Зараз все скажу• 01 января 2024
Готувати дитину до своєї смерті чи ні?
Тема важка. Я вмираю. Шансів нема. Дізналася півтора місяці тому. Була у багатьох лікарів, - прогноз невтішний. Операція чи лікування можуть продовжити строк життя може на рік максимум. Без лікування мені залишилось місяці три-чотири. Ніхто не знає. Я не знаю як сказати. Не хочу, щоб мене жаліли і носилися зі мною. Хочу цей час просто жити. Але чоловіку доведеться сказати, бо треба лягти в лікарню скоро на тиждень-два. А ось дитині... Їй 5. Коли я дізналася про діагноз, почала з нею розмовляти на теми: смерть, що людина може жити у серці, що мам може бути більше ніж одна, може бути і мачуха. Але чи казати їй про хворобу? Я склоняюся до варіанту ні, нехай це краще буде раптово, ніж хвіст по частинах відрізати. А ще через хворобу я дуже нервова, часто зриваюся, кричу, плачу, не можу нічого вдіяти з цим.
А ще не знаю як сказати мамі. І чи варто? І подругам.
І треба ж чоловіка всьому навчити, бо він багато про доньку знає, а ось де одяг купувати/взуття/сережки/іграшки - ні.
Все наперед треба продумати і за це я вдячна.
Поліцейський патруль• 02 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ви довіряєте доньку чоловіку? Можливо краще бабуся
ого? в мене чоловік краще мене. А бабусі на св´ята тільки ( про дітей нічого не знають)
НаБалКоніХодять• 02 января 2024
Ответ дляЩира українка
Куда стому?
В мозг?
Так у автора рак не головного мозга уже, а прямой кишки
Кумася• 02 января 2024
Ось чому ті, хто тут сидить багато років, вже не вірять нікому і нічому, особливо тут на ресурсі.
Ця показова тема , може відкриє очі ще багатьом людям.
Телячі ніжноСті• 02 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
Була подібна тема тут в 2016 році, я не полінувалася, знайшла. Виявилося тоді, що то такий дикий тролізм.
Зараз теж підозрюю тролізм. Ось та стара тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1461620
Как по мне, то стиль изложения одинаковый
На советчице всякое бывает:(
Щира українка• 02 января 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А обратилась в больницу с носовым кровотечением и депрессией от войны.
Я погнала• 02 января 2024
Когда только начала читать это сочинение- реально за живое взяло, слезы налились, умеют же тролли поиграть на эмоциях людей...
Щира українка• 02 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Минута славы у каждого своя.
3@йk@• 02 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
тем не менее вы упорно размножаетесь хоть и бабуси плохие
woman Warrior• 02 января 2024
не хочу никого обидеть
Но
Когда на Советчице синхронно появляются темы об одном и том же за некоторыми вариациями, воспринимать это не как троллизм невозможно.
Комменты н, е читала, не вижу смысла.
По теме-если правда, привести в порядок дела, бумаги, нотариальные, продумать все, записать в дневник советы, рекомендации, записать видео.
Сделать то , чтоне было сделано.
Но , похоже, это вбросовая тема.
Но
Комменты н, е читала, не вижу смысла.
Сделать то , чтоне было сделано.
Но , похоже, это вбросовая тема.
Телячі ніжноСті• 02 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Стоп. Тут ви пишите що діагноз поставили на скарги у вигляді депресії. головних болей і тд. А коли люди написали ,що рак мозку не метастазує - ви почали писати що у вас рак кишки і тому у вас вторинний рак мозку.
Чому одразу не сказали про кишку, а стелили про депресію? Жах….
Авторко, я в шоці, невже це тролинг… невже ви не розумієте що тут люди мають близьких з таким діагнозом і щиро хочуть підтримати? Якщо у вас справді рак кишки і вже з метастазми у мозок - ви б вже давно під Морфіном лежали. А тут чоловік не підозрює навіть що у вас щось не так. А ні, депресія ж.
Просто жах, жах, жах((((
Якщо я помиляюсь - тоді прости Господи та одужуйте.
Просто жах, жах, жах((((
Прочла про рак ТК, там совсем другие симптомы, о которых автор не писала, но они должны были быть, я так думаю, первичны, чем симптомы от метастаз
Дай бог ошибаться
woman Warrior• 02 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Як можна погодитися на себе таке писати, не бояться люди ні бога, ні чорта
ну не боятся же темы такие создвать, вообще без царя в голове.
Я погнала• 02 января 2024
Сказать по правде, я почувствовала неладное когда автор начала подробно расписывать как она снимала видео, купила кольцо дочери и другие подарки и главное все так подробно расписывает. Не очень это вписывается в картину человека, который при смерти. Ну а потом ее подловили уже на медицинских фактах.
3@йk@• 02 января 2024
Ответ дляwoman Warrior
не хочу никого обидеть
Но
Комменты н, е читала, не вижу смысла.
Сделать то , чтоне было сделано.
Но , похоже, это вбросовая тема.
Но
Комменты н, е читала, не вижу смысла.
Сделать то , чтоне было сделано.
Но , похоже, это вбросовая тема.
Рекомендации в интернете прочитать можно. И как сделать например то что не было сделано а хотелось если денег нет. Например полететь на Бора Бора? Получается никак.
Астоновитесь!• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Це я вже зробила в першу чергу. Але не листи, а професійне відео. Вийшло, навіть, красиво. Я не хотіла на відео бути блідою і заплаканою хотіла бути сильною і красивою, так і вийшло. Хоча коли камера вимикалася, звісно, ридала.
А ще подарунки купила. Навіть її дітям, чи дитині. Перші парфуми, золоте кільце, книжку про місячні.
Ви велика молодець, що не розчинилися повністю у своєму горі, а знайшли в собі сили думати в першу чергу про дитину і про те, як хоч трішки полегшити для неї втрату. Навіть не уявляю на скільки це все важко робити для Вас, але впевнена, що донька Ваша, коли подорослішає, оцінить те що Ви зараз робите, буде дуже пишатись своєю мамою і її внутрішньою силою.
Айпишница• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Пропонують, але є метастази. Шансів на одужання нема. Є шанси на подовження життя максимум на рік з хімією тяжкою, не хочу цього. Це і дорого, і дитині важче, і сенсу не бачу.
Автор, бажаю Вам сил та віри
Колись моїй мамі лікарі сказали-що все, є лише час з усіма попрощатися
Це був 2017 рік
Мама живе на ліках, на процедурах, але живе
Використовуйте кожен шанс, будь ласка
В якому Ви місті?
Це був 2017 рік
Використовуйте кожен шанс, будь ласка
В якому Ви місті?
woman Warrior• 02 января 2024
Ответ для3@йk@
мы не говрим о Бора Бора, мы говрим о куда более прозаичных и важных вещах.
Пообщаться с важными для нас людьми и т.д.
Телячі ніжноСті• 02 января 2024
Ответ дляЩира українка
Куда стому?
В мозг?
Ветка ответов про рак толстого кишечника
3@йk@• 02 января 2024
Ответ дляwoman Warrior
они и так общаются
Щира українка• 02 января 2024
Ответ дляАйпишница
Автор, бажаю Вам сил та віри
Це був 2017 рік
Використовуйте кожен шанс, будь ласка
В якому Ви місті?
Це був 2017 рік
Використовуйте кожен шанс, будь ласка
В якому Ви місті?
Автор брешет)
Прекратите ей отвечать
woman Warrior• 02 января 2024
Ответ для3@йk@
они и так общаются
кто?
если вы пришли из пустого в порожнее перливать, не понимая, что пишут, что пожалуйста , без меня.
из темы выхожу, тролли совсем с катушек слетели тут.
Я погнала• 02 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Автор оказалась троллем. Но это даже к лучшему.
Ненька наша• 02 января 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Это как?
Айпишница• 02 января 2024
Ответ дляЩира українка
Автор брешет)
Прекратите ей отвечать
Аааа
Не читала все
Прониклась ситуацией и стало страшно
Не читала все
Прониклась ситуацией и стало страшно
Мрію про пончик• 02 января 2024
Ответ дляЯ погнала
И купила и сняла видео, и написала много писем, и обследования прошла, а муж и ныне не в курсе
Вообще ничего не замечает
НаБалКоніХодять• 02 января 2024
Ответ дляНенька наша
Это как?
У автора спросите, она и не такое придумает.
Ваша прЭлесть• 02 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вообще ничего не замечает
і метастази вже в мозок, і ніхто ні про що не здогадується
Ненька наша• 02 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
То цыгане им пофиг
3@йk@• 02 января 2024
Ответ дляwoman Warrior
кто?
Ой да ладно. Вы сами то хоронили близких? Что толку от слов когда они теряют весь мир. Они просто хотели жить а все разговоры не заменят этого. Сколько не говори а конец это конец всей Вселенной для каждого умирающего. Что по сравнению с этим семья...