Alison_and• 03 января 2024

Нормальная у меня работа?

Как думаете, для женщины нормальная такая работа - бухгалтер, удаленно ведет несколько предприятий. Зарплата не очень большая, но денег хватает.
marata• 03 января 2024
Вам норм.? Тоді норм

Tuchka v nebe• 03 января 2024
Тему треба було під анонімом робити і писати яка зп, тоді Вам поради ли б
рожева худі• 03 января 2024
люди живуть на мінімалку
шо значить нормальна зп?
Solnet• 03 января 2024
отличная работа. Я так работаю
prosto_aisha• 03 января 2024
Удаленно и хватает это супер, то все нормально)))
Надежда-8877• 03 января 2024
Ви вихваляєтесь?
lasorbonne• 03 января 2024
Це невеликі підприємства?
Це в и їх знаходили? Теж хочу

Монашка в миру• 03 января 2024
Ой знаю я таких віддалених нахапають клієнтів аби гроші брати, а як глянеш, там кінь не валявся і якшо щось і здавалось-робилось, то купа помилок.
автор Alison_and • 03 января 2024
Ответ дляМонашка в миру
Кілька підприємств веду. Помилки є, але не дуже багато. Аудитори нас перевіряють