Ответ дляПиона
Та ну. Ми ж дістаємо добряче по Криму. Ну нехай не до самої Москви, але до пригорода їх елітного де котеджі дістати можемо!
По Криму летять не українські ракети, а ті, що нам дали. Ними ми можемо лише по своїй території. Крим - своя. Мацква - не своя, тобто не можемо.
Там же певні умови приходять разом зі зброєю. Порушимо - ніхто більше нічого не дасть
Krasivaja_ja• 02 января 2024
Ответ длячаревна
Самое интересное, что тех кто топит за рашку, создавая темы про коррупцию, против власти, мобилизацию и т п их нет в хвилювалке
Они выспятся и днем начнут клепать темы, подводя про давайте договариваЦа
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 02 января 2024
Боже, дівчата тримайтесь.
Я навіть слів не добору, щоб вас підтримати.
Rosa Blanca• 02 января 2024
Ответ дляBad.girl
В мене здається зараз серце зупиниться, вже ледь дихаю. Якось все завмерло просто.
Закутуйтесь в щось і уявіть,що ми всі вас обіймаємо
Сонная Сова• 02 января 2024
Ответ длячаревна
Да-да, идите плизз в окоп.. И не сидите в интернете, вам уже это тысячу раз писали, но нет..
Renesmeе 16• 02 января 2024
Дівчата Київ тримайтесь 🙏 дуже переживаю за вас нехай все зібʼють і всі будуть живі.
Ответ дляOllka
Все равно ракет, которые достали бы до Москвы нам не дадут. Только те, которые дотягиваются максимум до Крыма
Сонная Сова• 02 января 2024
Ответ длячаревна
Доброе утро и вам. Наша песня хороша, начинай сначала
Удалено администрацией...
Kristinka2106• 02 января 2024
Ответ дляПиона
Коли всіх кацапських виблядків винищимо.
Каким образом?
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляok1904
А що має розповідати? Лише про стан справ в ставуі головного командуючого?
Краще б мовчав взагалі той біснуватий марафон