи пішла вона вже до школи? просто нам у вересні вже в школу і я боюсь, що він і далі в дитячому колективі буде так хворіти
So_so• 29 декабря 2023
4 года, не пошла ещё. Я поняла, что я её просто залечу и испорчу ей здоровье. Она ходит на разные занятия и везде бывает, всё ок.
Старшая не ходила в сад вообще, всё отлично.
автор фан L.O.S.T. • 29 декабря 2023
Ответ дляSo_so
після останньої перенесеної хвороби я попередила, що нас місяць не буде точно в садку.. в мене старший теж не ходив в садок, а молодший дуже соціальна дитина, страждає без дітей прямо до виносу мого мозку
So_so• 29 декабря 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Да, моя тоже такая. Компенсирую как могу. Ходит на рисование, на развивалки. Стараюсь, чтобы с подружками гуляла (организую).
Ходим часто в театр, на разные мастер классы, ездим везде.
У неё летом дошло до пневмонии, организм уже так устал, что начался одновременно лишай Жибера по всему телу и я поняла, что хватит.

автор фан L.O.S.T. • 29 декабря 2023
Ответ дляSo_so
який жах(((