Я тут с краю постою• 02 января 2024
Це велика різниця у віці для стосунків!?
Мені 39, їй 23, але вона така молодець, старається і навчається всьому. Відчуваю себе супер...
Кривая спроса• 02 января 2024
Молодая очень для вас, лет через 5 бросит, вокруг много молодых мужчин . Не на долго
ВЫВсеВрете• 02 января 2024
Капець велика. Нафіг їй у 30 вже старий пердун? Вибачте, не хочу образити, але це так. Звичайно, якщо у вас дуже багато грошей, то так, в іншому випадку кине вас років через декілька. Ви їй більше для досвіду.
З вишневого садка• 02 января 2024
У дівчини мабуть комплекси, їй або потрібен батько-наставник або ви з великими грошима. Ніколи такого не розуміла. Ні спільних інтересів, ні розуміння.
Потужна махіна• 02 января 2024
Велика. Що ви можете їй запропонувати? Залиште дитину для любові, а не для обслуговування дядьки зі старіючою простатою.
Безпорадна Кроко• 02 января 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Знаю одного, йому 35 а їй 17, вроді вже 18
Для мене це жесть
Кидстаффовка• 02 января 2024
через 10 років їй 33, а вам 49,вона молода жінка в самому соку, а ви вже дряблий дядько з еректильною дисфункцією... а ще через 10 взагалі кошмар, ще молода жінка і предпенсійний дід
Правильно_Валерчик• 02 января 2024
Ответ дляDark_Yasna
а в чем старается?
Підіймає вручну ...
Сижу_и_плачу• 02 января 2024
Ні, не велика. Бо по вашій темі зрозуміло, що мізків у вас однаково. Та тільки в неї шанс є їх добрать, а вам вже не світить, дядьку)))
Потужна махіна• 02 января 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Для мене це жесть
Санта Барбара• 02 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Предпенсионная советчица с молодым парнем самое то, что надо. Тут полно подобных тем.
Баррикадница• 02 января 2024
Мне 20, мне нравится мой преподаватель 50 лет. Разница в возрасте - ерунда
Масяня Я• 02 января 2024
У меня у подруги разница в возрасте с мужем 20лет..он практически ровесник ее мамы. Ей 37, ему 57.. сейчас, дети дочка 2 класе, сын ещё меньше...
Масяня Я• 02 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Это вы сейчас так думаете, а через 10лет у него куча проблем будет со здоровьем а вам 30...
Баррикадница• 02 января 2024
Ответ дляМасяня Я
Он самый лучший , умный, сексуальный. В конце -концов - пусть 10 лет, но в любви. Никто , в конце-концов , не вечен. Никакие молодые и рядом с ним не стояли
Потужна махіна• 02 января 2024
Ответ дляБаррикадница
У вас проблеми у відносинах з батьком?
Масяня Я• 02 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Ну тогда можно, если вам не нужна пока семья и дети ..
Потужна махіна• 02 января 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А разве в 49 ни у кого уже не стоит?)
Звичайно що стоїть, але ж якість того стояка дуже сумнівна.
Баррикадница• 02 января 2024
Ответ дляМасяня Я
Я мечтаю иметь сына, такого же как он. Только пока об этом не говорю.
Баррикадница• 02 января 2024
Ответ дляПотужна махіна
У вас проблеми у відносинах з батьком?
Мой отец умер 10 лет назад. Никаких проблем. Я его очень любила.
СпайдерВумен• 02 января 2024
Отличная разница. Есть только минус,если растанетесь на плюс -минус одногодок не сможете даже смотреть
ВЫВсеВрете• 02 января 2024
Ответ дляПотужна махіна
Отож, стоїть то стоїть, але різниця є, моєму 42, я з ним з 22 років. І то вже відчуваю поки що невелику різницю, а ще через 10 років, а потім і через 20 і подавно...
Потужна махіна• 02 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Тоді зрозуміло. Краще зверніться до психотерапевта, а не витрачайте своє єдине життя на задоволення дідуганських потреб. Так, молоде тіло завжди бажане, та це огидно.