begovelik• 01 января 2024

Всю Україну з Днем народження Степана Андрійовича!

Слава Україні!
MANDARIN-ka• 01 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
какую всю? 😂
А у вас ж варіанти? Розкажете?

Атмін ГанТон• 01 января 2024
Ответ дляоле-чка
Не розумію , чому в нас герой не Чорновіл, жив в Україні, сидів в Україні і помер в Україні за Україну
А Бандера жив в Німеччині, ви до раші теж поїдете?
Він не жив в Німеччині а отримав політичний прихисток в Німеччині.
І то знайшли і вбили. Чи ви реально настільки не вкурсі щоб такі дурниці писати
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Героям слава!
І смерть ворогам! Які вбивали українців тоді і вбивають зараз!
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляоле-чка
У нас Герой Степан Бандера. І вся його сім´я. І батько, який жив в Україні і був закатований за Україну. І сестра, яка заслана в Сибір 50 років там ліс валила і тяжко працювала як раб, і померла в Україні без жодної пенсії від ссср.
Поцікавтесь всією родиною - вони всі Герої і померли за Україну, не відступивши.
Helenny• 01 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
Бо гинуть найкращі, а за їх спинами і за рахунок їх життів в геометричній прогресії плодитбся акакаяразнічна біомаса, якій (дослівно від одного її представника) ’Мне абы в брюхе не пусто и очко не порвали, я при любой власти жить буду’
Як Ви влучно сказали!
Патріоти, цвіт нації гине, а всяке хитре отребʼя (ждуни, какая разніца) виживають і йдуть до влади.
ultragringo• 01 января 2024
Ответ дляbegovelik
І москаляку, що понаставила фейспалмів і дизлайків у цій темі і взагалі, на гілляку!
Ого сколько рашистов судя по лайкам...
Семицветка• 01 января 2024
Ответ дляultragringo
Ого сколько рашистов судя по лайкам...
Не соглашусь. Я не рашист, но Бандера для меня не герой. Поэтому поставила дизлайк. Думаю, большинство дизлайков от таких как я. Не все, но большинство.
ewa7• 01 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
Так. Не хотіла цього писати в переддень НР, але ви праві...Бажаю всім українцям миру. Сьогодні поховали воїна, прекрасного, красивого хлопця. Гарного сина, чудового чоловіка, який ще не встиг стати батьком...Як болить і крається серце...Адже гинуть найкращі...А ’золота молодь’ насолоджується життям...
Ирина_Б_• 01 января 2024
Ответ дляMANDARIN-ka
А у вас ж варіанти? Розкажете?
отдельную группу людей - так будет правильней.

Басина• 01 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
какую всю? 😂
Всю-всеньку!
оле-чка• 01 января 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Чому він жив в Німеччині, війни у Львові не було?
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляоле-чка
Спитайте ще про життя в концтаборі - і навіщо він там жив?
оле-чка• 01 января 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Роки перебування в концтаборі?