Давно без алко• Изменено 31 декабря 2023

І знову мама, з фокусами!

Мамі 63. Живемо 2 роки разом після того, як помер тато ВПО з 2014 року, батьки жили в селі, я кожні вихідні їздила там батрачила з дітьми ( їм зараз 15 і 11 років), алеж всеодно мало на мамину думку я їм допомогаю!!! Я живу в місті знімаю житло! Моїй мамі завжди було діло до всьго, навіть то чого її не стосується, моє особисте, алеж знає все і як краще на її думку, почала давати їй відпор, що не лізь це моя справа зразу всльози маніпуляції...Зараз ситуація, внука човпе йди в ваную...я сказала, що піде пізніше...не їй треба щоб зараз!!! Пішла сама мама в вану вийшла з аітам і плчала стприм ножем шкребти собі п´ятки, син рвшлв скпзав про це сестрі..я пішла доних і сказала, щоб була тиша відносно цього пититання!!@ Я вихожу з кімнати доньки вона плаче, і каже ви мене обсираєте цілий день, алеж, я сказала, що розолва моя з дітьми стосується лише їз і мене!!@ як мене це всн задовбадо, і іе лише мала частина цих фокусів...аід мами! Вона зпвжди лізла де їй не треба, їй по це говорять, але же там...це треш! Рояснида, що живи радуяся всі в купі в теплі хоча і зйомне, алеж разом...бля***
Амелі на мілені• 31 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Бо сама в селі, нічого не потягне....город великий і аона ходить з паличкою
Та прям, вы не изменитесь, ваша мама не изменится, выход только один- жить раздельно

Варена цибуля• 31 декабря 2023
Четвёртый раз прочла.
Автор выходит из комнаты дочери, плачет мама! (не дочь), считая что её обсуждают целый день.
Автор, научитесь, правильно ставить знаки препинания.
автор Давно без алко • 31 декабря 2023
Ответ дляВарена цибуля
Четвёртый раз прочла.
Сама вже перечитала, то це побачила))) просто задовбали ці фокуси витягує з мене енергію навіть не думала, що так може бути
Элька-Карамелька• 31 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Ні, це прлото можна робити в ванній! Щоб діти не бачили
извините,но людям старшего возраста можно сделать скидку на то,что в ванной недостаточно места или света,воздуха,ещё чего-либо .
она же не депиляцию бикини перед ними производила.
дети могут выйти если им ’гыдко’.
Штора с кисточкой• 31 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
То порахуйте, у яку суму обходиться орати, удобрбрити, кропити той город, розсада та ін. І може вийти, що дешевше тим не займатися
автор Давно без алко • 31 декабря 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
дети могут выйти если им ’гыдко’.
Це навіть було не основним, оскільки мамі моїй я недокладую все дослівно! Що і коли я говорю своїм дітям. Серез, це аона рахує, що її тільки і обговорюють Хоча я не забов´язана перед своєю мамою звітувати дослівно, що і кому кажу! Це просто така натура, що має все знати
Элька-Карамелька• 31 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
вот тут вообще комментарий мимо смысла(
пояснительная бригада нужна.
при чем пятки и ваши разговоры с детьми?
Липка-прилипка• 31 декабря 2023
Ви пʼяні?
TaFo• 31 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
мне после этой фразы ваша мама стала омерзительна до отвращения. фу. автор, не знаю, какая вы по характеру, подобной дряни я бы не терпела

Сірничок• 31 декабря 2023
Вам треба жити окремо і приїздити в гості на пару годин на свята от тоді будуть хороші відносини. Ваша мама вже не молода людина і її не переробиш , просто прийміть це , у вас склались такі відносини , просто не реагуйте і все , чим більше ви реагуєте тим більше ваша мама буде вас зачіпати.
У мене бабуля 80 років,живе сама , город не садить , але їй так комфортно жити, ваша мама теж мабуть не звикла жити з вами і їй теж тяжко
Все буде Україна• 31 декабря 2023
одного дня когда мы хороним своих родителей
мы очень сожалеем о таких моментах
Аноним с кешбеком• 31 декабря 2023
Ответ дляСама не знаю
Что вообще делает взрослая тетка в одном доме с мамой?)
Вона пояснила. Війна. Не кожен може сплачувати оренду. Особливо, якщо квартири дві. І потім, це мама живе з ними, а не навпаки.