Курочка• 30 декабря 2023

Какие признаки вы считаете маркерами молодости?

Organic• 30 декабря 2023
Мріяти, бажання
60 метрів сметани• 30 декабря 2023
Четкий овал лица с углами молодости и хорошие волосы
Чупа-чупс• 30 декабря 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Когда у области век нет ни одной морщинки даже при улыбке.
Морщинки есть у всех при улыбке, даже у детей.
Беззаботность признак. Большая часть еще полностью на родительском обеспечении и гуляют, не сильно стремятся пахать, так, на карманные
Елена2911• 30 декабря 2023
Вік сказується на тілі та обличчі після 45. Не залежно від наших бажань. Але душа то інша справа. Молодість це бажання жити і вірити в казку.
Пьяная вишня• 30 декабря 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Це в якому віці таке буває? таке тільки після жорсткого ботоксу можливе.
Пьяная вишня• 30 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Не дивиться/не має телевізора, обере подорож замість матеріального, постійний розвиток і пізнання нового (будь-що), прийнятність того, що всі люди різні, і незалежність від чужої думки.
А ось вы не признаєте, що всі люди різні) що хтось навіть в молодому віці не любить подорожі)
Valentina0701• 30 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Коли в паспорті до 25 років.
А после 25 - это уже не молодость ?🤦‍♀️ старость?
Кукусик• 30 декабря 2023
Коли жінка сміливо озвучує свій вік
Одяг
Манера поведінки
Чупа-чупс• 30 декабря 2023
Ответ дляКукусик
Коли жінка сміливо озвучує свій вік
Одяг
Манера поведінки
Вспомнилось)

https://vm.tiktok.com/ZM6y1nneJ/
Голова колгоспу• 30 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
У меня так было в 18-20 лет.
автор Курочка • 30 декабря 2023
Ответ дляКукусик
Коли жінка сміливо озвучує свій вік
Одяг
Манера поведінки
’Да, мне уже [подставить нужную цифру], и что?’ 😁
Кукусик• 30 декабря 2023
Ответ дляКурочка
А їй у відповідь, та не бреши, показуй паспорт, інакше алкоголь не продамо
БЦАшка• 30 декабря 2023
Ответ дляValentina0701
Об´єктивно до цього віку саме молодість. Як би кому не хотілося, і як би хто не старався собе та всіх переконати і іншому, але тридцять років вже чітко видно. І це не стосується тільки зовнішності, а й світогляду.
До речі, мені 35 і я багато чого роблю для підтримки молодості шкіри та тіла. Але...))
Plushaa• 30 декабря 2023
Когда все начинают казаться идиотами и сволочами - и бабушка и мама на старости такие, с ужаслм жду.
А внешне - кожа.
Valentina0701• 30 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Так між 25 і 30 ще є 5 років, чому Ви так уникаєте цих 5 років?😳
Шукаю трусики• 30 декабря 2023
когда скачешь как коза и легко добежишь до остановки трамвая.
узнаете об этом позже.
а сейчас реснички,морщинки...