Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Ответ дляЕжеви4ка
А як ТЦК можуть не пропустити людину, в якої є законна відстрочка? Вибачте, але я на нещастя працюю на кордоні, й те що вона пише - це, м´яко кажучи, неправда. ТЦК справді активізувалися, але при наявності оформленої відстрочки /броні в людей й навіть при наявності подстав для її оформлення жодних проблем з ТЦК в людей не виникає. Як їхали, так і їдуть багатодітні, інваліди й інші категорії громадян, що мають право виїжджати. Шлях - можливо мають якісь проблеми, але не з виїздом, а з мобілізацією
Так треба відстрочка чи достатньо документа про інвалідність дитини?
Ответ дляShaan
потому то это не необхидни документы и в наказе по пересечению границ ничего такого нет. Инвалидов должны выпускать ТОЛЬКО по пенсионному
инвалидскому удостоверению, никакой дополнительной справки из ТЦК не нужно по закону. Они требуют их незаконно!!!
Не требуют, если вы о пограничниках
Вот для тех, кто визжит про матрешек, люди уже в группах выкладывают документы, которые им выдают, когда разворачивают. Точно по инструкции, которую тут выложила в сп автор. Смотрите число - 29.12.23.
Люди пишут, что заходят по одному к старшему смены и всем выдаёт такие бумажки
Ответ дляebbi
Ви знаєте,як на мене,то краще я тут щось побачу ,почую,дізнаюся ,що то правда або ні,ніж десь щось побачу і зроблю неправильні висновки.От в таких обговореннях люди і отримують багато корисної і правдивої інформації і розбираються що фейки,а що ні.Хіба то погано?
Ні, в таких темах люди отримують багато некорисної й неправдивої інформація, починають безпідставно панікувати
Ответ дляShaan
Прямо всем?
Ответ дляkosmosgo
На самом деле любой выезд пограничники принимают решение на месте.
Наш знакомый с 3я детьми однажды не выехал, потребовали справку об алиментах на ребёнка от 1го брака, он позвонил на гор.линию и сказали что да, имеют право без справки не пустить, принимают решение на месте.
А що не так? Виїзд дозволений чоловікам, що мають на утриманні трьох неповнолітніх дітей, оскільки дитина не проживає з чоловіком, то він має довести, що він її утримує
Мелитрисса• 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Такої вказівки не було й не могло бути, бо це суперечить діючому законодавству. А що саме має статися 10 числа?
Стесняюсь спросить согласно какого закона не выпускали и не выпускают студентов? Та же Верещук говорила еще в марте 2022, что это не законно (это и без нее ясно), что 30% выехали, потому что некоторые пограничники соблюдают закон. А потом с сентября 2023 совсем перестали выпускать, приняли там что-то официально. И кого оно волнует законно это или нет. Тем более так интересно получается, одному студенту нет 18, он уехал, другому есть, его не выпускают.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2023
Ответ дляanta_res
Ось цей номер.
Останні поправки були ще в жовтні. З тих пір нічого не мінялося. Взагалі невідомо, що то автор наводить
Я вже знайшла і почитала. Якийсь дивний вкид від автора. В постанові нічого з того немає.
Ответ дляShaan
идите почитайте, что пишут люди прямо с пропускных пунктов, причем со ВСЕХ
Навіщо мені це? Я оперую положеннями законодавства й фактами, а не тим, що хтось десь пише. Мій товариш сьогодні спокійно виїхав через Краківець, маючи дружину - інваліда 2 групи навіть без наявності дружини. Відстрочку й військові документи на кордоні в нього не питали, хоча вони в нього є
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2023
Ответ дляЕвга-9246
Не треба було. Треба було доки, підтверджуючі інвалідність і все.
Дякую, вже почитала
Ответ дляЕвга-9246
фото
Це можна писати скільки завгодно, коли є ось таке розпорядження, то нічого не докажеш, просто не випустять. Можна зараз казати, що то фейк, але в нашій країні вже нічого не викликає здивування, особливо, коли стосується порушення прав простих смертних. Завтра-післязавтра все стане ясно, люди ж напишуть. Занадто детально, щоб бути фейком, по всих статтях пройшлися.
Ответ дляРойЛеля
Уявіть собі. У всякому разі на початку грудня відпускали ще
Не полінувалася знайти спеціально для вас. Не було виїзду заброньованим ні в грудні, ні в липні, ні в січні. Єдиний привід - оформлений спеціальним чином дозвіл на відрядження.
Ось і посилання.
Ответ дляnatlem
Так у вашого зятя і у жінки, якій ви відповідали, одні документи) Бо ота ’нотаріальна довідка про утримання’ і є ваш ’договір про утримання’. Тільки одного з ним випустили, а іншого ніт. Напевно тому, що прикордонники керуються ’виключно постановою КМУ’ :)
Саме так, а в ній написано, що рішення приймає посадова особа прикордонної служби
Ответ дляbutovay
Я так само хочу зрозуміти, що відбувається. Бо маємо їхати.
Пока вот так. Это не боты. Реально сейчас не выпускают мужчин от 18 до 60 - инвалидов, многодетных и по системе шлях, требуют к тем документам, которые прописаны в законе, ещё и справку из ТЦК об отсрочке. Люди в группах пишут, что скорее всего будет изменение в 57 накаще об этом. Они всегда так делали. Когда студентов иностранных ВУЗов перестали выпускать, официального запрета не было, но потом очень скоро появился.
Так и здесь. Они уже имплементируют то, что только готовится официально