стерпят.
Мелитрисса• 30 декабря 2023
Ну вы придумали. Думаю ноют, а нас за шо и проклинают Украину. Там же проблемы с логикой, с причинно следственными связями.
Ответ дляnezhinka
Мене більше вразило, як якийсь чел знімає відео і каже: вон трупи валяются. І ніхто до тих ’трупів’ не підходить, може, вони ще живі і їм потрібно допомогу якусь надати. Ні, лежать собі на тротуарі люди, як сміття. Кацапи такі кацапи.
Уже есть версия, что это они специально сняли, чтобы обвинить Украину на фоне своей вчерашней массовой бомбежки Украины. Для мировой общественности, что вот, мол, Украина так же делает как мы. Как-то сделали типа фейк такой, постанова, на фоне нашей бомбежки. Но это одна из версий.
Ответ дляIsidda
трупы валяются взрослых.детей.а сколько покалечится инвалидами.как они будут в таком режиме выживать.никто ж не знает,что будет через минуту.а нам же надо уничтожать их склады и логистику.потому что от них война и пошла.и от них запускает путин ракеты к нам
У нас тоже самое умноженное на 50
Люди адаптировались и вот Новый год планируют , думаете там будет не так ?
Привыкнут
Renesmeе 16• 31 декабря 2023
Ответ дляМиззери
Удивлена адекватностью комментирующих
Що прильоти життєдайні роблять, там не завжди так, сьогодні особлива атмосфера
torbochki.in.ua• 31 декабря 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Земля наша, люди нет
Люди теж наші, але зрусифіковані(((
Inno4ka-ya• 31 декабря 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Люди теж наші, але зрусифіковані(((
Мені на них плюаати
Ответ дляRenesmeе 16
Чи на довго, результат потрібно закріпити
Це різні люди: ті, хто радів і ті, хто на скрінах.
Не дійшло до вати нічого, не сподівайтесь, це просто мабуть гілка з більш адекватними.
Як би не хотілось українцям вірити, що у кацапів якась не така днк, як у них, але люди є люди і вони різні в усіх країнах. І там є тварюки відбиті, є просто тупі хаваючі соловйова, і ті, хто проти війни. Це взагалі різні тусовки на форумах і в каналах. Неможливо скласти повну картину, якщо бачили лише спілкування одних.
І ні, скільки б не було оцих, що розуміють, нікуди вони не вийдуть. Прогавили давно час, коли це було можливо. Без якоїсь організації мітингів не буває, а всіх, хто міг організувати, посадили чи виперли з країни. І армія платних ботів лазить по соцмережах, за якийсь пост у фейсбуці типу тих, що були в Україні перед майданом, з закликами і місцем-часом, відразу прилетить.
Не буде там повстання із народу, не буде, скільки б білгородят чи курчат не померло.
Це якби ще один пригожин, та не таке корумповане сцикло...
torbochki.in.ua• 31 декабря 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Мені на них плюаати
Уявляєте, що так само можуть сказати наші онуки на тих херсонців, що зараз в окупації і за яких гинуть наші чоловіки
Inno4ka-ya• 31 декабря 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Окупація то інше. І в мене є рідня в Херсоні, вони всі проти рашки. Щось я не бачу, щоб Білгородці проти рашки були
torbochki.in.ua• 31 декабря 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Так і Білгород в окупаціі... 100 рочків((
Повірте, через 100 років таке скажуть скрізь при рашці.. в цьому наша біда
Inno4ka-ya• 31 декабря 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Плювати мені на те, хто що скаже через 100 років, ми живемо зараз і виводи я роблю з того, хто що каже зараз, а не можливо скаже колись