у кого на новорічному столі?
Angelika93• 31 декабря 2023
Ответ дляolly2004
ну то я зрозуміла що ваш головний комплекс - відсутність грошей...
будь ласка, коментуйте, якщо це вам дарує відчуття значущості)
то мій вам подарунок на Новій рік)
Ви щось переплутали.)) Це напевно ваш головний комплекс і, судячи зі всього, далеко не єдиний, якщо ви розкидуєтесь такими дорогими подарунками перед Новим роком.)) Така ’добра’ жіночка, як ви, наврядчи має хороші статки і люблячих людей поруч)) я вам ваш подарунок повертаю і бажаю в наступному році мати щось суттєвіше, ніж бажання створення дурних тем))
Odna Takaya• 31 декабря 2023
Ответ дляolly2004
а радянський норм?
А хто народився в СРСР повинні вмерти? Може вже хвате розкачувати?
Ответ дляAngelika93
пані, я не питала ваших порад) то залиште їх про собі
це лише ви тут все коментуєте та коментуєте.
маю надію, що у вас є почуття такту. Але, напевне, хибно
Angelika93• 31 декабря 2023
Ответ дляolly2004
Вітаю, ви нарешті зрозуміли, що якщо створити ’питання’ на Порадниці, то його будуть коментувати, навіть, якщо воно дурне і викликає негатив у людей)) З відкриттям вас)) Цікаво, і куди ж ваш такт подівся, коли придумали цю провокативну тему? Захотілось злити побільше негативу чи вашого такту взагалі не існувало апріорі?
Angelika93• 31 декабря 2023
Ответ дляberil_он
это французский салат, который в ссср пришел и там переделали под себя
Ні, він не зовсім французький,але був дійсно вигаданий французом в радянському союзі. Французи своїм цей салат не признають.
Ответ дляAngelika93
такт - то якщо ви бачите щось провокативне, проходите мимо, а не повчаєте автора)))
не про вас
або створюєте власну тему
але то теж не ваше...лише спроби тикати носом когось)))
більш відваги, у вас вийде) створюйте свою тему
не про вас
або створюєте власну тему