Удачная• 31 декабря 2023

Можливо хтось підкаже по польським банкам

Цікавить, в яких банках в Польщі можна відкрити рахунок в валюті (євро) або покласти в ячейку (наприклад, на рік), маючи документи і працюючи в іншій країні Європи.

Підкажіть будь-ласка, хто знає.
Умови потрібні такі, щоб і зняти кошти можна було за 1-2 дні, а не маленькими сумами.
Викупана• 31 декабря 2023
Потрібен песель і статус, або будь який документ який підтверджує легальне перебування
Банк Міленіум точно вам підійде

TaFo• 31 декабря 2023
1) без песеля не откроете. Дадут ли вам песель- не знаю. Песель, телефон польский, паспорт
2) в банках нет ячеек. депозитарии это отделтные организации. Свободных ячеек днем с огнем. хоть и стоит дорого.
3)если у вас документы другой строны, попробуйте провернуть этот же фокус там
автор Удачная • 31 декабря 2023
Ответ дляВикупана
Банк Міленіум точно вам підійде
Песель є
автор Удачная • 31 декабря 2023
Ответ дляTaFo
Песель є, телефон польський є.
Ячейки вже пошукала, дорогувато виходить.
В тій країні, в якій є робота не хочеться залишати гроші.

Мені треба знати конкретні банки , в які йти, які не відмовлять покласти євро, а при необхідності їх забрати
автор Удачная • 31 декабря 2023
Ответ дляTaFo
З тим що стикалися, то банк записував аж на 7-10 днів наперед на зустріч з економістом, то довго.
Хочеться за пару днів все вирішити
TaFo• 31 декабря 2023
Ответ дляУдачная
Песель є, телефон польський є.

какая сумма вклада? до 10000€ вопросов не будет. у меня пко. в милениуме тоже откроют. в миллениуме снимать хуже. надо заказывать и плясать с бубном. в пко пока вопросов не было.
TaFo• 31 декабря 2023
Ответ дляУдачная
Хочеться за пару днів все вирішити
нет записи в пко . приходите. открываете. кладете.
но!! пластик должен прийти к вам в почтовый ящик. это неделя. и в договоре указываете польский адрес
Все возможно• 31 декабря 2023
Пекао, і,звісно,потрібно надати документ звідки гроші.
Волшебная палочка не для всех• 31 декабря 2023
Не подскажите сколько берут в месяц за обслуживание валютного счета ? Можно как то избежать этой комиссии ? Я открывала в ПКО на год был льготный период для украинцев а сейчас закончился и я не в Польше

Люблю Украину• 31 декабря 2023
Ответ дляВикупана
Банк Міленіум точно вам підійде
Міленіум вже давно, рік так точно, не відкриває рахунок якщо немає карти побуту .Навіть якщо є песель укр
Ответ дляЛюблю Украину
Да я заходила год назад в Миллениум в Варшаве отказали а в ПКО сразу открыли счёт без проблем
Викупана• 31 декабря 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Я відкрила рахунок в мілкніум в листопаді.
Маю тільки печаль укр
В танке• 01 января 2024
Минулого року відкривали два рахунки в РКО. Без песеля.
Обслуговування 17 злотих на місяць. Зберігаємо досить великі суми, але заходять вони від громадян ЄС безготівково, не знаю як щодо готівки.

В цьому банку є укр супорт, можна їм зателефонувати у робочий час і попросити укр консультанта.

Суми вище 1т євро краще замовляти попередньо за день-два.
Волшебная палочка не для всех• 01 января 2024
Ответ дляВ танке

Не подскажите можно ли как то избежать этой платы за обслуживание 17 злотых в месяц ? Думала перевести на валютный депозит но не вижу предложений в валюте в додатке РКО только злотые ,связаться с банком не могу потелефону нет роуминга я не в европе .небольшая сумма лежит там до нашей победы а это может быть и два три года
В танке• 01 января 2024
Ответ дляВолшебная палочка не для всех
Не знаю, плачу щомісячно. Це краще зконтактувати онлайн з супортом і поставити питання в яких випадках може бути зменшено чи скасовано абонплату.
Але письмово лише на польскій запити писати треба.