Зараз все скажу• 01 января 2024
Готувати дитину до своєї смерті чи ні?
Тема важка. Я вмираю. Шансів нема. Дізналася півтора місяці тому. Була у багатьох лікарів, - прогноз невтішний. Операція чи лікування можуть продовжити строк життя може на рік максимум. Без лікування мені залишилось місяці три-чотири. Ніхто не знає. Я не знаю як сказати. Не хочу, щоб мене жаліли і носилися зі мною. Хочу цей час просто жити. Але чоловіку доведеться сказати, бо треба лягти в лікарню скоро на тиждень-два. А ось дитині... Їй 5. Коли я дізналася про діагноз, почала з нею розмовляти на теми: смерть, що людина може жити у серці, що мам може бути більше ніж одна, може бути і мачуха. Але чи казати їй про хворобу? Я склоняюся до варіанту ні, нехай це краще буде раптово, ніж хвіст по частинах відрізати. А ще через хворобу я дуже нервова, часто зриваюся, кричу, плачу, не можу нічого вдіяти з цим.
А ще не знаю як сказати мамі. І чи варто? І подругам.
І треба ж чоловіка всьому навчити, бо він багато про доньку знає, а ось де одяг купувати/взуття/сережки/іграшки - ні.
Все наперед треба продумати і за це я вдячна.
Щира українка• 02 января 2024
Ответ дляTAM-rico
Автор, яка Ви сильна та мудра
Автор забрехалась и исчезла.
Прекратите кормить троля
МеняАЖтрусит• 02 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Неужели тролль все-таки? Я уже и наплакалась. И попросила выздоровления у всех сил. Неужели бывают такие люди
Изначально я тоже поверила. До того момента пока автор не написала, что у нее рак прямой кишки. А обратилась она с симптомами депрессии 😬 Симптомы уже бы давно другие были бы .
САМ_ТАКОЙ• 02 января 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Кем надо быть, чтобы троллить на такие темы((
БоХатая• 02 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Боже я надеюсь, что это тролинг(((
Но ничего писать не буду, боюсь автора обидеть, вдруг правда.
А я вот тоже думаю, что троллинг. С таким диагнозом и на такой стадии так резво строчить и с такими подробностями... Тут от обычной инфекции загибаешься и сил и энергии ни на что нет.
МеняАЖтрусит• 02 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мне кажется эти люди, как энергетические вампиры. Они прям наслаждаются, подпитываются такими темами ☹️
Ваша прЭлесть• 02 января 2024
Ответ дляМоре Щастя
Девочки, вы уверены что троль? Все настолько правдоподобно
Наскільки?
Salsa-24da• 02 января 2024
Ответ дляБоХатая
Пишут темы с подробностями.
Некоторые еще и на работу ходят после трепанации и химии, я серьезно.
Я погнала• 02 января 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
На сайте не хватает функции просмотра, кто какие лайки поставил.
Это ж кто такой весёлый? 🤦♀️
Не знаю, я тоже обратила на это внимание и тоже не понимаю причину такой радости.
Свекруня• 02 января 2024
Господи, автор, у Вас совесть есть? Здесь же есть люди, перенесшие онкологию! Когда мне поставили диагноз рак молочной железы, а ребенку младшему было 5 лет, мысли были такие как Вы написали. С чем то схожие. Меня сейчас аж в жар бросило. А поверьте, когда Вам поставят такой диагноз (можете накликать), то тогда будете хвататься за любой шанс , чтобы продлить жизнь. Чтобы с ребенком побыть хотя бы год, а там дай бог что-то поменяется и лекарства найдут другие. Никогда нельзя троллить на такие темы. Почему думаю, что троллите, да потому что понятия не имеете о механизмах и симптомах проявления, не имеете понятия о медэвакуации. Буду благодарна девочкам, если напишете здесь позитивных примеров, может у кого-то есть родственники- подруг , перенесшие рак молочной железы и которые долго живут и все у них ок?
Агент Пинкертона• 02 января 2024
Ответ дляСвекруня
Пишу для Вас, знаю мама друга, лет 30 назад, рак молочной железы, все хорошо больше 30 лет. Железу удалили.Киев.
Свекруня• 02 января 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Спасибо большое!
Полюю на дрони• 02 января 2024
Ответ дляСвекруня
Есть пример, но не молочной железы. Моя подруга никак дату свадьбы не могла определить, потому что ее отец проходил лечение из-за рака прямой кишки. Она боялась, чтобы радостное событие не совпало с печальным....
В прошлом году ее отец был на выпуске ее дочки из 9 класса)
Salsa-24da• 02 января 2024
Ответ дляСвекруня
У подруги есть мама. Пролперировали, когда мы были в 9 классе с подругой. Я тогда думала что РМЖ приговор
С мамой все ок, мне 36, а подруге 35.
Мама нянчит внуков.
Но РМЖ разный ведь бывает
С мамой все ок, мне 36, а подруге 35.
Мама нянчит внуков.
Но РМЖ разный ведь бывает
Свекруня• 02 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
С мамой все ок, мне 36, а подруге 35.
Мама нянчит внуков.
Но РМЖ разный ведь бывает
С мамой все ок, мне 36, а подруге 35.
Мама нянчит внуков.
Но РМЖ разный ведь бывает
Спасибо! Да, я в курсе, что разный.
Агент Пинкертона• 02 января 2024
Ответ дляСвекруня
Спасибо большое!
Поверьте ситуация реальная, все будет хорошо. Вижусь с ней часто.
БоХатая• 02 января 2024
Ответ дляЩира українка
Отфильтруйте автора ответы.
У нее рак прямой , который проявлялся паническими атаками и депрессией.
Потом метастазировал в мозг
А муж автора по-прежнему не в курсе, что она умирает
Потом метастазировал в мозг
Я думаю у нее шизофрения.
Полюю на дрони• 02 января 2024
Ответ дляБоХатая
Я думаю у нее шизофрения.
Ну я только сериал посмотрела ’Переполненная комната’, а тут тема)
ПлюшкамиБалуюсь• 02 января 2024
Ответ дляКуда_бежать
Доброго вечора, навіть чужі людині тяжко читати ваш пост , не кажіть дитині і мамі не кажіть, тільки чоловіку . Це дуже тяжка новина, я вам скажу в мене дуже тяжка мама в спілкуванні , вона все життя хворіє я себе ще помню маленькою як вона мені постійно казала все от ці хвороба остання і я помру , мені вже 40 років і вона всі ці роки раз в місяць так точно каже що вмирає ,можливо я напишу зараз дуже жорстоко , але краще вона мовчала, тому що дуже тяжко все це пережити дитині і кожен раз в мене істерики , вона виходить з однієї хвороби як сразу находить іншу і знову все спочатку
Це моя свекруха. 23 Роки слухаю такое. І от зараз вона реально перестала ходити а я вже 23 роки ї рятую і це якось вже не сприймається, у мене на нулі батарейка за всі ці роки. 9 років по лікарням, різні діагнози . Але 86 років їй і вона досі хоче жити, ххрче щоб шукали лікарів і лікарню яка поставить її на ноги.
Советничаю тут• 02 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Моя мама умерла когда мне было 4, все помню, как болела, лежала в больнице, запах лекарств в квартире, как папа готовил соки каждый день. Но я все время думаю почему она мне не написала письмо, чтобы я его хранила и читала ее послание, ее слова поддержки в моей жизни, слова любви.... Просто сядьте и напишите ей целый блокнот всего, что говорите, хотите сказать и говорили бы в ее 10, 15, 20 лет. Найдите в себе силы написать и попрощаться с ребенком.
Як я вас розумію. Матусю втратила дорослою, мені було 27. Я була вагітною, так не вистачає порад від мами, просто листів. Дужедовго зберігала її гаманець, що мав аромат її духів, але вже це зникло. Залиште за собою речі, котрі будуть мати аромат мами, підберіть гарний аромат собі і залиште пляшечку. Ком в горлі. Мами просто не вистачає в моєму житті(
Ответ дляСвекруня
Знаю с раком кишечника, с раком щитовидки. После операции прошло более 20 лет, все это время в ремиссии
Сил вам и здоровья!
Щира українка• 02 января 2024
Ответ дляБоХатая
Я думаю у нее шизофрения.
Давайте все дружно пожелаем автору войти в ремиссию и с кишкой и с мозгом.
Только, чтобы наши пожелания сбылись, ей нужно сначала этим захворать.
Жертва интернета• 02 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ні, немає травми. Але не кожен чоловік зможе доглядати дитину 5 років самостійно
Каждый адекватный и психически здоровый сможет
Шмоточницаца• 02 января 2024
Все не читала,але розповім історію:була в мене знайома ,в неї був рак грудей який прооперували(ампутація тотальная,рак був якийсь агресивний),через п´ять років майже нормального життя щось почало трапиться з пам´ятю,оріентацією в просторі настроєм,почала обстежитись,коли загубилася в місті....метастази у мозок(виявилось з тим раком прогноз був поганий навіть після вдалого лікування живуть 2-5 років,та то потім з´ясували),почала лікуватися :хімія та якась прицільна( вже не пам´ятаю променева терапія з якоїсь трубки),було не легко,але так вона прожила ще 8 років за цей час виростила доньку, віддала заміж та дочекалася появи онука....
FluffuRana• 02 января 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Навіщо я зайшла в цю тему? Вона дуже болюча для мене. Я маю рак. І маю дитину 8 років. Я пройшла лікування, але кожні півроку я роблю контрольні КТ. Кожні півроку я майже вмираю, очікуючи на результат КТ. Не кажучи вже про те, що будь-який симптом будь-якого іншого захворювання обов´язково здається мені продовженням мої хвороби. І кожну таку мить я наче падаю у чорну прірву відчаю і зневіри. Коли мені поставили діагноз, всі мої думки були тільки про дитину. Це найбільший біль. А найбільша мрія - побачити мою дитину дорослою. Я не знаю, як можна створювати такі теми....
Хочеться вас обійняти. Нехай ваше бажання здійсниться
МАМА НИКИТКИ-2• 02 января 2024
Яка важка тема. 😥
Автор, бажаю вам якнайдовше бути з донькою. Вірте в чудо в хай воно здійсниться.
Щоб робила я. Писала б щоденник. Зробила б відеозаписи для доньки, хочаб на кожен рік і обов’язково на весілля. Хай тато на дегьнародженгя б як подарунок донці дарував. Можливо на якісь дати купила б подарунки. Наприклад на 10;15;18;20 років
Ну і якомога більше проводьте часом разом з родиною. Було б гарно, щоб робили відеозаписи, це гарна пам’ять.
Сил вам, і чуда одруження !
Марс атакует• 02 января 2024
Ответ дляЩира українка
Не потрібно такого бажати нікому, рак занадто страшний діагноз. Якщо людина дійсно хвора (чим би не хворіла) Здоров´я їй, фізичного чи психічного.
Щира українка• 02 января 2024
Ответ дляМарс атакует
Ми ж бажаємо хороше!!!
Марс атакует• 02 января 2024
Ответ дляЩира українка
Ми ж бажаємо хороше!!!
Ага, ремісії, це не добре