Угадайс• Изменено вчера в 19:34
Посилки з Темо.
А хіба вже нараховують митний збір з посилок до 150 євро? Наче ще не прийняли цей закон.
Угадайс
• вчера в 19:42
Сьогодні одна волонтер розповідала, що замовляла для собак одежу за темо на 400 з лишнім грн. і на міст експресі заплатила 90 грн.
Гербарія сушу• вчера в 19:44
Ответ дляУгадайс
Вчера забрал посылку больше 4000 грн, ничего платить не надо было
Пишу каліграфічно• вчера в 19:53
Ответ дляУгадайс
Там умови: замовлення на 423грн для безкоштовної доставки
Чорнобаївка• вчера в 19:57
Ответ дляУгадайс
Мне станция пришла , платила что выше 150
Угадайс
• вчера в 21:19
Ответ дляПишу каліграфічно
Так, я знаю,там же і не можливо оформити замовлення до мін. суми.