Козачка• Изменено 02 января 2024
Як часто приймаєте ванну? Які солі чи олію додаєте?
Я майже щодня приймаю ванну з морською сіллю і добавляю ефірні олії, але хочу ще рослинні спробувати- жожоба чи авокадо…
Хтось пробував ці масла саме добавляти в ванну, є ефект від них? Думаю чи варто замовляти
Туся муся• 02 января 2024
Не приймаю ванну взагалі - користь для природи та економія на комунальних
Стрекоза любви• 02 января 2024
Раз на 1-1,5 місяці. Використовую звичайну сіль з Єви. Зазвичай вже до неї додана якась ефірна олія.
пАлАвинкА• 02 января 2024
Конечно есть эффект. От капли эфирного масла помолодеете на 20 лет сразу.
Козачка
• 02 января 2024
Ответ дляТуся муся
Ванна дуже корисна, це такий релакс.
Тема для тих, хто мене розуміє
Стетоскопуло• 02 января 2024
Раз на тиждень, бо приватний будинок...А в квартирі мешкала, то щодня.
Слобожаночка• 02 января 2024
не приймаю, ванна не нова, сталева - швидко холоне. от заміню на нову акрілову чи чавунну, тоді і буду приймати зі звичайною піною для ванни, без олій і солей.
Замороженная селедка• 02 января 2024
Не приймаю ванну багато років. В мене тут комуналка взимку і так 400 євро +. Якщо буду ще приймати ванну, то доведеться почку продати. Я в Італії)
Козачка
• 02 января 2024
Ответ дляСтетоскопуло
А з чим, з якими маслами ?))
Стетоскопуло• 02 января 2024
Мені подобається піна Котаж фіолетовий флакон, такий приємний пудровий аромат....
ЗаведУющая• 02 января 2024
Где то раз в 2-3 месяца с мужем и интимом. Бесит меня лежать в воде просто так.
Стетоскопуло• 02 января 2024
Ответ дляКозачка
А з чим, з якими маслами ?))
Як є сіль, то сіль, ще лаванди масло чи чайного дерева, що є, те й добавляю. Але не заморочуюсь.
Козачка
• 02 января 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Піни- сушать мені шкіру, люблю сіль, не так красиво, але корисніше, а пару крапель мандаринового ефірного масла, або лайму…
такий релакс))
Стетоскопуло• 02 января 2024
Ответ дляКозачка
такий релакс))
Залежно яка піна)Котаж точно не сушить
Козачка
• 02 января 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Мені з бішофітом подобаються
Так, я теж люблю))
А зараз сіль Епсома (магнієва) дуже хороша.
ЗдесяЯ• 02 января 2024
Помню в санатории принимала ванны с экстрактом хвои. Это просто чудо было. Пахнет ёлочкой и полезно!
Ностальгия....
Козачка
• 02 января 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Зачем мне молодеть, я и так молодая
Ефирное масло не только для бабушек.
Готова до другої• 02 января 2024
Я принимаю ванну каждый день. Мне нравится добавлять масло или пену для ванн
Прикуси Язика• 02 января 2024
Капец, яка розкіш.
Саме в ванній 1 раз в тиждень купаю дітей, щоб голову їм вимить, після них купаюсь ще я)
Мадам Подлинник• 02 января 2024
У меня уже больше года нет ванны.
Завидую.
Люблю... скажем любила полежать с солью, с пенкой, с маслом. Зажечь свечки...
Завидую.
Эскиз бесконечности• 02 января 2024
Я дитячу беру, там харчова морська сіль, ефірні олії і навіть барвника не має. Мені дуже подобається.
Сиамская сороконожка• 02 января 2024
В Украине 2 раза в неделю по 2 часа лежала в ванне. В Европе в моей квартире душ
Со временем хочу снять другую - с ванной. Тогда снова буду релаксировать
Новорічна пальма• 02 января 2024
Я приймала ванну, коли в житті тяжкі обставини були, капала ментол туди, і робила дуже гарячу воду. Трохи заспокоювало, але щоб так це мені подобалось...то ні. Скучно лежати там
Трусиковед• 02 января 2024
Попробуйте с кокосовым маслом. Кожа прелесть после такой процедуры. Эх нет у меня ванны пока(((