Луковая• 30 декабря 2023
Як відписатись від розсилки на укр.нет, якщо відправник ру?
Відписуватись я вмію але цей випадок складний, бо коли відкриваю листа і відписатись, то він просто висне і листи далі приходять((
Луковая
• 30 декабря 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Відправьте в спам
Так і зробила але ж спам я теж переглядаю часом і вони там висять
Все питаю зарання• 30 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
Зайти на сайт, где подписывались и в аккаунте отписаться? Бывает криво сделано и ссылочкой со самого письма не отписаться.
Крапипопка• 30 декабря 2023
В укр нет з компа є список заблокованих адрес, з телефона до нього немає доступа
Амбасадор щастя• 30 декабря 2023
Спробуйте з впн відписатися, може виснуть, бо домен заблокований.
Луковая
• 30 декабря 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Власне, сайт не відкривається взагалі
Луковая
• 30 декабря 2023
Ответ дляКрапипопка
Можливо, спробую тоді з ноута
Луковая
• 30 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
У мене ніколи не було впн🙊