Ананомчикус• Изменено 30 декабря 2023
Не знаю, як діяти в такій ситуації, як вчинити
Живемо втрьох, я , мама і сестра в будинку. Сестра тимчасово не працює, їй 32 роки, чоловіка, дітей немає в неї, ні на одній роботі довго не затримується через пристрасть до алкоголю. Мені лише 24, а я вже стільки всього набачилась від неї, що аж ніяково. І от вона знову запила, це капець. Влаштовує дома безлад, все розкидає, занесла багато землі, бруду(на підборах), мама засмучена до сліз, зривається на мені через нерви. Такий спосіб життя в неї вже років як 9, після того як з хлопцем розлучились(довга історія). І ніхто їй нічого зробити не може, вже й кодували її, й по бабусях возили все марно, дійшло до того, що почала вона вже й речі пропивати, телефон, одяг. Прийде додому вся брудна, з запахом, все порозкидає, а потім ми з мамою мусимо прибирати те все. Новий рік святкувати не будемо це точно. І з дому не можу ні з ким піти, бо мама працює, а мені треба все охороняти, щоб нічого не винесли. Я вже не можу..
Глас_Народа• 30 декабря 2023
Уходить на свое, вы не обязаны в таком жить. Это не вам решать такие проблемы
Пасхальний тролік• 30 декабря 2023
Жити окремо. Цінні речі забрати до себе.
Алкоголік в сім´ї це не ваша зона відповідальності і ви не повинні покласти своє життя щоб няньчити сестру і маму
Ананомчикус
• 30 декабря 2023
Ответ дляДлинноНожка
Сьезжайте жить отдельно.
Я розумію, але як я можу лишити маму один на один з нею?( татка в нас немає, мама беззахисна, лише бабуся лишилась. В мами постійно тиск підвищується, їй важко, бо в нас господарство немаленьке і вона одна не справляється.
Тролю як можу• 30 декабря 2023
Чей дом по документам?
Если мамин - морока, только съехать и жить свою жизнь спокойно
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Вам можно только посочувствовать. А по теме старайтесь как можно скромнее жить, откладывайте деньги и съезжать. Можно ещё с мамой поговорить что вы не девочка для битья и нечего на вас срываться
Ананомчикус
• 30 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Виселити або її або себе. Третього не дано.
Нема куди її виселити..Як морози будуть, ще замерзне
Тролю як можу• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
А почему вы считаете себя обязанной в помощи маме? А своя жизнь вам не нужна?
Ананомчикус
• 30 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Чей дом по документам?
Та мамин звичайно
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ваша мама на вас срывается,не такая уж и безщащитная.
Барбітта• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ну то далі гробте і своє життя.
Тікайте.
Пасхальний тролік• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Маму шкода, але це її хрест, а не ваш. Господарство можна скоротити, щоб справлялась сама.
Ананомчикус
• 30 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Мама багато зробила для мене, дала освіту, завдяки якій я можу працювати, підтримувала. А тепер як вчиню я в тяжкій ситуації? Просто покину?
Заместитель Анонима• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Віддайте її в реабілітаційний центр. Якщо і звідти вийти і буде продовжувати то крапка на ній. Спокою вам в новому році.
Ананомчикус
• 30 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ніхто не буде його скорочувати, бо шкода, що стільки років це все будувалось, створювалось. А мені якщо чесно не до душі це все, ці городи влітку, кури, качки. Я краще буду працювати днями на роботі і це все купувати, ніж на спині тягати мішки
Тролю як можу• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Можете помогать ей финансово, чтоб было что поесть. Остальное - не ваша ответственность. Она же тоже взрослая, как и вы.
Я была в подобной ситуации. Но квартира была моя. Брата выселила с помощью друзей, квартиру продала, маме купила маленькую отдельную. Брат ещё к ней ходил, она ему помогала, вынес из дома все. Я помогала только продуктами
Ананомчикус
• 30 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ой, вже де ми тільки не віддавали її. Вона тікала звідти, вигадувала всякі небилиці
Пасхальний тролік• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ви не покинете, а збережете свій ресурс, щоб мати змогу підтримувати маму. Шансів на нормальне життя втрьох у вас мало.
А як заміж зберетесь то що? Приведете чоловіка туди жити чи не підете заміж, бо маму покинути шкода?
Кукусики• 30 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Підтримую на всі 100. І мамі так сказати, що це останній її шанс. Що ви це пробуєте і якщо ні, то будете змушені шукати кімнату в оренду і їхати. І взагалі автор вам треьа чоловіка шукати. Заміж виходити. Спробуйте реабілітаційний центр. Поможіть мамі на нього і грошима зі своєї зп. Якщо ні, то уже все. А то так всі втрьох так і помрете. Одинокі і занедбані. У Вас у єдиної є шанс на інше краще життя
Пасхальний тролік• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Це рішення мами. Вона доросла людина і має право вирішувати за себе, але не за вас.
Живіть окремо, працюйте, допомагайте мамі матеріально. Це все що ви можете зробити для неї
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Слухайте, що ви хочете? Щоб воно якось само собою припинилось? Ні, ваша сестра надалі буде пити, мотати всім нерви, а мати ще і відігруватись на вас. Як не хочете нічого міняти то освоюйте медитації, щоб легше терпілось
Ангел-предохранитель• 30 декабря 2023
Цінні речі десь зачиняти, куди не має ключів і доступу сестра, не жити охороняючи ці речі
самій на роботу або в соціум шукати інші можливості
Наездница• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Прийдеться.Сестра з алкоголізмом до смерті звідти не піде,а в вас все життя попереду.Їдьте за кордон або йдіть окремо.
Україна понад усе!• 30 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
На жаль
Тоді ваше питання неактуальне
Тут - або або
Тоді ваше питання неактуальне
Тут - або або
Ананомчикус
• 30 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Цінні речі всі заховані. Гараж замкнений. Просто вона коли заходить в двір, починає все громити. Ми будинок замикаємо на ключ, коли обидві на роботу їдемо, бо не можемо дати хй ключі, щоб вона туди таких самих п´яниць водила.