Лялькодзьоб• сегодня в 14:32
Немає з ким поговорити
Не знаю навіть про що, чесно кажучи
Постійно в житті якийсь двіж. І хочеться виговоритися, про те, що втомлює і напрягає
Короче, не вистачає нормальної соціалізації. Не оцей смол толк про погоду чисто символічно. А наявність близької людини, яка все про мене знає
Лялькодзьоб
• сегодня в 14:51
Ответ дляFrosya32
Правильно рекомендуют психолог. 500 грн сеанс
Я вже відповідала на цю рекомендацію 🤦♀️
Мій психолог просто слухати не буде. Треба запит
А просто комусь платити, хто навіть не слухає - це можна з котом говорити
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 14:51
Ответ дляКусюче сонечко
Вона вважає, що ви на більше не заслуговуєте.)
Їй просто більше немає чого розповісти.
В неї чоловік, який третій рік не виходить з дому, і її не сильно пускає далі роботи
Собака чоловікової сестри,яку вона глядить
Батьки на на дачі, з картоплею і розсадою)
Тишком_нишком• сегодня в 14:52
Почитала комментарии. Почему здесь все такие злые , как собаки?
’Человек злой в той степени, в которой несчастен! ’
И это истина!
Автор, если вам не с кем поговорить ,это не значит что вам не комфортно! Часто и в большой семье человек одинок! Мне постоянно есть с кем поговорить ,но никогда нет желания всё и всем подряд рассказывать
И это истина!
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Щось в цьому є :))
Можливо питання не в заслуховуванні. А відповідності. Суть та же
От. Влучно ви написали)
В мене така колега ’відповідного рівня’ була. З іншими спілкування було іншим, а до неї всі троє ’відповідно’ спілкувалися, а вона ще бідкалася, бо ’ви ж дружите’. Я спочатку не розуміла, що вона має на увазі, а як зрозуміла
Воно якось так автоматично виходило у всіх троьох різних людей по відношенню до однієї.
А зараз задумалась - є спілкування з різними людьми, які між собою незнайомі - і воно зовсім різне.
З комось про розсаду, а з кимось про театр 🤷
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 14:53
Ответ дляТишком_нишком
Вы из своего опыта, разговоры сама с собой?
Ви відрізняєте розмову з собою від побудови сюжету і писання діалогів між різними героями з метою розкриття характерів?)
Засомневаю• сегодня в 14:54
Значит так, если вы в Киеве на осокорках, готова вас выслушать под кофеек
Тишком_нишком• сегодня в 14:55
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Не морочьте голову своим ответом из ИИ.
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляПишу з калідору
Тобто Вам потрібно на когось своє лайно вилити?) Такі люди називаються психотерапевти чи психологи. Безкоштовно це нікому не потрібно, свого негативу людям в житті вистачає.
В нашей компании была такая подруга , она до сих пор не может понять почему от нее шарахаемся.
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Психотерапевт питає, що я хочу змінити. Який запит. Просто слухати вона не хоче
До таролога зверніться
Є такі, що працюють як психологи і допомають збалансувати без всякої там магії
Латексне альтер ЕГО• 2 часа назад
Ответ дляКусюче сонечко
От. Влучно ви написали)
Головне в той театр ходити)
Ну, знаєте, щоб таки було про що поговорити)
Латексне альтер ЕГО• 2 часа назад
Ответ дляТишком_нишком
Не морочьте голову своим ответом из ИИ.
Який ще ші?)
Ну те, що ви різниця не розумієте, то воно ясно, да))
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Головне в той театр ходити)
Мій допис про те, що є тема, на яку ще треба знайти співрозмовника. Це якраз стосується теми автора.
’хто зрозумів, той зрозумів’
Латексне альтер ЕГО• 2 часа назад
Ответ дляКусюче сонечко
’хто зрозумів, той зрозумів’
Насправді автору треба навчитися бути цікавій самій собі, а не комусь.
Ніхто не зобов´язаний її розважати)
Ааа, ви теж не розумієте, як то?
Ну що ж...
Буває
Ніхто не зобов´язаний її розважати)
Ааа, ви теж не розумієте, як то?
Ну що ж...
Буває
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
Ответ дляТишком_нишком
И это истина!
Ну мабуть це і є основна причина, чому немає кому виговоритися. Бо ввязуюсь в авантюри. І розказувати не хочу навітт чату жпт про це
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ніхто не зобов´язаний її розважати)
Ааа, ви теж не розумієте, як то?
Ну що ж...
Буває
Ніхто не зобов´язаний її розважати)
Ааа, ви теж не розумієте, як то?
Ну що ж...
Буває
Це ви не зрозуміли автора)
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
Ответ дляЗасомневаю
Да, в воскресенье буду в Киеве на осокорках
В каком кафе встречаемся?
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
До таролога зверніться
В мене зараз немає запиту щось робити. Просто полялякать
Лепетун• 2 часа назад
Ответ дляПишу з калідору
Та ну. Это основа зрелых отношений. Делиться друг с другом и поддерживать.
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор трамвая
Автор, а що у вас за тема для розмови? Про що хочете поговорити?
Хм. Про сміливість, наполегливість, власні цілі, витримувати неприємних людей і ситуаціі, не псіхувати, а поводити себе згідно плану
Карочі, про життя
Пишу з калідору• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
А ви справді вважаєте, що ця конкретна ваша думка комусь треба ?
Моя відповідь точно така ж буде, як і ваша на оце питання
Ну так людина Вам вірно написала. В дитинстві і юності ще був час і бажання вислуховувати інших, а в дорослому віці це кому потрібно? У всіх свої справи, час на себе, родину, а не на чужу людину. Подружки з підліткового віку можуть ще послухати і то не завжди.
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
Ответ дляПишу з калідору
В цьому й питання. Про чужу людину
Кондуктор трамвая• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Карочі, про життя
Які у вас цілі?
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор трамвая
Які у вас цілі?
багато грошей. пасивний дохід. свобода вибору де і як жити і чим займатися
Кондуктор трамвая• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
А реальні є?
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор трамвая
А реальні є?
в якому плані? які цілі реальні, наведіть приклад
Пишу з калідору• 2 часа назад
Ответ дляЛепетун
Это если знаком с человеком давно, а незнакомому человеку это зачем? Ну это как знаете едешь в транспорте и тебе посторонний человек начинает вываливать свои проблемы, и ждёт в ответ, что разговор поддержат, утешат, пожалеют, поддакнут, а ты просто хочешь домой доехать, а не вот это вот всё)
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
З приводу відповідності людини.
Наприклад, я не зможу обговорити з подругою відносини з чоловіками, яких хочу використовувати. якщо подруга давно сімейна, заміжня і тд. Ій це буде дічь. Я не зможу обговорити з мамою мої плани все продати і поїхати на інший кінець світу. Це для неї теж буде дічь. А з чоловіком свої емоційні качелі і зміну планів теж немає сенсу обговорювати, бо йому таке незрозуміло
приклади наведені чисто для прикладу, а не зі списку моїх тем для розмов. Щоб ви тут не поєднали чоловіка, коханців і звалити кудись і всіх кинути =))
Лялькодзьоб
• 2 часа назад
Ответ дляПишу з калідору
хто говорить про незнайому людину в якості співрозмовника?
Пишу з калідору• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Так знайомих у Вас немає, що підходять. Ви ж написали, що чоловік тільки і з ним не поговорити. Були б подруги і такої теми б не було. Отже чужа, доросла людина у якої пріоритет своє життя і час для себе, а не балачки про чуже життя.