Юпитерная• 03 января 2024

Что-то накрыло, проживаю не свою жизнь. Как быть?

Ничего не радует, слишком высокая социальная ответственность, такое впечатление, что живу чужую жизнь...
Диверсификация• 03 января 2024
Начните жить свою.

автор Юпитерная • 03 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Начните жить свою.
Не выходит
Липка-прилипка• 03 января 2024
А в чем высокая социальная ответственность проявляется?
Миловидна леді• 03 января 2024
Цікавий спосіб все звалити на чужого :)

Спочатку треба визнати свої помилки, чому ви опинилися зараз в такому стані. А потім знову-таки взяти на себе відповідальність змінювати те, що вас не влаштовує, але ви в силах змінити.
автор Юпитерная • 03 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Родители, дети. Все им.
Миловидна леді• 03 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Родители, дети. Все им.
Ну це ваш вибір, а не чужого. Розподіліть свої ресурси по-іншому.
Альдебаран• 03 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Не выходит
Ви медійна особа?
Диверсификация• 03 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Не выходит
А что вы для этого делаете, кроме темы на советчице?
Альдебаран• 03 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Родители, дети. Все им.
Тю. Я думала вам не має кому делегувати. А що діти? Їх багато? Малі? Ну як би це норм що мама відповідає за дітей. Свідоме материнство

Тюрюнь_Тюнь• 03 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Родители, дети. Все им.
Ой, маючи бажання це легко змінюється. Просто вам треба бути чесною з собою і визначитися. Можливо вам насправді подобається бути жертвою та жити чужим життям
Grga• 03 января 2024
Не робіть те що не хочете
Тюрюнь_Тюнь• 03 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Скоріш за все нічого. Є люди, яким подобається жертвувати собою і нити б жаліти себе
Анонім Секретар• 03 января 2024
Детей на родителей
Сама на выходной
Миловидна леді• 03 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Свідоме материнство - це не все дітям, а розумний розподіл- і мені, і дітям.
Личко Невеличке• 03 января 2024
Автор, вам известно как живется в трущобах Индии? Думаю и нет и особо плевать. Вот так же и другим на ваши проблемы.
Перекус беру завжди• 03 января 2024
Такий стан - це прямий показ для психотерапії!
Хома з пастою• 03 января 2024
Ви як про мене. Хворію зараз і думаю про це. В мене чоловік полюбляє новий рік ,щоб багато всього поїсти було. Я готувати не люблю, але бачимося зараз рідко,вирішила влаштувати свято. Дитина захворіла, все навалилося разом. Продукти тягала в три заходи, магазин далеко. Він приїхав і сидить ,як в гостях, навіть хліб не наріже. Я щось попросила-зробив і знову сидить. Мене порвало. Висловила свою думку, що я втомилася, що мені не вистачає допомоги і що свято спільне,а я не служниця. Він з ображеною мордою пішов з дому, дитина плаче. А я сиджу і думаю, а чому б мені було одразу не забити на те все, не розриватися на частини, а дочекатися його, порізати ковбаски і відсвяткувати скромненько. Все одно винна залишилась. Тому що оця невдоволеність життям потім прориває і всі в шоці, чому це раніше все було добре.
Допоможіть знайти• 03 января 2024
Автор пошла страдать дальше
рукиЖимолости• 03 января 2024
А какая жизнь ваша? На Багамах с коктейлем возле бассейна? Не понимаю вот этого ’проживаю не свою жизнь’ каждый проживает свою жизнь. Чужую жизнь прожить невозможно.

Альдебаран• 03 января 2024
Ответ дляМиловидна леді
А де я написала все дітям?))
Мядуза аля моргонер• 03 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Родители, дети. Все им.
Так це ж і є суто ваше життя.
Пушкининиана• 03 января 2024
Никогда не понимала этого нытья по поводу детей. Разве их заставлял кто то рожать? Ладно ещё одного можно родить и не понимать в полной мере на что ты идёшь. Но второй третий? Конечно при таком раскладе сама себе не принадлежишь. Особенно если муж плохой.
Для кого то это счастье такая жизнь, все время нужна, дети приносят радость и вдохновляют. Но если это не твое, то зачем заводить детей от плохого мужа, а потом всю жизнь на алтарь?
Банка з медом• 03 января 2024
Ответ дляХома з пастою
зробіть висновки і не мовчіть, бо воно накопичується все всередині, а можна і спокійно все сказати
Миловидна леді• 03 января 2024
Ответ дляАльдебаран
А де я написала все дітям?))
Ну автор пише, що все дітям і батькам, а ви пишете, що все норм. Або я неправильно вас зрозуміла.
Миловидна леді• 03 января 2024
Ответ дляХома з пастою
Тут вже писали, але сформулюю конкретніше: не треба мовчати, а потім проривати, треба одразу оголошувати правила гри: дорогенькі, якщо ви хочете свята, то треба зараз 2 годинки попрацювати, хто вільний - одразу йдіть до мене, я розкажу, що робити наступне.
І все. Хтось скаже: я не хочу. Ок, значить тобі на вечерю пюреха із запеченим крилом, а я твою частину заготовок кладу в морозилку, приготую і з´їм пізніше.
Бережіть себе і рідних!