Околовита• 03 января 2024
Дівчата, жінки, хто в штатах після початку війни, ким влаштувалися працювати?
Де живете? За скільки знімаєте житло? Як довго "ставали на ноги"?
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
а в майамі без авто чому важко? нібито ж густо заселене місто, має бути все необхідне типу супермаркетів, шкіл, спортзалів, лікарень і т д. на кожному куті..
Тут лише в Нью Йорку та Чікаго можна без авто)
Ответ дляОколовита
Тому, що в Майамі немає транспорту! Літом не вийдеш на вулицю без авта, бо можна спектися. У нас в комʼюніті все є, окрім супермаркета, однак авто конче необхідно!
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
ви саме про українське комʼюніті?
Ні, американське.
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Ми з сім’єю, ми приїхали сюди по певній причині в певне місто, так поки тут залишились
а в якому штаті Ви?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це ще не багато..
До этого +18+22
А потом в одну ночь -4..
Бошка в дребезги
До этого +18+22
А потом в одну ночь -4..
Бошка в дребезги
ого.. я навіть не знала що прям такі різкі перепади температур. для любителів вечірньої або ранкової пробіжки - завжди дубак. та і якщо робота і не наавто з собою постійно шапку і пальто таскати треьа в той час як вдень можна в кофточці?
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляБарабасиха
А клімат? Бо в нашому місті штат Теннессі літо 4 місяці пекло
Тут теж спекотно літом. Але я люблю тепло.
все по ГОСТу!• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
Ні.. ви що
Якщо мої діти в шапках і перчатках..
То американські на автобус ідуть у шортах
Якщо мої діти в шапках і перчатках..
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляБарабасиха
прям пекло чи просто +30-35 і не сильно вітряно? я якраз люблю таку погоду
а в інші періоди холодно?
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
але мабуть сиро і вітряно, але при цьому сонячно?
Ні, все норм.
Ми ж не на узбережжі океану живемо.
Це про Чарлстон, Флориду. Ось там дійсно капець!
Ми ж не на узбережжі океану живемо.
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляdaryl
ого!!! не знала, що не буває громадського транспорту.. це мабуть просто бо крутий регіон, де люди відносно заможні, і звісно їм ні до громадського транспорту?
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
В цілому в США погано з громадським транспортом.
Авто - це must have
Околовита
• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ні.. ви що
Якщо мої діти в шапках і перчатках..
такий клімат точно не для всіх.. хоча якщо безкоштовне житло і авто, то як-то кажуть, дарованому коню в зуби не дивлляться))
Ответ дляОколовита
Ну по улицам тут люди не ходят, особенно летом. Все на машинах. Есть типа на 4 вагона скоростная двухэтажная электричка, ну она же возит кого-то.
все по ГОСТу!• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
Це стратегія розвитку
В великих містах, колись давно було голосування : громадський транспорт чи нові дороги
Більшість ( за дороги і особисте авто) Бо там де громад транспорт, багато бомжів і наркоманів
Аноним с кешбеком• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Ні, все норм.
Ми ж не на узбережжі океану живемо.
Я во Флориді. Який саме тут капець? 🤣
все по ГОСТу!• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
В мене не безкоштовне
Але після НЙ.. мені тут краще..
Але боюсь змій і всяких тарганів
Але після НЙ.. мені тут краще..
Але боюсь змій і всяких тарганів
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Авто - це must have
мабуть громадський транспорт то хіба що нью-йорк. просто коли сімʼя, то зазвичай хоч чоловік водить.. а я сама, ніколи авто не водила, і звісно питання громадського транспорто актуальне.
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
А що не так з кліматом?
Мені, наприклад, супер і дітям в кайф.
Ніяких теплих курток.
В листопаді в шортах ходимо.
Мені, наприклад, супер і дітям в кайф.
Ніяких теплих курток.
В листопаді в шортах ходимо.
Околовита
• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це стратегія розвитку
а в них бомжі і наркомани хоч не чіпляють інших людей? чи такі як і всюду - різні?
все по ГОСТу!• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
Ну я в такі райони не відвую
Але є і багато..
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я во Флориді. Який саме тут капець? 🤣
може мова про вітер і сирість? хоча флорида ж начебто тепла?
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я во Флориді. Який саме тут капець? 🤣
В якому місті?
Як на мене, то дуже висока вологість
ХвилювАллочка• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
Без авто трудно везде. Исключение, если вы живете в мегаполисе и работаете относительно рядом с домом или дом работа рядом с метро. В остальных случаях все на достаточно приличном расстоянии. Общественный транспорт формально есть, но маршрутов совсем не много и не факт, что туда, куда вам надо, будет ходить автобус.
Околовита
• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
В мене не безкоштовне
Але після НЙ.. мені тут краще..
Але боюсь змій і всяких тарганів
Але після НЙ.. мені тут краще..
Але боюсь змій і всяких тарганів
т..ак)) що значить змії?? там ще і змії всюду кішат?))
а мабуть в основному домики, а не багатоповерхівки?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
А що не так з кліматом?
Мені, наприклад, супер і дітям в кайф.
Ніяких теплих курток.
В листопаді в шортах ходимо.
Мені, наприклад, супер і дітям в кайф.
Ніяких теплих курток.
В листопаді в шортах ходимо.
ну якщо вночі -2, а вдень +20. а кудись ідти в 7-9 ранку чи ввечері в 21годину - то мабуть тоді +2 від сили, тобто треба шапку і пальто)) хоч вдень тепло
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
А ще крокодили є))
Околовита
• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну я в такі райони не відвую
Але є і багато..
а.. це просто певні райони.. просто тут написали що чікаго і ньюйорк з гром.транспортом. тож, значить так все оте місто з таким контингентом вперемішку?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
В якому місті?
Як на мене, то дуже висока вологість
а температура в вас яка ?