Дівчина Бобула• 02 января 2024
Реально ли сейчас оформить групу инвалидности?
По показаниям реальным, не платив никому?
Я сейчас в очередной раз лежу в стационаре. Лечащий врач советует обратиться к семейному и взять направление на комиссию, чтобы оформить группу инвалидности. Я сразу хочу сказать, что это никак не связано с мобилизацией, это не чтобы мужа отмазать (он уже мобилизирован), а чтобы оформить пенсию, пускай и не большую, но хотя бы часть ежемесячных лекарств будет покрываться.
Но врач сразу предупредила, что если откровенно, то шансов сейчас именно сделать это мало, потому что сейчас все кому не лень пытаются оформить инвалидности, даже если её нет и без денег не сделают.
За деньги конечно же я не буду, это нонсенс, платить много, чтобы получать копейки.
Возможно кто-то сталкивался, молодой женщине реально сделать это?
ША! я прийшла!• 02 января 2024
Автор, пробуйте конечно через семейного, мужу оформили весной прошлого года без взяток, третью бессрочную
Булькаю• 02 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
У мого батька діабет 2 типу 67 років, вже 15 років, проблеми значні з очима, ретинопатія, постійно набряк, видалення катаракти, підкажіть чи реально йому звертатись по групу, бо має мінімальну пенсію, живе сам, мама померла того року. Я допомагаю як можу, але не знаю чи варто зараз взагалі звертатися до сімейної лікарки
3тя група йому нічого не дасть . Пенсіонерам немає доплат за групу. Або пенсія за віком, або пенсія по інвалідності
миссДавеча• 02 января 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Вот так на комиссии МСЭК и сказали, надо взятка?
Не на комиссии. Это семейный прсле комиссии сказал конфиденциально
неДоПриличий• 02 января 2024
Ми оформили минулого тижня дитині. Знайомі казали, що це без хабарів неможливо, але це не так. Діагноз аутизм, якщо що. Варто сказати, що якби ми не пройшли якісне обстеження в Київі (а воно платне), то скоріше за все нічого б нам не дали. Там висновок був дуже правильно оформлений, вказані всі шифри з МКБ-10 і 11, тому якщо б ВЛК нам відмовила, вони підставили б себе в першу чергу, бо не було причин не дати цю інвалідність.
все по ГОСТу!• 02 января 2024
Ответ дляСмурфик
Сімейний лікар всю процедуру знає. А якщо не знає, або вимагає гроші, то до завідуючого йдіть. Капець якийся, люди справжні інваліди, а з них хабарі вимагають
У сестри 3 група, в неї онко 4 ст., і лікарі прямим текстом казали суму для продовження... це капец.... про совість взагалі мовчу
Садова гойдалка• 02 января 2024
Ответ длямиссДавеча
А какое отношение семейный имеет к комиссии МСЭК?
Булькаю• 02 января 2024
Ответ дляGirlSuper
Надо пробовать. А вдруг повезет.
Да знаю такое … Наша терапевт сказала а ты ещё попробуй докажи что ты болен 😱🤷♀️
Вот так
Недолугі а якась. Це вона собі ціну набиває. При інвалідності терапевт нічого не значить. Максимум направлення в стаціонар чи до профільного. Все.
Ответ дляСмурфик
Автор, пробуйте. І нехай про хабарі хтось тільки заікнеться. У Вас хвороба реальна, то хоча на ліки буду пенсія.
В лікарні лежала з жіночкою вона ще не на пенсії, працювати вона не може інвалід, що там тих 2 тисяч …
Лише ліків на місяць виходить на 5 тис грн …
Бідні люди …
КошкинДом• 02 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Многое зависит от того, как врач подготовит документы для комиссии . Тоже намекали в поликлиннике, но ничего давали и всё равно дали группу .
Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
А який сенс? Буде отримувати ту пенсію, що є більшою й скоріше за все це буде пенсія за віком
все по ГОСТу!• 02 января 2024
Ответ дляЛижТолько
Реально. Але має полежати в стаціонарі (можливо і денному) по діабету (це теж дуже непогано, бо перевірять, прокапають), ну і додаткові обстеження і лікарі.
Дякую, почитаю йому коментарі, знаю, що не хоче в лікарню, але ця хвороба дуже підступна....
все по ГОСТу!• 02 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
зрозуміло, в нього і так зараз мінімальна
Мадам Тю-лю-лю• 02 января 2024
З власного досвіду. Краще на МСЕК іти з довготривалого лікарняного, тоді вони миттєво призначають дату. Інакше можуть тягнути декілька місяців. Не давали жодної копійки та і ніхто не вимагав. Дуже легко все пройшло. якщо хвороба реальна, тоді у вас є купа обстежень. Ви поговоріть зі своїм лікарем (навіщо Вам сімейна я не розумію). Мене вела невропатолог, вона ж подовжувала лікарняний та дала направлення до купи лікарів для обстеження та записів у медкарту. На цьому все. І ще ви можете визначити свій розмір пенсії завчасно - це половина від реальної на цей час, або 2100, якщо менше заробили.
Булькаю• 02 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дивно. Моя сестра з 2ю степінню лімфоми отримала 2 групу інвалідності при рецидиві, правда прожила не довго, не витримала високодозової хіміотерапії при підготовці до трансплантації кісткового мозку
миссДавеча• 02 января 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Понятия не имею. Я не выдумываю. Ей не дали инвалидность после того, как она попыталась первый раз ее получить. Потом все врачи по месту, к которым она ходила, были в шоке. После вторичного инсульта в больнице нам сказали, что мы снова можем попробовать, она уже незрячая, год прошел, зрение не восстановилось. Но я работаю, у меня нет времени, лишних денег и нервов. Давать никому ничего не хочу, поэтому зашла в эту тему, так как очень интересно, в принципе, как вообще осуществляется процесс получения инвалидности
Дівчина Бобула
• 02 января 2024
Ответ дляСадова гойдалка
А по какому заболеванию? Всё равно под анонимом.
Хроническая почечная недостаточность, рецидивирующий гломерулонефрит, нефротический синдром
Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Але це чи можливо і яка сума?
Ну звісно, можливо, але чи є сенс, маю на увазі матеріальний. Пенсія з інвалідності також розраховується, виходячи з розміру зп. Якщо в батька мінімальна пенсія, то навряд чи пенсія з інвалідності буде більшою за пенсію за віком. Тим більше з діабетом - потрібно підтверджувати наявність ускладнень, батько часто звертається до лікаря, лежить в стаціонарі?
Булькаю• 02 января 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ну то дуже поганий діагноз страшний у сестри, там думаю без варіантів, як не дати((
Але толку з тої інвалідності, вона оформила, поїхала до лікарні, не ви писала лікування, померла. Може раз як отримала пенсію по 2й групі. На третій була 7 років. Приносила виписки з гематології на комісію, їй подовжували групу
Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ длямиссДавеча
А письмову відмову від комісії отримали на руки? Що там написали?
Дівчина Бобула
• 02 января 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А скільки це як тривалий лікарняний? Я третій тиждень на лікарняному зараз
Дама_с_караваем• 02 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
На суму виплат це ніяк не вплине. Пенсія за віком це максимальна.
все по ГОСТу!• 02 января 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Дякую,зрозуміло
ЛижТолько• 02 января 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Вам краще не з сімейним переговорити, а з нефрологом.
Файна цьоця• 02 января 2024
Найлегше через лікарню, але знайомий оформив зараз 3 групу через сімейного лікаря(з дитинства одна нирка і ще купа проблем).
Але! Якщо є можливість оформити 2 групу, то ваш чоловік матиме право на звільнення, а 3 дружини прибирають зараз із підстав для звільнення за сімейними обставинами
миссДавеча• 02 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
Вы имеете в виду первый инсульт? Я не читала, если честно. Она тогда жила отдельно, одна, и сама пошла на эту комиссию. У нее вообще целый букет диагнозов, ишемическая и ревматическая болезнь сердца, и еще куча всего. Ей уже после шепнули в поликлинике, что нужно было взятку дать, как же так человек ходит с такими диагнозами после инсульта без инвалидности. Она потом вышла на работу и с трудом дотянула последний год до пенсии. Потом я ее забрала к себе. В прошлом ноябре случился повторный инсульт
Садова гойдалка• 02 января 2024
Ответ дляIrina424
Автор у вас есть трудовой стаж? Если нет вы не получите даже 2100. Мужу дали инвалидность год назад ,ему 50 лет,а трудовой стаж 11 лет,не хватает 1 года,так и выплаты не положено.
Положено. Тем, у кого нет стажа, платят пособие по инвалидности.
Завтра не пью• 02 января 2024
Моя мама летом оформила третью группу. Дали справку на 1 год. Через год на повторную комиссию. Чтобы оформить бессрочно, просили 400 долларов. Пенсию получает 2500 и 700 грн начисляет какая-то благотворительная организация от ООН
Дама_с_караваем• 02 января 2024
Ответ дляДівчина Бобула
120 днів. Я зараз проходжу оформлення.