у кого на новорічному столі?
Angelika93• 31 декабря 2023
Ответ дляolly2004
я заробляю добре в Україні, дякую)і чужих харчів не їм
А таке враження, що ви настільки голодна, що крім їжі ні про що думати не можете)))
Angelika93• 31 декабря 2023
Ответ дляolly2004
то ваше враження.
хибне
Не хибне, а персональне. Це у вас тема хибна)))
Happiness13-Ukraine• 31 декабря 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Такий салат за кордоном іменують russian🤮 salad
За яким таким кордоном? В Чехії, наприклад - це брамбуровий салат, тобто картопляний.
Angelika93• 31 декабря 2023
Ответ дляolly2004
то ваша персональна думка)
Як і ваша персональна думка, щодо руського салату.))
Angelika93• 31 декабря 2023
Ответ дляolly2004
то створюйте свою тему зі своєю персональною думкою) все просто
Навіщо? Я можу і тут написати. Ви ж не настільки багата, щоб приватизувати Порадницю і дозволяти тільки ті коменти, які вам подобаються. Поки ви так не заробляєте, то будете сидіти і читати мої коментарі в ’своїй’ темі))) терпіть))) як і присутність Олів´є в цьому світі))
Ответ дляAngelika93
ну то я зрозуміла що ваш головний комплекс - відсутність грошей...
будь ласка, коментуйте, якщо це вам дарує відчуття значущості)
то мій вам подарунок на Новій рік)
Veronika_100k• 31 декабря 2023
Ответ дляLilipa
За поедание оливье теперь статья?
Смертная казнь через повешенье с мордобоем.
Ответ дляNat-li
Руцьке салат-это картоха с чем-то кислым, а не наша вкусная оливьеха с мяском. Хватит этих дибилов уже ко всему приплетать, к чему они не имеют никакого отношения.
именно так, я его ела в Каталонии под таким названием, говно редкостное, кислое, какое-то))
Ответ дляВишиванка
Авторе, там наша ковбаска алан, наш горошок, наша картопелька з сільпо, яєчка з під ряби і німецький майонез.
Чого це він салат рузьких?
Автор мала на увазі, що салат , який ми називаємо олів´є, у закордонних кафе називається ’руський салат’.
Просто автор не може адекватно викласти свої думки
AmazingLady• 31 декабря 2023
Не считаю его русским , поэтому готовила готовлю и буду готовить
Русская еда это лебеда да щи какие нибудь
Ответ дляNat-li
Та блин, какая картоха к русне, редьку репку они жрали разной нарезки - вот и весь их русский салат))
Им же не жрать изыскано, а чисто закусывать пойло каким-то корешком нужно было
Ответ дляRrroxy
Щи кислые да каша из топора. Под стекломой.
Так что, автор, мы на их хрючево не претендуем.