Life is Beautiful• 01 января 2024

Постійно сльози та стони у 90 років норма?

Дочка в цьому винна чи ні? Я не роблю поганого нічого, але така поведінка дратує, починаю кричати.
Каже, що погано завжди, так буває?
автор Life is Beautiful • 01 января 2024
Ответ дляЕленнн
деменція,+ остерохондроз,який,напевне, є ..

визивайте спеціалістів(невропатолог,психіатр), аптека в допомогу матері,та й вам, особисто,не завадить.
Артроз, інвалидність, не може вийти з дому. Втрачає зір та слух.
пицунда• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Хроничні захворювання.
сейчас есть такие противовоспалительные и обезболивающие. что все захворювання решаемы принятием колес
Lis• 01 января 2024
Автор. Маме психиатра. Он назначит препараты. И обычных врачей чтобы понять что болит и выписать тоже лекарства.
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляMarusia.
Я читала всі теми, тому так і пишу. Мати в неї така все життя була.
Ну то що тепер? Уявимо що у матері був паскудний характер все життя. Це ніяк не відміняє того, що їй дуже багато років і їй треба лікування, якщо не хоче - таємно, в їжу.
А автор верещить, і хоче щоб її жаліли, при цьому нічого не зробив для того, щоб якось вплинути на ситуацію.
Ответ дляпицунда
Ні, якщо алергія на ліки.
Еленнн• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Лікар казав, що вік і треба бути готовим до гіршого( Я втомилась.
ви втомились,вихід є - оплачуйте їй догляд за гарні гроші.
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Втомилась від хвороб.
Вам тут написали вже план дій.
В будь-якому випадку завжди можна оформити доглядальницю/ка за житло.
Це позбавить вас від всіх проблем.
Якщо вам це не підходить по якійсь причині - то надайте матері адекватне лікування.
Lis• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, якщо алергія на ліки.
У вас проблема автор. Но не в матери. А в том что вы хотите быть хорошей. Нет, психиатрия старческая без препаратов не лечится и не проходит.
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляЕленнн

Їй це написали вже безліч разів. Вона не хоче і не збирається цього робити.
Dark_Yasna• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Все болить, от все(
так и есть
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, якщо алергія на ліки.
Ви на ходу придумуєте?
Lis• 01 января 2024
Ответ дляDasik_
Вам тут написали вже план дій.
Це позбавить вас від всіх проблем.
В ’дурдоме’ даже за жилье жить никто не будет.
Многие люди, которые досматривают стариков сразу оговаривают что старики пьют лекарства.
Marusia.• 01 января 2024
Ответ дляDasik_
На практиці як в їжу таємно? Якщо вона сама ходить і їсть і в власному розумі.
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляLis
Та не хоче вона бути хорошою. Вона хоче щоб її жаліли. Типу така жахлива стара мати, яка над нею знущається, аивлна героїчно терпить і доглядає її.
Якщо зробити так, щоб матері стало реально ліпше ( лікування, догляд) - то як автор буде жалітися? На що? Проблема як раз у автора з головою, і дуже серйозна.
Dasik_• 01 января 2024
Ответ дляLis
Таким людям ліку кладуть в їжу.
Elena755• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Втомилась від хвороб.
Крепитесь! Не раскисайте! Старость она такая. Приходится принять, как неотвратимое.
MandarinaS• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
На це перевіряли, ні. Артроз - дуже сильні болі?
Очень сильные.
Авокада• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не можу реагувати спокійно, починаю істерику. Хоч не хочу це робити.
так вам самой надо врач.
будьте милосердны,вы же не знаете какой ваша будет старость,хотя и так у вас уже возраст.
MandarinaS• 01 января 2024
Ответ дляКолючая Роза
то вже деменція починається, та і роки, вже не дівчинка, до лікаря її, або викликайте лікаря додому, хай з нею поспілкується
Какая деменция? Артроз у бабушки. Я ковидом болела, то от собственного стона просыпалась, такое впечатление, что по тебе бульдозер ездит и суставы ломает, и это я моложе почти в два раза. А тут артроз у старого человека.
illaria-k• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Мене самій погано стає психологічно через це.
Вы ответственны за свое состояние и поведение.
Т.е. за то, что кричите , расстраиваетесь и т.д. за ее стоны и плач не ответственны если вы ее не побили и у нее болят синяки.
Понятно про разделение ответственности?
Она ответственная за свое, если в 90 лет она ещё может нести эту ответственность. Очень может быть, что уже и плохо соображает. Я не знаю.
Вам надо понимать, что она имеет право плакать, стонать. Ей может быть больно. Чем можете помочь- вызвать врача и проконсультироваться.
Почему вы себя считаете в этом виноватой?
Когда спрашиваете что делать?
Вы хотите уйти от вины или хотите знать как не раздражаться? Или что то ещё другое?

Ухаживала за свекровью 7 лет, у нее была деменция и хорошо вас понимаю.
Авокада• 01 января 2024
Ответ дляAngel-Tereza
У кожного по різному. Бабусі 89. Нічого не болить, тільки тиск. Кожен день виходить на вулицю, в магазини. Сама собі готує їсти
а таблетки?доктор не смог подобрать?
illaria-k• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я сама з нею пацієнтом стану(
Да можете, если не будете собой управлять.((
Екатерина1801• 01 января 2024
О, це знову ви??
І знову ви не були у психіатра, і знову ви не лікуєтесь, і знову ниєте...
Як вам? Подобається так? Ну ок)))
Колючая Роза• 01 января 2024
Ответ дляMandarinaS
я то откуда знаю, что у нее артроз, автор об этом не писала
MandarinaS• 01 января 2024
Ответ дляКолючая Роза
Писала, вы пропустили.
Авокада• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
скажите ей спасибо если сама ходит на горшок.
illaria-k• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я ж не хочу поганого робити, а роблю постійно, бо кричу( І спочатку нормально, а як їхати мене - таке, і їду вся нервна від неї( Раніше так не було, років 10 тому.
Вам крупно повезло, что она живёт отдельно. Моя свекровь жила с нами последние 2 года перерыв и 7 лет. Умерла ровно в 90 лет.
Salsa-24da• 01 января 2024
Конечно виноваты.
Должны обеспечить маме нормальные условия перед уходом в мир иной.
Вы не способны это сделать
Басина• 01 января 2024
Ответ дляDasik_
Чому?
Бо автору подобається страждати
Ответ дляillaria-k
Тільки що дзвонила, 10 хвилин орала в слухавку від болю. Потім вияснилось, що нічого не сталось страшного.
Потім ще 5 разів дзвонила з інтервалом 5 хвилин, нерви тріпала( Що це?
І постійно таке.