Безлім на все• 30 декабря 2023

Це жіноче взуття? Варто брати?

Що думаєте з цього приводу?
Результат:
вже голосів: 56
28 (50%) Ні
19 (33.93%) Так
9 (16.07%) Подивитися результати
Борщик• 30 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Дорого, замовила і не запитала малого а він каже жіночі, але то підліток ім все не так
З підлітками важко. Мій сам собі все замовляє і купує з 13 років. Не ризикую щось пропонувати, бо все крінж)))

Всміхайлик• 30 декабря 2023
Ну если в горы, да с собакой погулять, с ребенком на санках покататься - то норм
Петриківна• 30 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Замовляла на амазон
и что? я тоже там заказываю. смотрю женская или мужская обувь. это первое. второе ваш вопрос в теме Це жіноче взуття? Варто брати?
вы определитесь стоил ли брать или вы его уже купили
автор Безлім на все • 30 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А що пише на коробці?Більше всього,що жіночі
Не пише стать
Петриківна• 30 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Один раз взув🤦‍♀️
по виду - секонд. какие они будут, если их обуть два?
Борщик• 30 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Не пише стать
Спробуйте продать, бо носить все одно не буде.
Ядвига Юсьлегко• 30 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Брати собі, інший варіант продавати
Ви їх не продасте за те,що купили.Носіть,хіба значно дешевше.

автор Безлім на все • 30 декабря 2023
Ответ дляБорщик
А навіщо вони? Вам скільки років?
Та хоча б в магазин збігати не знаю, на роботу я в таких не піду
Борщик• 30 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Не збирайте хлам, поки сезон спробуйте продать. Обов´язково коробку фоткайте на оголошення.
Домашка• 30 декабря 2023
Автор, вони дійсно в жіночому розділі всюди. Фото трохи замилене, бо їх немає в наявності.
Нехай щастить• 30 декабря 2023
Сколько стоят?
Я не в теме• 30 декабря 2023
Наче і образити нікого не хочеться, але як реально це одоробало можна взути
Творог для розжига• 30 декабря 2023
Мой не особо переборчивый,но от таких бы отказался
Качка в тапцях• 30 декабря 2023
просто в следующий раз не покупайте сыну обувь или одежду без согласования) я бы носила, клевые