Ананомчикус• Изменено 30 декабря 2023

Не знаю, як діяти в такій ситуації, як вчинити

Живемо втрьох, я , мама і сестра в будинку. Сестра тимчасово не працює, їй 32 роки, чоловіка, дітей немає в неї, ні на одній роботі довго не затримується через пристрасть до алкоголю. Мені лише 24, а я вже стільки всього набачилась від неї, що аж ніяково. І от вона знову запила, це капець. Влаштовує дома безлад, все розкидає, занесла багато землі, бруду(на підборах), мама засмучена до сліз, зривається на мені через нерви. Такий спосіб життя в неї вже років як 9, після того як з хлопцем розлучились(довга історія). І ніхто їй нічого зробити не може, вже й кодували її, й по бабусях возили все марно, дійшло до того, що почала вона вже й речі пропивати, телефон, одяг. Прийде додому вся брудна, з запахом, все порозкидає, а потім ми з мамою мусимо прибирати те все. Новий рік святкувати не будемо це точно. І з дому не можу ні з ким піти, бо мама працює, а мені треба все охороняти, щоб нічого не винесли. Я вже не можу..
ДлинноНожка• 30 декабря 2023
Сьезжайте жить отдельно.

Kuzik9• 30 декабря 2023
З’їхати від них, ви вже доросла, чим скоріше ви це зробите тим більше здоров’я збережете
Українська зірочка• 30 декабря 2023
Жить своей жизнью. Вы ей не нянька
Глас_Народа• 30 декабря 2023
Уходить на свое, вы не обязаны в таком жить. Это не вам решать такие проблемы
Заместитель Анонима• 30 декабря 2023
Виселити або її або себе. Третього не дано.
Пасхальний тролік• 30 декабря 2023
Жити окремо. Цінні речі забрати до себе.
Алкоголік в сім´ї це не ваша зона відповідальності і ви не повинні покласти своє життя щоб няньчити сестру і маму
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляДлинноНожка
Сьезжайте жить отдельно.
Я розумію, але як я можу лишити маму один на один з нею?( татка в нас немає, мама беззахисна, лише бабуся лишилась. В мами постійно тиск підвищується, їй важко, бо в нас господарство немаленьке і вона одна не справляється.
Тролю як можу• 30 декабря 2023
Чей дом по документам?
Если мамин - морока, только съехать и жить свою жизнь спокойно
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Вам можно только посочувствовать. А по теме старайтесь как можно скромнее жить, откладывайте деньги и съезжать. Можно ещё с мамой поговорить что вы не девочка для битья и нечего на вас срываться

автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Нема куди її виселити..Як морози будуть, ще замерзне
Тролю як можу• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
А почему вы считаете себя обязанной в помощи маме? А своя жизнь вам не нужна?
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Чей дом по документам?
Та мамин звичайно
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ваша мама на вас срывается,не такая уж и безщащитная.
Барбітта• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ну то далі гробте і своє життя.
Тікайте.
Пасхальний тролік• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Маму шкода, але це її хрест, а не ваш. Господарство можна скоротити, щоб справлялась сама.
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Мама багато зробила для мене, дала освіту, завдяки якій я можу працювати, підтримувала. А тепер як вчиню я в тяжкій ситуації? Просто покину?
Заместитель Анонима• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Віддайте її в реабілітаційний центр. Якщо і звідти вийти і буде продовжувати то крапка на ній. Спокою вам в новому році.
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ніхто не буде його скорочувати, бо шкода, що стільки років це все будувалось, створювалось. А мені якщо чесно не до душі це все, ці городи влітку, кури, качки. Я краще буду працювати днями на роботі і це все купувати, ніж на спині тягати мішки
Тролю як можу• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Можете помогать ей финансово, чтоб было что поесть. Остальное - не ваша ответственность. Она же тоже взрослая, как и вы.
Я была в подобной ситуации. Но квартира была моя. Брата выселила с помощью друзей, квартиру продала, маме купила маленькую отдельную. Брат ещё к ней ходил, она ему помогала, вынес из дома все. Я помогала только продуктами

автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ой, вже де ми тільки не віддавали її. Вона тікала звідти, вигадувала всякі небилиці
Пасхальний тролік• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ви не покинете, а збережете свій ресурс, щоб мати змогу підтримувати маму. Шансів на нормальне життя втрьох у вас мало.
А як заміж зберетесь то що? Приведете чоловіка туди жити чи не підете заміж, бо маму покинути шкода?
Кукусики• 30 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Підтримую на всі 100. І мамі так сказати, що це останній її шанс. Що ви це пробуєте і якщо ні, то будете змушені шукати кімнату в оренду і їхати. І взагалі автор вам треьа чоловіка шукати. Заміж виходити. Спробуйте реабілітаційний центр. Поможіть мамі на нього і грошима зі своєї зп. Якщо ні, то уже все. А то так всі втрьох так і помрете. Одинокі і занедбані. У Вас у єдиної є шанс на інше краще життя
Пасхальний тролік• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Це рішення мами. Вона доросла людина і має право вирішувати за себе, але не за вас.
Живіть окремо, працюйте, допомагайте мамі матеріально. Це все що ви можете зробити для неї
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Слухайте, що ви хочете? Щоб воно якось само собою припинилось? Ні, ваша сестра надалі буде пити, мотати всім нерви, а мати ще і відігруватись на вас. Як не хочете нічого міняти то освоюйте медитації, щоб легше терпілось
Ангел-предохранитель• 30 декабря 2023
Цінні речі десь зачиняти, куди не має ключів і доступу сестра, не жити охороняючи ці речі
самій на роботу або в соціум шукати інші можливості
Наездница• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Прийдеться.Сестра з алкоголізмом до смерті звідти не піде,а в вас все життя попереду.Їдьте за кордон або йдіть окремо.
Бабуся мороз• 30 декабря 2023
А у вас самой какие мысли по поводу «як діяти як вчинити»?
Україна понад усе!• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
На жаль
Тоді ваше питання неактуальне
Тут - або або
автор Ананомчикус • 30 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Цінні речі всі заховані. Гараж замкнений. Просто вона коли заходить в двір, починає все громити. Ми будинок замикаємо на ключ, коли обидві на роботу їдемо, бо не можемо дати хй ключі, щоб вона туди таких самих п´яниць водила.
ЮлияА91• 30 декабря 2023
Она и Вам жизнь испортит