Rosa Blanca• 02 января 2024
Закутатись в щось має допомогати. Собань перев´язують хрест навхрест підручними хустинами,щоб вибухів не лякались.
мини пельмешка• 02 января 2024
Наразі чисто.
Нових цілей поки немає.
@smolii_ukraine
Може, посплю хоч
Нових цілей поки немає.
@smolii_ukraine
Може, посплю хоч
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляnenatasha
Не дивитись не пробували? Я думала тільки літні люди таке споживають
У мене телевізор без інтернету. По всіх каналах той блядський марафон. Телевізор вмикаю шоб не так сильно було чути вибухи , воно відволікає трохи. Хочеш не хочеш, але повз вуха все одно проскакують марафонські брєдні
healer09648293• 02 января 2024
Ответ дляBad.girl
У вас киця, це так класно, антистресс. А в мене алергія на шерсть, так би теж мала пухнастика. Тримаймося. Дасть Бог, переживем
Заведіть собі сфінкса
Ответ дляOllka
По Криму летять не українські ракети, а ті, що нам дали. Ними ми можемо лише по своїй території. Крим - своя. Мацква - не своя, тобто не можемо.
Там же певні умови приходять разом зі зброєю. Порушимо - ніхто більше нічого не дасть
От тоді хіба це війна? Це щопопало! Як тоді можливо виграти якщо нам не можна нічого! А взагалі за 2 роки уже можна було б самим ті ракети клепати, а не на плиточку та дороги витрачати!
Счастливый магазинчик• 02 января 2024
А с 95 будут ещё, или нет, писали что были пуски вроде...малого тащить с коридора, чи пока рано...бляха, ну и утро, состояние как у поторочи 😒
Ответ дляСчастливый магазинчик
без новых пусков, помехи всякие были
о посадках МиГ-31К сообщу
ждём ракеты с ТУ-95мс, которые якобы запустили в 06:57
пока можно выдохнуть, временно, но укрытия не покидать!
о посадках МиГ-31К сообщу
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляСчастливый магазинчик
Пишуть, шо очікуєм нові близько 8.30