Ананомчикус• Изменено 30 декабря 2023

Не знаю, як діяти в такій ситуації, як вчинити

Живемо втрьох, я , мама і сестра в будинку. Сестра тимчасово не працює, їй 32 роки, чоловіка, дітей немає в неї, ні на одній роботі довго не затримується через пристрасть до алкоголю. Мені лише 24, а я вже стільки всього набачилась від неї, що аж ніяково. І от вона знову запила, це капець. Влаштовує дома безлад, все розкидає, занесла багато землі, бруду(на підборах), мама засмучена до сліз, зривається на мені через нерви. Такий спосіб життя в неї вже років як 9, після того як з хлопцем розлучились(довга історія). І ніхто їй нічого зробити не може, вже й кодували її, й по бабусях возили все марно, дійшло до того, що почала вона вже й речі пропивати, телефон, одяг. Прийде додому вся брудна, з запахом, все порозкидає, а потім ми з мамою мусимо прибирати те все. Новий рік святкувати не будемо це точно. І з дому не можу ні з ким піти, бо мама працює, а мені треба все охороняти, щоб нічого не винесли. Я вже не можу..
Шмоточницаца• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Не опасна. Та ні, лише дешева горілка на розлив не більше. Просто дискомфортно так жити от і все
Тогда можно попробовать шоко терапию для неё. Не впускать в дом и всё, пока не прийдет в себя. Тут два пути либо мозги на место встанут либо станет бомжом или погибнет. Но с моей подругой так было, долгое время - это был геморрой для всей семьи, даже не для близких родственников. Эта вечная алярма, помогите отвезти в больницу откачать... пока вот так вот радикально не был поставлен вопрос. В один момент всем просто это надоело и они решили будь что будет. И о чудо! Больной оказавшись без посторонней помощи, задумался. Эти люди, как пиявки, присосуться к близким и будут требовать, чтобы вы их нянчили. Надо разрывать этот круг.

Кумедний ґудзик• 01 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
В мене є бажання жити самій якщо чесно. Бути самій собі господинею, проводити час як я хочу, можливо, знайти хлопця. Але я не можу привести знайомити хлопця, навіть якщо він і буде, в такій обстановці, це важко морально. Просто є думка, що я сама собі не належу, бо постійно відпрошуюсь, щоб поїхати погуляти, чи ще десь, особливо влітку, коли грядки треба полоти, поливати всі дерева, квіти і тому подібне. Але з іншого боку, я боюсь кинути маму саму, бо вона з розуму зійде...
Якщо ви не з´їдете жити окремо, ви не знайдете хлопця, не заведете дітей, у вас не буде щасливого сімейного життя, через років 10 у вас є всі шанси повторити життя сестри. Тож просто з´їдьте і почніть своє життя, поки не пізно.
Кумедний ґудзик• 01 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Мама багато зробила для мене, дала освіту, завдяки якій я можу працювати, підтримувала. А тепер як вчиню я в тяжкій ситуації? Просто покину?
У вас в корні неправильне розуміння. Ви не покинете маму, а почнете своє доросле самостійне життя. Дітей народжують не для того, щоб потім їх як рабів з промитими мізками використовувати.