Life is Beautiful• 01 января 2024

Постійно сльози та стони у 90 років норма?

Дочка в цьому винна чи ні? Я не роблю поганого нічого, але така поведінка дратує, починаю кричати.
Каже, що погано завжди, так буває?
автор Life is Beautiful • 01 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Дуже вам співчуваю. Тримайтеся, це важко.
А ще у вас, напевно, нема дружини, на яку можна спихнути догляд своїх батьків, як роблять більшість розумних чоловіків.
Я жінка, дочка же.
Ответ дляtarveldy
Ви не винні ні в чому, і нічим не можете допомогти , просто так є
Я істеричка(((
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не можу реагувати спокійно, починаю істерику. Хоч не хочу це робити.
То вам самій треба ліки, якісь заспокійливі, йдіть до психіатра, щось випише.
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Вона вперта та підозрительна. Без згоди нічого не роблю.
Їй не обов´язково про це знати.
Lv1107• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
І чим ваша істерика допомагає? Мамі легше стає? Біль проходить?
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я істеричка(((
Ви знаєте свою проблему, значить можете її подолати... Обняла , згадала вас, робіть щось з собою і своїм життям , воно одне і іншого у вас не буде
Ответ дляMandarinaS
Странная вы, автор, доживите до этого возраста, потом почувствуете. Моей бабушке 93 года, если ходит, все болит. Тоже стонет. И в мыслях нет кричать на нее. Вашему близкому человеку и так плохо, и физически, и психологически, так ещё и вы со своими криками. Фу.
Не можу не реагувати ніяк. Кричу - кажи, зо треба, я зроблю. Тільки припині негайно це. Починає плакати(
Маракеш2016• 01 января 2024
Багато залежить від характеру людини. Я доглядала жінку якій 95 років було,і знала чоловіка теж досить солідного віку. Найкращі спогади про цих людей. Доброта,почуття гумору,підтримають словом. Ці люди були мені не родичі,згадую їх з любов´ю.
Julieta78• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я сама з нею пацієнтом стану(
Та вы уже давно.
Marusia.• 01 января 2024
Спекулянтка мати ваша. Завдяки Вам непогане життя прожила. Це вона Вам винна.
Dasik_• 01 января 2024
Автор, ви постійно пишете ці теми, але ніц не зробили, щоб виправити ситуацію.
Нічогісінько!
Тільки знущаєтеся над старою хворою людиною.
Їй лікар треба і ліки , а не воплі ваші.
Капець просто.
Marusia.• 01 января 2024
Ответ дляDasik_
Нічогісінько!
Капець просто.
Ні. Ситуація напваки.
Leeloo_aloha• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Так, але мені що робити?
Відвезти до лікаря. Давати ліки: обезболююче, антидепресанти... що припишуть. Обстежити, може рак давати сильні болі, тоді морфін.
Я ж не хочу поганого робити, а роблю постійно, бо кричу( І спочатку нормально, а як їхати мене - таке, і їду вся нервна від неї( Раніше так не було, років 10 тому.
MandarinaS• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Сделайте так, чтоб у человека ничего не болело, то и стонать не будет.
Успокоительное попейте.
СтрашнаяНаташа• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я жінка, дочка же.
Та я зрозуміла. Просто у чоловіків, чомусь, є така опція, скинути своїх старих батьків на дружину, а самому відсиджуватися на роботі. Мене зараз це так бентежить, бо є колега, який спихнув свою матір з деменцією на дружину-пенсіонерку, а сам приходить на работу раніше всіх і уходить невідомо коли, хоча роботи, яку йому потрібно виконувати до чи після роботу у нього точно нема.
Ответ дляLeeloo_aloha
На це перевіряли, ні. Артроз - дуже сильні болі?
Angel-Tereza• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Все болить, от все(
У кожного по різному. Бабусі 89. Нічого не болить, тільки тиск. Кожен день виходить на вулицю, в магазини. Сама собі готує їсти
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляMarusia.
Ні. Ситуація напваки.
Що навпаки? Вам пишуть що їй лікар та адекватне лікування, а ви пишите якусь дічь.
Лікар! Їй - терапевт хороший і далі кого назначать.
Вам - психіатр. Чому ви самі не лікуєтесь?
MandarinaS• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я істеричка(((
Да, вы истеричка и психически неуравновешенная. Бедная ваша мама.
Leeloo_aloha• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
То що приписав лікар? Чи ви не зверталися зі скаргами на біль?
Marusia.• 01 января 2024
Ответ дляDasik_
Коли людині погано, вона приймає ліки, знеболювальне. Мати автора просто відмовляється роками це робити. Так наскільки їй погано? Хто над ким знущається?
Lv1107• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Чому ви питаєте у 90 річної мами що робити , а не у лікаря?
Колючая Роза• 01 января 2024
то вже деменція починається, та і роки, вже не дівчинка, до лікаря її, або викликайте лікаря додому, хай з нею поспілкується
Ответ дляLv1107
Лікар казав, що вік і треба бути готовим до гіршого( Я втомилась.
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляMarusia.
Ви розумієте що в такому віці дуже часто це психічні розлади?
Вона буде мучатися, але нічого не пити.
Просто ви не читали мільйон тем автора, де вона пише одне й те саме і нічого не робить.
Тільки далі кричить і жаліється.
За цей час цю проблему давно можна було вирішити, якби у автора було таке бажання.
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
І? Який логічний зв´язок в тому що ви пишите?
Marusia.• 01 января 2024
Ответ дляDasik_
Вона буде мучатися, але нічого не пити.
Тільки далі кричить і жаліється.
Я читала всі теми, тому так і пишу. Мати в неї така все життя була.
Ответ дляDasik_
Втомилась від хвороб.
Еленнн• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
88. Не хочу сваритись, але кричу, бо не розумію, в чому винна і що робити(
деменція,+ остерохондроз,який,напевне, є ..

визивайте спеціалістів(невропатолог,психіатр), аптека в допомогу матері,та й вам, особисто,не завадить.