Маю декілька думок• 30 декабря 2023
Ще один новий чудовий закон
18% податку на всi надходження на картку. Ваша думка?
НамСвоюРобити• 30 декабря 2023
Ответ дляYusti_1896
То есть эти ’новые’ 18 % - это НДФЛ? Тогда почему в тексте не написано ’любые поступления помимо зарплаты’? 19,5 из зарплаты я и так плачу.
В якому тексті?
Ви читали першоджерело?
Yusti_1896• 30 декабря 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
В якому тексті?
Ви читали першоджерело?
Нет, не читала, поэтому и спрашиваю. В тексте новости, которую автор темы опубликовала.
Ответ дляКалинові вуста
Б у куртку продам за 500 грн, так платити податок? Одну куртку за рік продам.
По податковому кодексу, прийнятому за часів Януковича так, ви повинні задекларувати їх і сплатити податки. Але податкова поки що вас викривати не має можливості і права. Тільки якщо на вас клієнт поскаржиться письмово.
Yusti_1896• 30 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Статья вообще левая.
Ясно) Но, знаете, я уже ничему не удивлюсь. Даже если из зарплаты будут удерживать второй раз налог при поступлении на карточку 🤢
НамСвоюРобити• 30 декабря 2023
Ответ дляYusti_1896
Це навіть не новина.
Якась хайпова хрінь, перепрошую)
Горда пташка• 30 декабря 2023
Ответ дляП´яна вишня
Вы правда не в курсе,что донаты тоже налогооблагаются?
Мало того, податок знімають з грошей, які збирають лікування важких хвороб. І це теж було раніше. Коли суми були досить великі, то це було дуже помітно.
Якщо, хтось ще торгує без оформлення ФОП, приймає гроші за товар і досі на власні карти, або фрілансить і отримує постійні суми то треба таки оформлятися офіційно. Рано чи пізно вас найде фінмоніторинг банку, Нова пошта, або податківці.
Ось сумські наприклад відчиталися
’Лише у вересні-жовтні цього року фахівцями управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Сумській області за результатами опрацювання 74 сторінок інтернет-ресурсів виявлено 24 продавців товарів, які отримували оплату за замовлення на особисті банківські картки, при цьому не маючи відповідного статусу суб’єкта господарювання’
Іншим кому кидають родичі і не часті маленьки суми можна і далі спати спокійно
Ось сумські наприклад відчиталися
katrusia-52• 30 декабря 2023
Ответ дляП´яна вишня
Всегда деньги ,которые приходили от мужа/ жены/ детей/ родителей облагались налогом по 0 ставке. Так было всегда.
А вот то,что заходит от других людей на карту физ лица- это его доход и с него должен быть оплачен налог, и так тоже было всегда. Почему сейчас снова началась истерика?
Потому что у всех один налог. Хоть у тебя прибыль 3к в месяц, хоть 30к, хоть 300к.
Тех у кого 3к будут все отдавать на налог 🤷♀️
Знаете, я может и согласна платить 18% от всех поступлений, но давайте делать и налоговые вычеты, давайте делать гибкую % ставку, чтобы люди с ЗП 10к не платили 18%, а платили 6% .
А ещё запретить налоговой блочить накладные просто так, делать прозрачную систему распределения налогов,и вообще адекватную реформу налоговой( не только чтобы людям плохо было)
А то в одни ворота всё
Ответ дляYN8678
А то в одни ворота всё
Во первых и планируеют гибкую. Со всех поступлений 18% будут в следующем году это просто хайп Амелина. Стратегия должна быть сформулирована в законах, согласовано в комитете и за нее должны проголосовать дважды в Раде и подписать президент.
В Укрправде подробнее и без хайпа
Вот Зарайский хорошо написал
Люди добрі, Національна стратегія доходів (НСД) це був черговий маяк МВФ і вона прийнята на період 2025-2030 років. І це КОНЦЕПЦІЯ!
Тобто, те що буде прийнято в реальності, не обов´язково на 100% буде відповідати тому, що написано в НСД. Може буде відповідати частково, а може зовсім буде все по іншому. Але трошки схоже.
Все що має нас хвилювати зараз - це ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ У ВІЙНІ.
Бо якщо ми не переможемо, то у 2025-2030 роках будемо вчити зовсім інше законодавство. Ну ті хто залишиться в живих...
Тож забийте зараз на НСД і думайте про перемогу. І робіть те що наближає саме перемогу. А не витрачайте сили на обговорення НСД.
А про те що написано в НДС будемо говорити коли у Верховній Раді почнуть з´являтися відповідні законопроекти. Поки немає конкретних законопроектів говорити зараз взагалі немає про що.
Ответ дляLotusA
Причем тут дияльнисть?
Если я продаю свои вещи, обувь бу, я должна снова кому то что то заплатить? Если мне долг вернули на карточку,или бабушка перечислила деньги на подарок детям.
Это ж мои личные деньги,заработанные,полученные, кому я опять должна?
Що таке дияльнисть?
Ответ дляВічний двигун
А в чому проблема? Відкрийте фоп і спіть спокійно.
Пс: а за що дізлайки? В чому проблема вести господарську діяльність офіційно?
А якщо я батькам пересилаю? За що тут 18%? За те, що держава не змогли людям, які працювали частково в радянському союзі, гідно нарахувати пенсію і кинула їх? А я повинна мало того , що їм допомагати із За цього, щей податок платити? Вірніше вони повинні?
Ответ дляLeeka
Все що надходить від батьків і дітей не оподатковується ні зараз, ні потім не буде
Ответ дляSanta_n
Родинні звязки це ще батьки, тітки, дідусі і т.д.
А якщо я хочу хресниці чи іншій людині скинути то що підтягне фінмоніторинг?
Ось до речі якщо не вірите, що подарунки зараз не оподатковуються. Десь з квітня по всім ЗМІ трублять про декларування згідно ПКУ 2010року
Апель-синка• 31 декабря 2023
Ответ дляВічний двигун
Для нас это единственный способ ежемесячно помогать маме-пенсионерке, которая живёт за 350 км от нас. На свою пенсию она просто не выживет физически. А так мы с братом из зарплат по очереди подкидываем. Можно еще конечно посылкой НП пачку кофе или шоколадку с конвертиком запаковывать ежемесячно. Или журнальчик глянцевый ей посылась. Я уже думаю над этим.