Ло Шарик• Изменено 01 января 2024

Такий гарний і такий дорогий светр (

3600 грн. (((((
80% Вовна.
Тема просто поговорити.
Пройшлася по магазинах, більшість кофт і светрів вартісю до 1000 грн зі складом поліестер-нейлон-акрил.
Уси Пуси• 01 января 2024
Ответ дляНевидимка
Это где такие цены на украинские бренды? Обычно они дороже, если в составе действительно шерсть.
Знайдіть бренд йож.
Подивіться, може вже ціни виросли, але декілька років я купувала їх по 300 грн :))
Якість відмінна.
интайм_не_предлагать• 01 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Беру вже років 9 светри з вовни мериноса укр бренду Йож. Останній раз брала по 600 грн, люблю дуже горловиною,
дякую, пішла подивилась, гарні чоловічі моделі.
мій любить мериноса.
Сама не знаю• 01 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Почитайте про властивості різних матеріалів і ви закриєете це питання для себе раз і назавжди.
Саме почитати? Точно? Тобто своїм власним відчуттям мені не довіряти, вірити тільки прочитаному?
Я ж не знаю, може ви з якоїсь королівської родини і для вас є звичним носити чистий кашемір та шовки, але для подавляючої більшості нашого населення абсолютно звичним є носіння акрілу, полістеру, нейлону і ніяких неприємних відчуттів ці тканини не викликають. Та й догляд за ними набагато легший. Але ж, зрозуміло, з вами важко сперечатися, вам видніше, ви ж читали...
интайм_не_предлагать• 01 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Знайдіть бренд йож.
Якість відмінна.
ціни від 1150
Уси Пуси• 01 января 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
мій любить мериноса.
Бляха, але ціни виросли таки
Мій улюблений колір
Моєму гольфу цього кольору років 7.
Раніше вони були більш доступніші по ціні
Та не реву я• 01 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Ну от і що з того складу? Я не думаю, що ви будете в цьому светрі у приміщенні без опалення, чи ви збираєтеся його носити вічність. Нахіба зараз так прискіпуватися до складу? Абсолютно зрозуміло, коли купівля речі за таку ціну для вас, як пакетик насіння купити, але якщо для вас це дорого то навіщо взагалі. Не розумію.
Скупий платить двічі
Г@Л@В@ломка• 01 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Цікаво, чи не кусучий. Теж подобається, тільки для мене занадто високе горло
У меня гамаши шерстяные ,так пипку колят ((
интайм_не_предлагать• 01 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Бляха, але ціни виросли таки
Мій улюблений колір
Моєму гольфу цього кольору років 7.
сировина ж дорожчає
по-моєму, для такого складу ціна нормальна
скло за ці ж гроші продають
Файна_зупка• 01 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
Мне и эти косы не нравятся. На Массимо Дутти можно со скидной купить нормальный базовый свитер шерсть с кашемиром. Они отлично носятся. Полная цена всегда была 50 евро, со скидкой дешевле.
Пока я вижу по 40 с составом 40-50 шерсти
Свідок Перемоги• 01 января 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
і я
светр з альпаки та кід-мохеру обійшовся в 700 грн
сукня - в 1200
от тільки закінчила, сохне
💙💛 Дякую! Ви мене зрозумієте.
Сама не знаю• 01 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Скупий платить двічі
Чому? Поясніть, яким чином я плачу більше купуючи синтетичний светр.
интайм_не_предлагать• 01 января 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
💙💛 Дякую! Ви мене зрозумієте.
та ще б пак!
до того ж, в моєму місті є крамниця Ярни
И.О. человека• 01 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Там достаточно большой выбор.
Вот их базовый свитер.

https://www.massimodutti.com/es/en/wool-blend-high...
Та не реву я• 01 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Краще зібрати гардероб із якісних та дійсно гарних речей, які будуть слугувати вам довго + ви будете презентабельно виглядати, вважайте це за інвестицію в зовнішність і ваш гарний настрій.
А дешеві речі швидко перетворюються на купу мотлоху і радості від них мінімум, тільки місце займають.
Найщасливіша• 01 января 2024
боже...ні, не розумію за що такі гроші. таких в секонді має бути повно набагато дешевше
Кумася• 01 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Знайдіть бренд йож.
Якість відмінна.
Зайшла подивилась, ціни звичайно не 300 грн, але і недорогі. Єдине що в них в ассортименті тільки тонкий трикотаж.
интайм_не_предлагать• 01 января 2024
Ответ дляСама не знаю
ну то й я не повинна довіряти своїм почуттям, як я вас насмішила тим, що неприємно носити синтетику.
Файна_зупка• 01 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
Там достаточно большой выбор.
Вот их базовый свитер.

Светлый не просвечивается?
И.О. человека• 01 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Светлый не просвечивается?
Нет, они не тонкие.
Файна_зупка• 01 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
Нет, они не тонкие.
Попробую.Мой голубой макс мара
Сама не знаю• 01 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Доповніть - ’це моє власне спостереження і стосується тільки мене’. Бо, мабуть, ви теж з королівської родини, чи крутитеся десь у привладних кабінетах. А ми, працівники заводів, супермаркетів, державних лікарень, шкіл, садочків абсолютно нормально відчуваємо себе у синтетичних тканинах.
интайм_не_предлагать• 01 января 2024
авторко, на Некст 100% меринос по тисячі гривнів
И.О. человека• 01 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Попробую.Мой голубой макс мара
Макс Мара это классно, но вот эти косы мне не нравятся. Я в этом году покупала шерсть с кашемиром Naadam с хорошей скидкой. Выходит все равно недешево, но качество очень классное.
А еще я COS люблю трикотаж. И там сейчас строже скидки.
Та не реву я• 01 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Звісно, що моє.
У мене звичайний дохід, навіщо ви так.
Не хотіла нікого образити.
Кумася• 01 января 2024
Мені подарували светр українського виробника O.Taj. то мені він дуже подобається, одягаю часто і с задоволенням. Глянула їх сайт, як на мене, то більш актуальні моделі. Ціни не дешеві, але менші ніж в старпості. Може скоро розпродаж буде.
Бабця в мештах• 01 января 2024
Не знаю чим всім акрил незручний? Мені хресна зв´язала гарний светр із якоїсь дорогої тканини, якась шерсть з меріносом, я не дуже розбираюсь, але вона то розбирається і дуже старалась і не економила. Так от, він гарний до прання був, а потім прати - а не можна в машинку, тільки руками, тільки в теплій воді, сушити тільки в розстеленому вигляді. В результаті, все рівно пішли трішки нерівності по краях.
А на противагу - є в мене в такому самому кольорі звичайний акриловий чи поліестеровий якийсь недорогий з масмаркету - так його в машинку закинула, витягла майже сухим і нічого йому не стається. На дотик ще мякіший, ніж шерстяний. Єдина перевага натурального в тому, що він не завонюється довго, а синетику все ж таки треба частіше прати.
интайм_не_предлагать• 01 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Звісно, що моє.
У мене звичайний дохід, навіщо ви так.
Не хотіла нікого образити.
і в мене звичайний
але шкіра дуже чутлива
то ж я маю небагато зимових светрів, але всі вони натуральні. і кашемір у тому числі.
Уси Пуси• 01 января 2024
Ответ дляКумася
Але вони дуже теплі
Файна_зупка• 01 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
Зато однотонный
Приболела,но пойду тогда вживую смотреть.На сайте кос ничего не присмотрела и в Массимо зайду
Вареничніца• 01 января 2024
Знаю, не всі це схвалять, але я всі свої вовняні і кашемірові светри купила в секонді, на роботі дуже холодно, а з нинішніми цінами і ЗП мала б 2 кофти лише на зиму. Стан ідеальний, купувала влітку, коли попиту не було, але повторюсь, це лише для мене добре)