бЭйбА• 02 января 2024
Гейзерная кофеварка Krauf или Vinzer? Или другая фирма
У кого есть гейзерная кофеварка Krauf или Vinzer? Какие впечатления? Или может другой фирмы что-то
бЭйбА
• 02 января 2024
Ответ дляПомидорина
У мене Krauf є, працює, недорога. Норм, з дорогими не порівнювала.
А кофе вкусный?
Даха-сваха• 02 января 2024
У мене вінзер,кава смачна, є з чим порівняти. Раніше була якась недорога то кава виходила ніяка .
бЭйбА
• 03 января 2024
Ответ дляДаха-сваха
А яка саме?
бЭйбА
• 03 января 2024
Ответ дляДаха-сваха
ось таку я брала
Дякую! На 3 чашки? Вистачає об’єму?
Даха-сваха• 04 января 2024
Ответ длябЭйбА
Дякую! На 3 чашки? Вистачає об’єму?
громко сказано 3 чашки. Я роблю латте собі, мені достатньо води на 1 порцію, в цій турки поміщається десь 170гр води, також купила собі капучинатор для взбивання молока, варю каву, взбиваю молоко, дуже смачно виходить. Трохи пізніше буду робити каву, поміряю скільки там води поміщається