Гага Газу• 29 декабря 2023
Ну шо, купили продуктів? Я в шоці - 3000 і холодильник пустий!
От реально ще такого не було. Раніше при такій сумі хоч холодильник забитий був, а зараз пустий.
Ну ладно - 700 грн в аврорі витратила на всіляки мила і тд.
А у вас як?
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Чего все так прутся от дорадо?
Я ее никогда не пробовала....
Гарна риба, ніжне біле м´ясо, не костиста.Приємний смак, не жирна. Риба без привкусу , як то скумбрія, чи хек. Сібас ще гарна мені.
Екатерина27• 29 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Чего все так прутся от дорадо?
Я ее никогда не пробовала....
Попробуйте, будете знать от чего прутся
Продавчиня кіз• 29 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Та ви шо, це найсмачніша риба, особливо слабосолена
Теперь хочу попробовать)
Инфотуфелька• 29 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Поки писала, згадала про аврору
И что купили на эту сумму?
Бяки-козяки• 29 декабря 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Купили сьогодні пів теля і пів свині. 10000 грн -
Вы в селе живете ? Просто в городе в любой момент можно купить свежее мясо , даже 31 декабря
Секс-Бомба• 29 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Я тоже в Аврору боюсь заходить)))
А я не знаю, на що там можна витратитись. Ну хіба що якщо закінчилось прям всі-всі побутові і гігієнічні товари
Совбез• 29 декабря 2023
2кг курячого філе 300грн, короп 2кг-300 (це на свято зпзвичай оселедець і 1.5 кг хека) , ребра 1кг-200, вирізка 200. Це 1000. Ну і дрібниці морква, цибуля, капуста, всього 6кг по 20=120. Яйця 20шт. 130. Яблука 4кг по 25 100. Макарони, картопля, гречка і перловка приблизно 250грн. беру по акції. До свят трохи більше буде звісно. Але щоб сказати нема що їсти. Це на 3-х на тиждень. І щось лишається.
Безпорадна Кроко• 29 декабря 2023
Ответ дляБяки-козяки
Вирощене на гормонах я не їм.
Ждушечка• 29 декабря 2023
Ответ дляУжеВотДа
Ничего ещё такого не покупала.200 гр салата взяла 67 грн и отьивную 1 шт-57 грн Затариватся завтра буду
Ой, уявляю завтра черги
Гага Газу
• 29 декабря 2023
Ответ дляИнфотуфелька
И что купили на эту сумму?
Мило, терку, дошку розділочну, приправ в баночках, паперові полотенця, мочалки, салфетки новорічні, шпажки... ніби все
Майская киска• 29 декабря 2023
Ответ дляБез Баяна
Бачила відео в інсті, де за 100грн каструля борщу вийшла
С куриными лапами?
Бабка_в_кедах• 29 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Чего все так прутся от дорадо?
Я ее никогда не пробовала....
Смачна
Бабка_в_кедах• 29 декабря 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
То НР чи і на Пасху відразу?))
Коко На Страже• 29 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Її смажити чи запікать? Я люблю хек смажений в яйці. А дорадо яка на смак?
Бяки-козяки• 29 декабря 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вирощене на гормонах я не їм.
Понятно, я не доверяю бабушкам в передничках , они так же кормят чем попало , только рассказывают красиво
Ждушечка• 29 декабря 2023
Ответ дляdulenok
Тут согласна.... Аврора - зло для кошелька
А що ви та купуєте? Бо я заходила і у велику Аврору, то інколи туалетний папір по акції(але він там поганий в основному), пару раз чашку чи тарілку.
Инфотуфелька• 29 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Я в смысле какую еду)
Гага Газу
• 29 декабря 2023
Ответ дляЖдушечка
Сніжна панда ніби гарна, я там купую завжди. А взагалі те ж, що в Єві і Пані, тільки дешевше
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Дорадо?
Смурфик• 29 декабря 2023
Ответ дляБяки-козяки
Так дешевле получается в два раза
Смурфик• 29 декабря 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Пол туши телятины сколько обошлось?
Безпорадна Кроко• 29 декабря 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ви і не маєте можливість купите якісне м´ясо))
Пацака-задирака• 29 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Чего все так прутся от дорадо?
Я ее никогда не пробовала....
Я пробовала, в кафе как то специально заказала, лучше бы лосося или форель взяла, скумбрия и хек мне вкуснее, чем то дорадо, но дело вкуса конечно.
Смурфик• 29 декабря 2023
Ответ дляБяки-козяки
Так же у бабушек не получится кормить
Секс-Бомба• 29 декабря 2023
Ответ дляБез Баяна
Так а що дивного? Я купувала на борщ яловиче ребро, кг 130-140 грн, на одну каструлю грам 300 потрібно - це грн 40-50, томатна паста 15 грн(ну і пачки не на одну каструлю вистачить), пару картоплин, буряк, морква, цибуля, часник десь грн 40 а то і менше вийде.
Безпорадна Кроко• 29 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Так дешевле получается в два раза
Так виходить дорожче але м´ясо без гормонів і преміксів.
Гага Газу
• 29 декабря 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Я в смысле какую еду)
А, комент про аврору був))
Такс, 300 г риби червоної, баночка ікри, тісто філо, сири 2 види, лікарська ковб, гірчиця французька, овочі-фрукти, ніби все