Зроблено у 80-х• Изменено 03 января 2024
Аналіз крові
Третій день температура до 38 градусів. Боліла підшлункова у дитини, зараз не болить. Не нудить, але рідкий кал ( один раз на день). Отримала результати аналізу, до лікаря підемо завтра. Але щось результати для мене не зрозумілі..? У дитини зараз немає ознак хвороби, лише температура. Можливо, хтось розуміється. Дитині 8 років.
Зроблено у 80-х
• 03 января 2024
Ответ дляvitamin-bd22
мононуклеоз
Але симптомів ніяких немає. Чи як проявляється ця хвороба?
vitamin-bd22• 03 января 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
погуглите
Трохи злякана• 03 января 2024
Нормальный анализ ребенка болеющего вирусом, а также конкретно недопоенного и злоупотребляющего жаропонижающими.
Трохи злякана• 03 января 2024
Ответ дляСе ля ві
У нас снижені тромбоцити були при ковіді. Але тут збільшені ще моноцити- може і мононуклеоз
Мононуклеоз показывают мононуклеары, а не моноциты, монокли и монобанки