Маю декілька думок• 30 декабря 2023
Ще один новий чудовий закон
18% податку на всi надходження на картку. Ваша думка?
double-mama• 30 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
І тепер після кожного переводу бігати в банк, стояти в годинних чергах і вислуховувати, що треба було ще ІК взяти?
Банку совершенно все равно кто сделал вам перевод. Вопросы могут быть только у налоговой инспекции
po_li_na-49a8• 30 декабря 2023
Это фейк, вам делать нечего постоянно тут мусолить какие-то вбросы? Давай лучше в тему про Белгород, вот это дело
Моя думка, що в офісах якогось умовного вайзу, пейпелу і їх колег зараз подвійний корпоратив. ))))
Просто всі гроші будуть йти повз української банківської системи. Так можна. )))) Виводити під відсоток доведеться, так, але Європа цю проблему вирішила через купівлю по пейпелу.
Тобто: в мене є пейпел. Це умовні гроші, за які я нікому не маю платити податки, допоки їх не виведу. Якщо виведу на рахунок - так, вони стають справжніми і оподатковуються. Але я можу, наприклад, заплатити цими грошима десь в половині онлайн-магазинів, що я купляю тут. Наприклад, тут, в Словаччині, є аналог нашої розетки - Альза, і я можу заплатити їм пейпелом за будь-що.
По факту тоді реальні гроші мені потрібні тільки на хліб і овочі. ))))
Я так не роблю, бо не маю постійного доходу в пейпел, але халтура є, і можна нею платити, і всі так роблять. )))
Українці теж навчаться, та й усе.
Перемога 2022• 30 декабря 2023
Ответ дляSanta_n
А яким чином система буде ідентифікувати родинний зв´язок?
ДНК)))
double-mama• 30 декабря 2023
Ответ дляSanta_n
Родинні звязки це ще батьки, тітки, дідусі і т.д.
А якщо я хочу хресниці чи іншій людині скинути то що підтягне фінмоніторинг?
То,что придет не от Супругов/ родителей/ детей подлежит налогообложению.
jannjann77• 30 декабря 2023
Ответ дляdouble-mama
Да, подобные суммы идут в доход и подлежат налогообложению
А как же возвратная финансовая помощь?
double-mama• 30 декабря 2023
Ответ дляSanta_n
Всі необхідні податки вже сплачені до них. А це подвійне оподаткування
Это налог на ваш доход физ лица.
А двойное налогообложение- это когда один и тот же налог дважды взымают с одного плательщика. В случае с подарками, плательщики будут разными
Магия света• 30 декабря 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Хм, чомусь не переходить по посиланню.
А є у вас можливість назву скопіювати/написати, будь ласка?
Вы реально будете читать 150 страниц убористого текста с декларациями о намерениях, написанными для чиновников Евросоюза?
Нет там ничего о 18% с поступлений на карту и быть не может.
Ответ дляSanta_n
Якщо іншій людині, хреснеці, не волонтеру то так для неї це дохід. Сплатити прийдеться тільки, якщо вони попадуть під ковпак податкової. Якщо хтось кому ви перекидаєте десь засвітиться, наприклад на Новій пошті, відправляючи без оформлення ФОПа товар, або на них клієнт в податкову скаргу скаргу напише, то так. Вони заплатіть 19,5% і з тих грошей, що ви їм перекинули. А так малоймовірно.
Фінмоніторинг до речі слідкує майже у всіх банках за крупними сумами. Ось офіційно є обмеження
Ответ дляП´яна вишня
Всегда деньги ,которые приходили от мужа/ жены/ детей/ родителей облагались налогом по 0 ставке. Так было всегда.
А вот то,что заходит от других людей на карту физ лица- это его доход и с него должен быть оплачен налог, и так тоже было всегда. Почему сейчас снова началась истерика?
А как это распознается? Что я, дочь, скидываю на карту родителям?
Атмін ГанТон• 30 декабря 2023
Ответ дляКалинові вуста
Б у куртку продам за 500 грн, так платити податок? Одну куртку за рік продам.
Так і зараз треба платити податок на це .те що ви не платите не означає що це ок
Ответ дляtetnes
Ну Ви серйозно?
Я людині, наприклад, хочу зробити грошовий подарунок з свого доходу, з якого я вже сплатила податки, а для неї це дохід? Ну супер)
Yusti_1896• 30 декабря 2023
Любые поступления - то есть и зарплата? 19,5 % + 18 % удержания? Двойное налогообложение? Вот такая будет фигня, малята? Кто читал документ?
Ответ дляYusti_1896
Тут супер фінансисти кажуть, що те, що ви називаєте зараз подвійним оподаткування до цього не має відношення)
Але слово грабіжництво точно норм)
НамСвоюРобити• 30 декабря 2023
Ответ дляМагия света
Та я й більші опуси читала)
Yusti_1896• 30 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Из зарплаты ваш работодатель удерживает и отчитывается 18% подоходного и 1,5% военного сбора
То есть эти ’новые’ 18 % - это НДФЛ? Тогда почему в тексте не написано ’любые поступления помимо зарплаты’? 19,5 из зарплаты я и так плачу.