Life is Beautiful• 01 января 2024

Постійно сльози та стони у 90 років норма?

Дочка в цьому винна чи ні? Я не роблю поганого нічого, але така поведінка дратує, починаю кричати.
Каже, що погано завжди, так буває?
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Вона вперта та підозрительна. Без згоди нічого не роблю.
Поместите маму в платное заведение, там специально обученные люди знают как помочь пожилым, которые упертые и подозрительные.
Marusia.• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Тільки що дзвонила, 10 хвилин орала в слухавку від болю. Потім вияснилось, що нічого не сталось страшного.
Потім ще 5 разів дзвонила з інтервалом 5 хвилин, нерви тріпала( Що це?
І постійно таке.
Я Вам вже писала в інших темах. Чому не задумались? Дівчата тут не зовсім за темою пишуть.
illaria-k• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
І постійно таке.
Это старость.
Нарушение мозговой деятельности.
Муж выходил гулять ее собаку, она 30 минут бросалась на дверь и кричала, он пошел его убивать. И так 2 раза в день. Это что? - это паранойя.
Я стояла и держала ее. Хорошо, что в ней было 45 кг. Могла удержать
Или отводила в ее комнату , закрывала, и она кричала там и била в дверь.
Колючая Роза• 01 января 2024
Ответ дляMandarinaS
Писала, вы пропустили.
тогда понятно почему такое поведение у мамы автора, не понятно, что автор хочет от форума, она и так понимает, что маме нужен нормальный уход и хорошая мед помощь, но этого дать автор ей не может
Natabond76• 01 января 2024
Автор, а вам скільки років, якщо мамі 90?
автор Life is Beautiful • 01 января 2024
Ответ дляMarusia.
І як вона кричить, а через хвилину спокійно видає список того, що хоче від мене, що це? І я завжди все роблю же.
Ответ дляNatabond76
88, мені 47.
Я ж не хочу сваритись, вона начебто провокує мене(
Natabond76• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
88, мені 47.
Тримайтеся. Я вам співчуваю. Маєте кошти на доглядальницю? Хоча б пару разів на тиждень, щоб приходила до неї замість вас?
Ответ дляNatabond76
Ні.
Natabond76• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Ні.
А ще рідня якась є?
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляMarusia.
Коли людині погано, вона приймає ліки, знеболювальне. Мати автора просто відмовляється роками це робити. Так наскільки їй погано? Хто над ким знущається?
Человек старый.
Это как маленький ребенок, который не имеет логики

С криками и болями помогут обезболивающие и психотропы.
Как бы человек ни прожил, он не виноват в том, что состарился и умирает.
Нужно ему помочь пройти этот путь безболезненно и без мучений
Ответ дляNatabond76
А ще рідня якась є?
Є, але це моя проблема.
Marusia.• 01 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Человек старый.

В вашій родині цим керуйтесь, у автора інша ситуація.
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляMarusia.
В своей конечно руководствуюсь.
Мстить старому и беспомощному человеку идея так себе.

Если такие плохие отношения с мамой, с ней можно было разорвать отношения еще лет 20 назад.
Marusia.• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Це зветься маніпуляція. Ви живете з цим з глибокого дитинства.
Ответ дляMarusia.
Сьогодня дзвонить 20 раз, кажить, що я навмисно купила 10, а не 6 картоплин, щоб вона надірвала ноги, щоб знущатись над хворою мамою Потім дзвонить ще 10 разів, я відбиваю дзвонки.
Дзвонить, беру, кричить, що я чудовище та вона мучиться через мене Я просто купила продукти і все! Таке кожен мій приїзд. При чому півдня спілкуємся нормально, вечором таке
Те, що мені на роботу важку на добу йти, не хвилює її, щоб не тріпати нерви мені
Ответ дляSalsa-24da
В своей конечно руководствуюсь.

Я їй допомогаю, купую ліки і продукти. Кричу, бо нерви. Яка ще помста, цього і близько нема. Спілкуватись важко.
Щоб не зробила, завжди щось не так(
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Вы не повзрослели, к сожалению.
Вы по-прежнему маленькая девочка.
К маме вы относитесь не с позиции взрослой
Marusia.• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Щоб не зробила, завжди щось не так(
Я вас розумію. Ви робите свій максимум і завжди робили. Кричати в даному випадку для вас - нормально, набагато ліпше ніж в собі стримувати. Проволайтесь - вдохніть глибоко- похваліть себе. Жодної вашої провини ніде нема.
Ответ дляSalsa-24da
Вы не повзрослели, к сожалению.
Вы по-прежнему маленькая девочка.
Вона доросла людина, чому неадекватно себе веде? Навіщо ці 30 дзвонків, сльози та стони в слухавку?
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Нет, она не взрослый человек.
Она старая умирающая женщина с возрастными изменениями мозга и психики
Ответ дляSalsa-24da
Нет, она не взрослый человек.
В мене психіка повинна бути желізна?
Sonchik• 01 января 2024
Ответ дляКолючая Роза
Автор хоче психологічну допомогу, але на своїх умовах)) Оскільки, ніхто зі спеціалістів не погоджується, то нити на форумі це її єдиний доступний сеанс психотерапії. Якось так.
Lv1107• 01 января 2024
Автор, мама стара хвора людина, дзвонить по 20 разів і жаліється на все, ліки пити не хоче з ваших слів. Але ви ж так само створююте 20 однакових тем, всім жалієтесь, що вам погано і не йдете до лікаря, щоб вам виписали ті пігулки, чи щось інше. Вам це радили безліч разів та інші варіанти вирішення проблем. Але ви не слухаєте нікого. Чим ми винні, що вам погано і ви закатуєте істерики?
Ollka• 01 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не можу не реагувати ніяк. Кричу - кажи, зо треба, я зроблю. Тільки припині негайно це. Починає плакати(
Вона не знає що їй треба!
Це як дитину трирічну спитати у якої болить - скажи що тобі треба.
Коли болить нічого не хочеться, лише щоб пройшов біль. І так дратівливою стає люба людина з постійним болем.

А ви ще додаєте
Ollka• 01 января 2024
Ответ дляMarusia.
Спекулянтка мати ваша. Завдяки Вам непогане життя прожила. Це вона Вам винна.
То ви теми автора не читали
Ollka• 01 января 2024
Ответ дляMarusia.
Думаю мати автора боїться від автора приймати щось.