Ананомчикус• Изменено 30 декабря 2023

Не знаю, як діяти в такій ситуації, як вчинити

Живемо втрьох, я , мама і сестра в будинку. Сестра тимчасово не працює, їй 32 роки, чоловіка, дітей немає в неї, ні на одній роботі довго не затримується через пристрасть до алкоголю. Мені лише 24, а я вже стільки всього набачилась від неї, що аж ніяково. І от вона знову запила, це капець. Влаштовує дома безлад, все розкидає, занесла багато землі, бруду(на підборах), мама засмучена до сліз, зривається на мені через нерви. Такий спосіб життя в неї вже років як 9, після того як з хлопцем розлучились(довга історія). І ніхто їй нічого зробити не може, вже й кодували її, й по бабусях возили все марно, дійшло до того, що почала вона вже й речі пропивати, телефон, одяг. Прийде додому вся брудна, з запахом, все порозкидає, а потім ми з мамою мусимо прибирати те все. Новий рік святкувати не будемо це точно. І з дому не можу ні з ким піти, бо мама працює, а мені треба все охороняти, щоб нічого не винесли. Я вже не можу..
Електрохарчування• 30 декабря 2023
Відправте її у Німеччину на параграф

автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляБабуся мороз
А у вас самой какие мысли по поводу «як діяти як вчинити»?
В мене є бажання жити самій якщо чесно. Бути самій собі господинею, проводити час як я хочу, можливо, знайти хлопця. Але я не можу привести знайомити хлопця, навіть якщо він і буде, в такій обстановці, це важко морально. Просто є думка, що я сама собі не належу, бо постійно відпрошуюсь, щоб поїхати погуляти, чи ще десь, особливо влітку, коли грядки треба полоти, поливати всі дерева, квіти і тому подібне. Але з іншого боку, я боюсь кинути маму саму, бо вона з розуму зійде...
Квітка папороті• 30 декабря 2023
Все дуже сумно.
Сестра паразит і вип*є і вашу кров,і мамину.
Купіть їй хатку десь-відселіть,виженьте!
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляКвітка папороті
Все дуже сумно.
Було добре, коли її рік не було вдома. Вона жила з хлопцем в його квартирі, навіть не пила пів року...а потім почала пити, вигнали з роботи, і його батьки сказали, що вона йому не пара, і все
Язикувата Хвеська• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Мама багато зробила для мене, дала освіту, завдяки якій я можу працювати, підтримувала. А тепер як вчиню я в тяжкій ситуації? Просто покину?
То вона вам дала це для того, щоб ви і себе гробили, чи, як сестра, спилися? Вам потрібно влаштовувати своє життя, мамин будинок продати і купити мамі квартиру, а сестрі кімнату десь. Мама впорвється, але поки ви поряд, у вас ніби все зависло, ніхто ніяких кроків не робить.
ДлинноНожка• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я розумію, але як я можу лишити маму один на один з нею?( татка в нас немає, мама беззахисна, лише бабуся лишилась. В мами постійно тиск підвищується, їй важко, бо в нас господарство немаленьке і вона одна не справляється.
Тогда продолжайте жить не свою жизнь и убирать за сестрой
Ангел-предохранитель• 30 декабря 2023
Помоліться Богу, що не знаєте як вчинити у цій ситуації, як діяти
і побудьте в спокої і тиші, будьте пильні до ідей і можливостей, які будуть з´являтися у вашому житті
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Мама не хоче продавати нічого. Сказала, що з свого будинку не піде нікуди
Язикувата Хвеська• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Це мамин рішення тримати господарство, мамина турбота донька, якщо вона її не хоче проганяти. Йдіть і живіть своїм життям. Ви взагалі не зобов´язані нічим працюючій мамі і сестрі. Вы зобов´ язана собі!!! Будуйте своє життя, бо на вас в майбутньому ляже опіка за вашу вже стареньку маму-пенсіонерку. Їдіть від них!!!

любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Нема куди її виселити..Як морози будуть, ще замерзне
Ну и пускай замёрзнет- без неё всем будет лучше
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дружеский совет- бросайте эту семейку и за границу сваливайте - работу найдёте и парня, вы молодая и у вас шансы есть
Всміхайлик• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Сестра мамин ребенок ,а не ваш.Сьезжайте
Гладиолус• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Да прям, замёрзнет.
Новопоштинская• 30 декабря 2023
Поки до вас не дійде, що у вас є своє особисте життя і його треба жити, а не існувати як ви зараз, ні які поради вам не допоможуть. Ви і далі будете жаліти маму і прибирати за сестрою алкашкою. Всі ваші відповіді це заперечення, тому вам і далі буде важко ви і далі будете жалітеся
Всміхайлик• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Та мамин звичайно
А можно за стоимость этого всего купить квартиру в небольшом городке?
Гладиолус• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
И какой смысл в образовании, если Вы живёте с мамой и сестрой алкоголичкой, вместо того, чтобы снять квартиру и строить свою жизнь?
Язикувата Хвеська• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Це рішення дорослої людини, то хай і живе відповідно своїх поглядів. Ви не зобов´язані нянь ити ні маму, ні сестру. Ви маєте право казати, що не будете доглядати город, сестру... Це все мамин відбір, а ви інша окрема людина. Батьки не мають права перекладати свої хочу-мушу на дітей. Досить нити, зібрали речі, тихо зніміть кімнату собі, чи квартиру, і переїзджайте. На мамині маніпуляції не ведіться, тоді і вона буде змінювати пріоритети. Це егоїзм зі сторони мами так себе поводити.
Що означає фраза ’тата в нас нема’? Мама вдова?
Герцогиня• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Знаете, если бы мама и о Вас думала, то после выходок сестры-алкашки на Вас бы не срывалась. У парамедиков на фронте первое правило не увеличивать количество жертв. Или к психиатру сестру повести. Бухать ее выбор. Так что и разгребать не Вы должны.
Герцогиня• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Цінні речі всі заховані. Гараж замкнений. Просто вона коли заходить в двір, починає все громити. Ми будинок замикаємо на ключ, коли обидві на роботу їдемо, бо не можемо дати хй ключі, щоб вона туди таких самих п´яниць водила.
Так полицию вызывайте. Хоть семейные разборки, но это Ваше право.

Шмоточницаца• 30 декабря 2023
Когда сестра пить начала? И почему? Она сама хочет вылечиться? Найдите реабилитационный центр на другом конце страны откуда тяжело выехать, в лесу. Привезите её туда, денег не давайте, может стремно будет ей сбегать оттуда.
Все і одразу• 30 декабря 2023
Автор, ну вам же рано чи пізно доведеться будувати власну сімʼю, у вас зʼявиться хлопець і ви захочете жити разом, одружитись, народити дітей, це лише питання часу. Тому готуйте для себе шлях відходу, відкладайте гроші і плануйте самостійне життя
Все і одразу• 30 декабря 2023
Доречі, у моєї близької подруги була схожа історія: жила з батьками і старшою сестрою і її дорослим сином. Сестра пиячила, і це хоч всіх напружувало, але якось жили. А потім подруга народила, чоловіка не було і довелось жити з дитиною з батьками і сестрою. Якийсь час терпіла, але в якийсь момент не витримала, бо сестра могла шуміти, приходити серед ночі, влаштовувати скандали. Коротше, подруга відклала грошей і арендувала квартиру. Перший час було дуже важко, батьки допомагали з дитиною, бо доводилось багато працювати. Але вона таким чином врятувала дитині психіку. А сестра через якийсь час знайшла собі кавалєра, живуть зараз у нього, подробиць не знаю
Шмоточницаца• 30 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Это вечный крест. Тут нужно или в другую страну сбегать ( и все равно будет сердце кровью обливаться из-за маминых страданий) или искать выход, как нейтрализовать сестру. Иначе мама будет дергать автора всю жизнь.
Свій варік• 30 декабря 2023
Бежать.Иначе будете жить судьбой алкоголика,стеречь,терпеть,болеть от нее.А им пофиг.Они себя ничем не ограничивают.И подминают окружающих под себя
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так, вдова
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Була в психіатра, в психолога. І не в одного, все даремно
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Ми вже скільки раз виеликали поліцію, що все даремно. Вони просто приїхали, сказали, що їм немає куди її відвозити, і що з нею робити, і уїжали. А її ще більше білочка хапала
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляШмоточницаца
Все почалось ще років 9 назад. Вона тоді не пила, все було ок, закінчувала навчання, була на 4 курсі. І познайомилась з хлопцем, вони почали зустрічатись. Вона ночувала в нього, добре ладнала з його мамою, допомагала їм, він також в нас бував, приїжав з ночівкою, ле батьки були не в захваті, все в чомусь шукали підвох. І вона через нього почала прогулювати пари, в неї було багато заборгованості, про яку рідні дізнались під кінець сесії. І знайшлась людина, препод, який готовий був допогти за немалі гроші, щоб все закрили, і все було гуд. Просто сестрі треба було підійти до нього в певний день з грошима і все б вирішилось. І взяла вона в батьків ті гроші, і поїхала не в універ, а до того хлопця. І вони ті гроші прогуляли, не знаю був він в курсі чи не був звілки така сума в неї, але факт. І потім мамі зателефонували з деканату, і сказали, що в сестри нічого нічого не закрито, будуть її відраховувати, вдома був скандал великий. Сестра привела бабусю для підтримки, я тоді малою була, памятаю як мама дуже кричала, і сказала :’Щоб я твого Сашу тут більше не бачила, що ти типу ледве не хвойда і тому подібне’. З хлопцем вони розійшлись, за навчання батьки влізли в борги, але допомогли зробити так, щоб її не відрахували. Потім вона не на жарт почала підпивати, батьки почали її по бабах возити, ті казали, що це їй на горілку поробив типу колишній і його мама, що через це вона п´є. Через деякий час батьки заплатили хабаря через знайомства, щоб продвинути її на керівну посаду. В неї був свій кабінет, гарна зарплатня, підлеглі.але вона напилась в той день коли була провірка, і її застали п´яною на дивані. Звільнили. Потім шукали зв´язки, щоб її пристроїти ще десь, довго вона не затримувалась на роботах, через випивку звільняли. Такі от справи. Їй завжди допомагали, давали гроші на хабарі для викладачів, щоб прогули закривала, шукали зв´язки , щоб вона на норм роботі працювала, купували їй новіший одяг, навіть на права вивчилась, їздила на машині куди хотіла і як хотіла. Зі мною було по іншому, свої 2, н, я мусила іти й сама закривати, одяг був лише за необхідності, частіше за все носила її речі. Отак ось
Шмоточницаца• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ищите выход, может сможете закодировать. Отправить куда-то далеко далеко на лечение. Она опасная? Не прибьют ли вас её дружки за выпивку? И ... возможно там уже не только алкоголь?
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляШмоточницаца
Не опасна. Та ні, лише дешева горілка на розлив не більше. Просто дискомфортно так жити от і все