AnastasiaAl• Изменено 30 декабря 2023

Святковий стіл

Дівчат, підкажіть 🙏 в мене окрім основної страви є варіант салату мʼясного, та салату з смаженими грибами , запечені суші, щось хочеться свіженького, помідора може, огірка свіжого.. не можу придумати свіжий салат.. 🙄 поділіться рецептом
Розкажіть що готуєте ви
Кавуся• 30 декабря 2023
У меня всегда салат пекинка с фетой, оливками, помидорами, перцем, аля греческий. Всегда сьедается, хорошо к мясу идет
Kika-6655• 30 декабря 2023
Так забацайте салат с огурцом и помидором.
автор AnastasiaAl • 30 декабря 2023
Ответ дляKika-6655
Как то не празднично)
ЛЮБА• 30 декабря 2023
Ответ дляAnastasiaAl
Как то не празднично)
Добавьте маслин и Феты , жменьку листьев салата и будет празднично )))
Калинові вуста• 30 декабря 2023
Я завтра хочу робити такий: листя (набір для салату), помідор, прошуто, сир кружечками моцарела, поливаєм бальзамісним соусом трішки
Спасу мир• 30 декабря 2023
Грецький салат зробіть
Калинові вуста• 30 декабря 2023
Можете зробити грецький огірок, помідор, перець, червона цибуля, сир фета, чорні оливки
Тётя Хрюша• 30 декабря 2023
Из тик тока салат.Я уже пробовала,бомба.Обжарить слайсами грушу.Смешать грушу,рукколу,немного тыквенных семечек,немного сыра с плесенью,хамон.Очень вкусно.
НетЕщеНаверное• 30 декабря 2023
Стандартний можна з тунцем, салат, тунець, яйця, помідор, зернята, пармезан. Заправити гірчицею, лимоном, оливковою олією
Невгамовна Бу• 30 декабря 2023
Сальсу з авокадо 🥑 зробіть.
Like-995b• 30 декабря 2023
Буду делать салат с угрем и салат стрелы Амура
Звездолётчица• 30 декабря 2023
Мікс салат з фетою помідорами і перепелиними яйцями
Верочка 100%• 30 декабря 2023
Цезарь сделайте. С креветками или с тунцом
Міряно-переміряно• 30 декабря 2023
Помидоры черри на 4 дольки
Моцарелла в рассоле - кубиками
Свежий шпинат
Заправить свежим песто или просто оливковым маслом
Крихітка на всі• 30 декабря 2023
Я пекінську капусту обожнюю як основу для салату: що не додаш завжди гарно. Вона хрустить, весняно-зелена і нарядно виглядає. Можна з тунцем і помідорами і рукола. Можна з фетою і овочами. Модна з морквою або буряком і майонезом...