Говорю відверто• 30 декабря 2023
Ви б запрошували маму на НР?
Вона дуже складна і скандальна людина, просто спокійно провести вечір з нею неможливо. Зараз живемо поряд і вона чекає запрошення на НР, інакше буде багато образ. Що б ви робили в такій ситуації?
Результат:
вже голосів:
59 (57.84%)
Ні
34 (33.33%)
Запрошувати
9 (8.82%)
Результат
Мяо мой мяо• 30 декабря 2023
Не знаю,як в вашій ситуації.В мене інша,я не святкую і забрала маму доглядаю.А ви приймайте рішення самі,як ви хочете.
Говорю відверто
• 30 декабря 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Я доглядаю бабусю , з нею без проблем будемо зустрічати НР. А мама молода жінка, яка не може надлишок своєї енергії направити в мирне русло.
Слава Українi• 30 декабря 2023
Комендантська година, я б сказала, що всім буде неможливо ручної через це, ночівля та ін. Тому кожен святкує вдома, зранку зустрінетеся
Говорю відверто
• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Ми не в Україні
Слава Українi• 30 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Це її маму доглядаєте?
Шопингмонстр• 30 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Так
То з чоловіком поговоріть, чи запрошувати маму...
Говорю відверто
• 30 декабря 2023
Ответ дляШопингмонстр
Чоловік каже, що якщо я хочу , то він вже потерпить тещу
А у нас макарошки• 30 декабря 2023
Если мама скандальная и всем недовольна, то хоть пригласите её или не пригласите все равно будет недовольна. Так она на новый год испортит вам настроение и все равно все будет не так, если не пригласите, она будет тоже недовольна, но вы проведёте новый год тихо и приятно. Поэтому я бы выбрала второй вариант.
Бутерброд и я• 30 декабря 2023
Я, як мама не пішла б. У мене донька окремо із нареченим живуть, вже натякає, щоб прийшла. Але вона ж молоді, хай з молодими гуляють. Ми на Різдво усі добре посиділи. Молодша теж піде святкувати. Мені краще вдома, НР не роблю культом, спокійно можу і в ліжку зустріти
Говорю відверто
• 30 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Ви дуже вдало її описали
Слава Українi• 30 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Так
Тоді точно ні, вона не доглядає власну матів, а Ви ще і її маєте кружити. Сорі, не до того.
У вашої сім´ї і так навантаження додаткове
Говорю відверто
• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Бабуся з нею жити може , занадто багато нервів йде , вже пробували
А у нас макарошки• 30 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ви дуже вдало її описали
Есть опыт) молодая была, глупая, всем хотелось быть хорошей, поэтому терпела. Теперь делаю как мне и моей семье хорошо.
Шопингмонстр• 30 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Я б вже сьогодні пояснила, що святкувати новий рік не будемо. Просто самі вип’ємо шампанського і все. Така обстановка напружена в Україні...якось не до святкування...
Мамина корзиночка• 30 декабря 2023
Я прийшла привітала і додому
Так і кажу
Кожен окремо відмічає
Я хочу відпочити
Маю два вихідних
Моя мама ще складніша за вашу
Обзиває принижує може вдарити орати на всю хату
Так і кажу
Кожен окремо відмічає
Я хочу відпочити
Маю два вихідних
Моя мама ще складніша за вашу
Allein74999• 30 декабря 2023
Моя такая же, как ваша, может хуже. Так что нет. Внук сходит поздравит и все
Говорю відверто
• 30 декабря 2023
Ответ дляAllein74999
В мене діти теж не хочуть до неї йти , вона їх постійно дістає повчаннями
Мамина корзиночка• 30 декабря 2023
Ответ дляШопингмонстр
Точно таке саме читала
Коли був ковід
А треба жити
Вже ковід а нема як чотири роки
Війна два р
То що тепер руки зкласти і вмерти ?
Коли був ковід
А треба жити
Вже ковід а нема як чотири роки
Війна два р
То що тепер руки зкласти і вмерти ?
Чебураха з перцем• 30 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Так
Так вот куда и кому маме можно отдать лишней энергии. Почему она свою маму не досматривает?
Слава Українi• 30 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
І не треба, але садиби своїй сім´ї на голову ще й маму - це занадто.
Швендяю містами• 30 декабря 2023
Нет.у меня мама очень сложный человек,я с невным срывом загреметь опять не хочу.была бы нормальная мама,то пригласила бы,и сама в гости ездила бы
Говорю відверто
• 30 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Це інше питання, вона не проти , але бабуся не хоче і я її розумію
Шопингмонстр• 30 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Точно таке саме читала
Коли був ковід
А треба жити
Вже ковід а нема як чотири роки
Війна два р
То що тепер руки зкласти і вмерти ?
Коли був ковід
А треба жити
Вже ковід а нема як чотири роки
Війна два р
То що тепер руки зкласти і вмерти ?
Кому як....хтось хоче веселитись, а у когось така біда що вмерти було б краще...