Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Екатерина27• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Ницість, користуючись можливістю не воювать виїздить з країни пошариться красивими вуличками Європи чи торговими центрами. Ницість по відношенню до хлопців, які воюють і навіть додому не можуть поїхати до дитини, поки отакі на вікенди їздять. Нє, ну а шо такого. Мнні можна і не воювать, і відпочить.
Вам не зрозуміть певно, бо самі безпринципні.
Кожен має можливість потратить гроші, але не кожному дана можливість виїхати. Має бути якась середня справедливість чи як?
Вы сами себе противоречите. Как выезд вашего зятя влияет на ротацию солдат? Точно так же никак как и бронь вашего мужа. Ни один, ни другой воевать не идут. Только один живет жизнь, а второй чахнет от зависти к первому. В чем моя беспринципность?
Ответ дляРойЛеля
При чому обісрати. але відчуття, коли скрізь найобують і кожен хоче насрати х високої гори на інших, то розриває.
Так не можна, мають бути якісь принципи.
Чого мені радіти за нього? Мій чоловік в рівних з ним умовах. Я просто дякую Богу, що поки має можливість не воювать, а це я б не проміняла ні на що інше в даний момент
По факту, вы пытаетесь отбелить себя за счёт сестры с мужем)
Они такие ай-ай-ай, а мы белые и пушистые
Ответ дляЕжеви4ка
За кордон й військові у відпустку їздять, не знали? Багато чоловіків перетинає кордон з метою відвідування родини. В чому ницість?
Ну військовому до родини прирівнювать до вікенду, то це ви канєшно як хер з пальцем.
Та що я тут розказую, у нас так завжди. То хер короткий, то майка длінна.
Нє, вони мені ще тут пробують довести, що це нормально.
А я кажу ДНІЩЕ
Ответ дляebbi
Вас почитати ,то ні у кого з пересічних громадян не повинно взагалі виникати ніяких питань,всі повинні бути юридично обізнаними,розбиратися в тонкощах законодавства,бо якщо не дай Бог ти в чомусь не розібрався,бо взагалі далекий ,а якщо ще й прийшов і запитав,то все ти пропав...тебе викрили вже.Ти або матрьошка,або свідомий провокатор.Подуріли люди,вже страшно у когось вулицю запитати,бо подумають ,що раз не знаєш,то точно не місцевий,а отже диверсант
Не зрозуміла вашого поста. Вважаю, що так, непогано було б розібратися в вимогах законодавства з питань, які тебе турбують, щоб не вестися на всілякі вкиди на кшталт теми авторки
Екатерина27• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
А я кажу ДНІЩЕ
Ваш муж и ваш зять сидят дома и не служат. Доя фронта они абсолютно одинаково бесполезны и индифферентны. Как проводить свой досуг и тратить свои деньги каждый решает сам. А вы выглядите очень непривлекательно в данной ситуации.
Ответ дляРойЛеля
Я ще б зрозуміла вашу позицію, якби ваш воював, а так відчуття, що просто хочеться показатись вище інших. Типу - а от мій не їздить, мій герой. А інший дітей на море вивіз - безсоромний.
Ответ дляЕжеви4ка
Ну ви можете вважати що завгодно,а автор може вважати,що якщо чогось не зрозуміла,то може прийти на форум і запитати.Але не з метою отримати допит і підозри Бог знає в чому
juliyadorosh• 29 декабря 2023
швидше за все.фейк, бо у військово-облікових документах багатодітних не зазначають про відстрочку (там ,зрештою, нема де це зазначити)
Ответ дляЕкатерина27
В чому ви бачите заздрість? У вас помутніння? Чи ви не можете осилить зрозуміти текст? Я поямнюю, що чоловік теж може иак само кататись, але совість не дозволяє.
Виїзд зятя на ротацію не впливає, але це безпринципно. Крапка. Не пишіть мені більше, бо ви є безпринципною, як і мій зять. І таких тут багато судячи з дизлайків
Екатерина27• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
От багато з якими пунктами не згодна канєшно, але, для прикладу, у чоловіка сестри є резерв. За 2 роки війни вони вже 7 разів змотались за кордон у відпустку, на вікенди, на шопінг, на ювілей до дядюшки.
Вот е фак взагалі. Мені виховання не дозволяє сказати, що в нього совісті немає. І не соромно ото на розваги кататись, користуючись резервом, поки чоловіки гниють в окопах?! Ну є в тебе бумага, яка дозволяє тобі не воювати, але ж людигою треба бути і мати якісь принципи, чи нє?!
До слова, в мого чоловіка теж є резерв, сказав до кінця війни не виїде з країни, бо це ницість.
Я згодна, що шариться туди сюди треба перестать випускать
И кстати, с воспитанием у вас проблемки …
В лицо зятю вы сказать боитесь, а прополоскать его среди незнакомых людей на форуме - аж бегом. Сомнительное воспитание …..
Ответ дляebbi
Перечитайте пости авторки, що саме вона ЗАПИТАЛА? Просто вкинула й розважається
Екатерина27• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Яркий пример белого пальто. Такой прям классический. Ну-ну. Продолжайте в том же духе.
Ответ дляЕкатерина27
Мій чоловік 12 годинними змінами зброю для фронта клепає не сідаючи, так як він дуже рідкісний спеціаліст в специфічній області і підміни йому немає на даний момент. І хай вам зараз буде соромно
Ответ дляЕжеви4ка
Це ж треба, хтось стільки часу витратив, щоб такий ’брєд’ написати
а у вас, как всегда, все врут и все матрешки. зайдите в любую группу по пропускным пунктам. Раньше там писали про очереди на границах. Сегодня там сотни сообщений о том, что не пропускают. Началась эта ****ня сегодня в 20.00. В группе ПП Рава Руська всех инвалидов, многодетных и шлях разворачивают, причем не погранцы, а ТЦК, которые стоят на воротах
Ответ дляЕкатерина27
Тема якраз про таких як зять, до слова пришлось, що буду рада, як цю лавку прикриють, бо це лютий пісец
Екатерина27• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
А зять конечно же просто купил себе бронь?
Нет, мне не стыдно. За что мне должно быть стыдно?
Ответ дляРыжаяЛиса
В группе, в которой пишут обстановку на КПП Порубне-Сирет
Так же знакомый писал, что не выпустили с мамой-инвалидом сегодня. Какой-то бумажки не было сказали
На Рава-Руськой то же самое. Без справки из ТЦК про отсрочку никого не пропускают. Люди звонят на горячую линию по пересечению границы, там отвечают, что ничего не менялось в наказах и постановах.
Беспредел и концлагерь
Ответ дляЕжеви4ка
Вы устали. Отдохните
Каждый может спросить или запостить то, что его волнует. Меня волнует данная тема.
И веры нашим можновладцям особо нет. Они такую дичь очень быстро принять могут
Ответ дляЕжеви4ка
А чого мали випустити, якщо документів необхідних немає в наявності?
потому то это не необхидни документы и в наказе по пересечению границ ничего такого нет. Инвалидов должны выпускать ТОЛЬКО по пенсионному
инвалидскому удостоверению, никакой дополнительной справки из ТЦК не нужно по закону. Они требуют их незаконно!!!
Екатерина27• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Стыдно должно быть вам, что вы сплетни про семью сестры на форуме обсасываете.
Ответ дляЕжеви4ка
Ви знаєте,як на мене,то краще я тут щось побачу ,почую,дізнаюся ,що то правда або ні,ніж десь щось побачу і зроблю неправильні висновки.От в таких обговореннях люди і отримують багато корисної і правдивої інформації і розбираються що фейки,а що ні.Хіба то погано?
На самом деле любой выезд пограничники принимают решение на месте.
Наш знакомый с 3я детьми однажды не выехал, потребовали справку об алиментах на ребёнка от 1го брака, он позвонил на гор.линию и сказали что да, имеют право без справки не пустить, принимают решение на месте.