РыжаяЛиса• 29 декабря 2023

Выезд за границу. Очень надеюсь, что это фейк

Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
РойЛеля• 29 декабря 2023
От багато з якими пунктами не згодна канєшно, але, для прикладу, у чоловіка сестри є резерв. За 2 роки війни вони вже 7 разів змотались за кордон у відпустку, на вікенди, на шопінг, на ювілей до дядюшки.
Вот е фак взагалі. Мені виховання не дозволяє сказати, що в нього совісті немає. І не соромно ото на розваги кататись, користуючись резервом, поки чоловіки гниють в окопах?! Ну є в тебе бумага, яка дозволяє тобі не воювати, але ж людигою треба бути і мати якісь принципи, чи нє?!
До слова, в мого чоловіка теж є резерв, сказав до кінця війни не виїде з країни, бо це ницість.
Я згодна, що шариться туди сюди треба перестать випускать

DarkBlueSea• 29 декабря 2023
Ответ дляura1981
Давно пора прикрити ту лавочку
Нехай тепер знов купляють собі ті справки...якщо получиться
А хто дійсно має право той ту справку швидко візьме
Получается, что это не метод ограничения выезда мужчин из страны, а способ обогащения комиссий по инвалидности, тцк и т.д.
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Тоді ви не можете не знати, що цар і Бог для прикордонника його керівництво. Як скаже, так і буде.
В будь якому випадку, подивимося що буде в перших числах січня. Якщо така вказівка дійсно була - перестануть пропускати. Від 10 січня без військових квитків не випустять нікого старше 18, а від 16 вимагатимуть приписне. Це наслідок їх нового законопроекту про мобілізацію, який не дозволяє вчинити жодну консульську дію без військово-облікових документів. Ось вони і покажуть як буцімто піклуються про чоловіків)
Такої вказівки не було й не могло бути, бо це суперечить діючому законодавству. А що саме має статися 10 числа?
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляanta_res
Ось цей номер.
https://ips.ligazakon.net/document/kp950057?an=1
Останні поправки були ще в жовтні. З тих пір нічого не мінялося. Взагалі невідомо, що то автор наводить
Чутки, плітки
demra• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
‼️‼️‼️*Питання виїзду категорії 18-60 осіб чоловічої статі*
(Пропуск здійснюється відповідно до ПКМУ №57):‼️‼️‼️

1. Жоден інспектор НЕ МАЄ  права *самостійно* приймати рішення на пропуск осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років ( про всі виїзди категорії 18-60 смс- доповідь );
2. Інваліди БЕЗ військово-облікових документів, у яких зазначена відстрочка, відповідно до статті 23 закону України про мобілізацію, мобілізаційну підготовку- *НЕ  ПРОПУСК* (як виняток особи з явними ознаками інвалідності);
3. *Шлях ( ОВА )* пропускаються тільки ті, що слідують з гуманітарною метою та раніше їздили, як волонтери і привозили суттєву допомогу (це підтверджують );
4. Особи, які слідують по *Шляху від ОВА* на легкових т/з, поїздах та автобуса (псевдоволонтери) -*НЕ ПРОПУСК;*
5. Багатодітні, супровід, утримання, самостійне виховання, фіктивні шлюби- *БЕЗ ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВИХ ДОКУМЕНТІВ* ,в яких зазначено відстрочка згідно статті 23 закону України про мобілізаційну підготовку і мобілізацію- *НЕ ПРОПУСК*;
6. ШЛЯХ -  ліцензіати до 7,5  т   виїжджає лише *ОДИН * водій;
7. Водії вантажних т/з більше 7,5 т, водії автобусів - вивчаємо питання - якщо дальні рейси - _може бути більше ніж один водій_;
8. Особи, які надають документи,що підтверджують тимчасове ЗВІЛЬНЕННЯ від мобілізації за СТАНОМ ЗДОРОВʼЯ до 6 міс. - *НЕ ПРОПУСК*;
9. Особи, які тільки оформили ПМЖ - *НЕ ПРОПУСК* . Виняток ті , які оформили ПМЖ давно.
  10. Листи погоджені АДПСУ категорії Мінкульт, Єпархії та Мінмолоді та Спорту - в *ОБОВʼЯЗКОВОМУ* порядку проводити фільтраційно перевірочні заходи з офіцерами
давно пора принять !
РойЛеля• 29 декабря 2023
Ответ дляmarata
Ось із туристичної групи щойно. Якщо чесно, я не дуже розумію, чому батько трьох вже постить фото з пляжу з пальмами, коли батько двох малих дітей в цей час в окопах на нулі
І правильно роблять! Ну не йди воювать, але жопу свою возить полоскать в морях, бо 3 дітей це дно. Є якісь принципи чи солідарність у мужиків взагалі?
anta_res• 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Й у вас якісь проблеми були з перетином при наявності підстав й документів?
Ні. Але я бачила, кого висаджували. Люди везли довідки МСЕК і казали, що немає бланків пенсійного. Явно ж потім пішли розказувати, що висадили незаконно
marata• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Мені чесно сьогодні гидко стало аж до тошноти, коли побачила після обстрілів фоточку з пляжу. І головне - український прапор на пляж прихопили. Дно (((
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Вы такая забавная, больше не куда.
Я этот ’вкид’ прочитала не намного раньше вашего. Ещё по нескольким подобным группам прошлась - есть такое предостережение

Вам не нравится тема - можно не заходить и не читать.
Идите с Исидой стальные яйки обсуждать
Я б взагалі про нього не знала, якби не ви. Алн ви не відповіли, з якою метою це розповмюджуєте. Хоча відповідь зрозуміла - з метою сіяння паніки. Це платні послуги чи ви на добровільних засадах працюєте?

Anastasiya-f052• 29 декабря 2023
А я давно говорила что граници будут перекрывать всем. Так еще и блокировали некоторые
Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляmarata
Оперативно...
РойЛеля• 29 декабря 2023
Ответ дляmarata
Та такі розумники вже дизнайків натулили. Ну ну
demra• 29 декабря 2023
Ответ дляЗаза777
Скоро будет поправка новая - если родили 3 ребенка после 24.02. 2022 - не выпускать
давно пора!
нинель 1919• 29 декабря 2023
26.12 выехали отец знакомого с инвалидностью и сын сопровождающий 2 группа. 28.12 исключенный с учета. тот катается постоянно .пункт краковец
Екатерина27• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
А что он нарушил? Съездил, значит потратил деньги на бензин /билеты - там самым пополнил бюджет страны. Вернулся - значит, не имел цели сбежать. В чем «ницість»?
inresta• 29 декабря 2023
Ответ дляura1981
Давно пора прикрити ту лавочку
ага, візьме ...
зараз на ВЛК всі ’придатні ´
і сліпі, і глухі, і інваліди ...
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляanta_res
Так без пенсійного не можуть випустити, на що розраховували ті люди?
Евга-9246• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Та пораділи б за рідних. Ви знаєте, скільки йому тих щасливих днів відміряно? Зараз таке життя, що сьогодні треба жити, бо завтра або на війну заберуть, або ракета прилетить. А вам аби кого обісрати.
Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Яка там солідарність, якщо деякі їдуть (не на море), маючи двох дітей від другогого шлюбу і залишаючи в Україні дитину від першого.

автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Я поняла
Вам хорошего вечера
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Я поняла
Вам хорошего вечера
Ну от і добре, що ви все зрозуміли, а то вас ця ’інформація’ якось аж занадто стурбувала
РойЛеля• 29 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ницість, користуючись можливістю не воювать виїздить з країни пошариться красивими вуличками Європи чи торговими центрами. Ницість по відношенню до хлопців, які воюють і навіть додому не можуть поїхати до дитини, поки отакі на вікенди їздять. Нє, ну а шо такого. Мнні можна і не воювать, і відпочить.
Вам не зрозуміть певно, бо самі безпринципні.
Кожен має можливість потратить гроші, але не кожному дана можливість виїхати. Має бути якась середня справедливість чи як?
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Я поняла, что с вами любой диалог вести бесполезно
Всех на фронт и до останього українця
vikohka• 29 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
так ne пeрeкрыты всeм.
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
За кордон й військові у відпустку їздять, не знали? Багато чоловіків перетинає кордон з метою відвідування родини. В чому ницість?
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Всех на фронт и до останього українця
Вы мене з кимось плутаєте, жодного слова про всіх на фронт не писала. Але я проти розповсюдження фейків, чим саме ви й займаєтеся
РойЛеля• 29 декабря 2023
Ответ дляЕвга-9246
При чому обісрати. але відчуття, коли скрізь найобують і кожен хоче насрати х високої гори на інших, то розриває.
Так не можна, мають бути якісь принципи.
Чого мені радіти за нього? Мій чоловік в рівних з ним умовах. Я просто дякую Богу, що поки має можливість не воювать, а це я б не проміняла ні на що інше в даний момент
ebbi• 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Вас почитати ,то ні у кого з пересічних громадян не повинно взагалі виникати ніяких питань,всі повинні бути юридично обізнаними,розбиратися в тонкощах законодавства,бо якщо не дай Бог ти в чомусь не розібрався,бо взагалі далекий ,а якщо ще й прийшов і запитав,то все ти пропав...тебе викрили вже.Ти або матрьошка,або свідомий провокатор.Подуріли люди,вже страшно у когось вулицю запитати,бо подумають ,що раз не знаєш,то точно не місцевий,а отже диверсант
РойЛеля• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
Це взагалі дніще. Знаємо і таких
Джеральдина.• 29 декабря 2023
Жееесть, очень надеюсь это фейк