IQ 80• 03 января 2024
Какие мистические/загадочные ситуации были в вашей жизни?
Знаю, что такие темы уже были когда-то раньше, но может кто то расскажет что то новое из своей жизни. Что то, что кардинально изменило ваши взгляды на жизнь, что то, что заставило вас поверить в потусторонний мир/силы… Интересно почитать. У меня не было такого, но очень интересно почитать)
ФсеСама• 05 января 2024
Ответ дляЛетчица
На 5му місяці вагітності захворіла на пієлонефріт, кілька тижнів була на зберіганні. Після виписки наша кицька почала хворіти, ветеринар не одразу зрозумів в чому справа. В неї почали відмовляти нирки, незважаючи на лікування померла за два тижні до пологів. В мене весь цей час аналізи були чудові. Вірю, що кицька забрала мою хворобу на себе і вберегла нас з малим.
19 лютого´22 наснилась мама, вперше після смерті. Тоді якраз були ці відео перестрашених посіпак Путіна про приєднання Донецької та Луганської областей. Сказала, що війна почнеться не 22го, а 24го. Я була впевнена що вона мала на увазі рік, а виявилось день :(
Більше не снилася? На рахунок війни казала щось?
Почемучка• 05 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
А це має значення?
Для вас нет,для меня имеет.
Заместитель Анонима• 05 января 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Восени минулого року змі писали про нашестя клопів в Європі.
Я тоді читала багато тем на Порадниці, пов´язаних з цією гидотою. Отже, випадок був досить розповсюджений.
П´яна вишня• 05 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
пришліть одну купюру на щастя?!
А ви передісторію читали, ак ці гроші зявились? вам огидно не буде?
Холодная каша• 05 января 2024
Ответ дляП´яна вишня
Гроші не пахнуть😌
ЧупакабраЗеБест• 05 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
Опасайтесь и сторонитесь именно того, что очень популярно и навязывается
это да, с этим я давно согласна.
это ясно как божий день.
Кидстаффовка• 05 января 2024
Колись моя знайома зустрічалась з молодим парубком, котрий служив у нашому місті і в неї на геніталіях з´явилися дивні бугри, які щей свербіли. Пішла вона до гінеколога, лягла в крісло, а лікар каже, що в житті такого ще не бачила. Покликала інших лікарів, вони теж здивовано розвели руками. Лікар взяла мазок на аналіз, кров і назначила повторний прийом через деякий час.
От приходить подруга наступного разу і сидить чекає своєї черги. Підсідає до неї жінка і каже:’З тобою все добре, а от твій хлопець має на батьківщині свою наречену, котра чекає його з арміїї і вона поробила йому так, що усі з ким він буде мати стосунки, будуть мати від того проблеми. В тебе все пройде, як тільки ти покинеш його’.
Всі аналізи були в нормі, приписали їй антибіотики, на всякий випадок, але вона їх не пила, з хлопцем швидко завершила стосунки і все пройшло за одну ніч.
Я шалунья• 05 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
О, Вы - моя сестра )) такой же рост и такой же вес ) считаю себя жиробасом, но в одежде ничего не висит потому что долго посещала тренажерный
Девочки не гоните)))
Я такая как и Вы по параметрам
Чуть еще поднабрала за праздники
В одежде мы отлично смотримся
Главное соблюсти пропорции
С платьями у меня беда
Какие фасоны предпочитаете?
Я такая как и Вы по параметрам
Чуть еще поднабрала за праздники
В одежде мы отлично смотримся
Главное соблюсти пропорции
С платьями у меня беда
Какие фасоны предпочитаете?
ЧупакабраЗеБест• 05 января 2024
Ответ дляКоролева краси
Не все так радужно з цими дослідами. Добре, що Ваша мама не потрапила у вибірку. В моєї мол сестри щось пішло не так, від госпіталізації до смерті 10днів... Коли я з мамою приїхала до лікарки, лікарка прикрилася заявою про те, що сестра ознайомлена з усіми побічними діями, дає згоду на лікування
капец какой, это она лечилась чем то непоняным ?
ЧупакабраЗеБест• 05 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Дякую. А від чого залежить зустріч з половинкою? Чи все заплановано? Я наприклад вже хочу її зустріти, не хочу вже кармічних відносин, та і не зможу... Надто я змінилась.. я не хочу бути сама, але навіть якщо буду хотіти з кимось побудувати стосунки, то не зможу, якщо це не буде моя людина... Не зможу себе зраджувати.. Мені ніхто не підходить. Тому чекаю саме на половинку.
І чи може кармічний партнер після проходження спільного досвіду, після того, як обоє виросли духовно, стати половинкою? Бо постійно в цьому сумніваюсь з моїм теперішнім кармічним партнером, з яким ми виросли і далі розвиваємось...ми сила один для одного... Але він надто слабкий ще як чоловік... Йому ще працювати і працювати над собою. З таким як він є зараз я не хочу мати майбутнє.. але він дає мені таку ніжність і любов, що я як квіточку розквітаю. Але не відчуваю до нього такої ніжності, бо він ще не напрацював чоловічої енергії, ще не має того магнетизму, які мають сильні чоловіки.
мы с мужем тоже кармическая пара
Крим мій• 05 января 2024
Ответ дляХолодная каша
А що з ним не так? Людина розказує багато істини. Якщо Ви не цікавитесь духовним розвитком, то Вам не зрозуміти
Я якраз і цікавлюсь) Я ж написала, що якщо вам він відкликається і несе для вас істину, то добре- кожному своє. Нікого ні в чому не переконую. Для мене він звичайний пихатий інфоциган, який заробляє гроші під виглядом псевдогуру. Навіть і думки ніколи б не з´явилось асоціювати його з духовним розвитком
П´яна вишня• 05 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Гроші не пахнуть😌
Точно 5+++++ .... А взагалі-то пахнуть, якщо взяти новеньку купу доларів чи євро, вони мають якісь спєцифічний запах
dahashutka19• 05 января 2024
Когда мне было 8 лет , приснился сон, что мы с папой попадаем в аварию и он сидит весь в крови. Утром папа говорит ’ собирайся , едем к стоматологу ’, я рассказала про сон, но естественно мне сказали, что это все глупости. В нашу легковую машину врезался ЗИЛ , в сторону папы. И как в моем сне он был весь в крови.
Часто в детстве были осознанные сновидения. Сейчас редко, но умею как бы переключать плохой сон.
Когда мне было 15, а сестре 9, мама наша болела раком. Снится мне сон, что в нашу с сестрой комнату с неба появляется три лестницы и оттуда спускаются 3 старика. Один из них взял меня за руку , я спросила будет ли мама жить, он со слезами на глазах покачал головой ’ нет’.
За день до смерти мамы сниться сон, что меня в школе все жалеют и спрашивают как перенесла сестра, а я во сне не могла понять почему, все же хорошо.
После смерти мамы снилась всякая муть почти каждый день, то гробы, то трупы, полтергейсты итд. И вот сниться мне опять очередная муть, появляется мама , говорит , что очень сильно нас любит и исчезает. После этого ничего подобного не снилось. Может это конечно мой мозг сам себя защитил, но все равно необычно.
Дома краем глаза иногда что-то замечала, как что-то пробегало. Но оно вреда не приносило, поэтому ок )
Однажды дома из ниоткуда появился запах сырой земли, через час звонит отец и говорит, что бабушка умерла.
24.02.22 я проснулась в 3 ночи,а в голове играет припев из песни Ротару ’ аист на крыше ’ . Я нашла её, поплакала, убедила себя, что не будет полномасштабной и легла спать . В 6 разбудил муж со словами ’ началось’ .
Холодная каша• 05 января 2024
Ответ дляКрим мій
Не для мене істину... Істина одна. З його відео добре пропрацьовувати свідомість, можна круто змінити свою реальність. Бо він несе в маси істину... Більше того, багато чого що він говорить він прожив на власному досвіді. А істину нести в маси можна лише маючи знання і використавши їх на власному досвіді. Але це вже інша тема...
Ласую колобками• 05 января 2024
Ответ дляNastYulya
Я его оооочень хочу ! Хороший он ? Читала , что он интереснее фордовской вишни.
я форд вообще не люблю, а этот очень нравится-теплый, вишнево-вкусный-ликерный окутывающ аромат, ребенку тоже нравится, если розочка еще на любителя,то этот аромат мне кажется зайдет всем+ стойкость, эта единствен.пока марка которая на мне оооочень долго держится. Еще интересный у них вышел аромат кофе с белым цветком-те кто любят запах кофе оценят его
Ласую колобками• 05 января 2024
Ответ дляП´яна вишня
нет я не брезгую вашими свящ.купюрами
они же гавном не помазаны
П´яна вишня• 05 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
нет я не брезгую вашими свящ.купюрами
они же гавном не помазаны
Тема вообще-то про мистику, а вы все про материю
Ласую колобками• 05 января 2024
Ответ дляП´яна вишня
выкрутились?!
...мне на щастя, на любов, на удачу надо
Ответ дляЛасую колобками
Да , я читала , что это крутая вишня , Форд рядом с ним компот невнятный , но послушать не нашла где.
В Ганновере я их вообще не видела нигде , а в Дугласе в Гамбурге пустой флакон стоял ((. Месяц назад на них скидка была , но снесли мгновенно. Закончились минут за 40 .
Ms. Любмая жена• 05 января 2024
Ответ дляПочемучка
Для вас нет,для меня имеет.
От дайте відповідь на питання. Чому вам, релігійним фанатикам, так важливо жити в стражданнях і всіх схилити жити в стражданнях, муках і під страхом скоєння гріха?
Дівчині і так погано. Видно що людині з такими думками потрібна допомога психотерапевта, а ви лізете ще вияснити чи вона була одружена, щоб ще гріхів навішати?
П´яна вишня• 05 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
выкрутились?!
Ну добре, а подумаю.....
Почемучка• 05 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
Секретница• 05 января 2024
Не знаю, мистическая история, или совпадение. Но была такая история...
Лет 10 назад гостили мы у родителей на даче. Уже собирались ехать, садились в машину. И тут неожиданно местный кот выбегает, садится между машиной и воротами и начинает громко мяукать. Мы его отзываем, а он не слушается и только мяучит и шипит.
Решили подождать, вдруг он нас от чего-то оберегает. Через пару минут кот успокоился и ушел, Мы сели в машину и поехали. По дороге увидели аварию, свежую. Без жертв, еще даже полиция не приехала.
Решили, что кот нас поэтому не отпускал. Хотя.... кто его знает ?
Ответ дляВ курсі діла
Чесно не дуже пам´ятаю. Щось там шепотіла, розтаплювала, на воду виливала. Вона казала, що то молитви, які їй на листочках передала її мати. Бабуся розповідала, що починала так виливати десь у сорок років. Але щось пішло не так. То б то людям не допомогало. Вона і кинула. Спробувала після 65, стало працювати. Мабуть дозріти потрібно було до дара. Але періодами вона нікого не приймала. Казала що на здоров´я давало побічку і мати не навчила як то все з себе періодично знімати. Коли вона померла я ще молода була, зелена. Можливо вона тьоті і передала той дар. Але тьотя тим не займалася і померла майже слідом за бабусею. Ми жили далеченько.
’дозрівають’ жінки після менопаузи...
Leonka Boo• 05 января 2024
Приємна тема виявилась, бо в подібних часто починають іронізувати. А тут так душевно.
Зараз такі дивні часи, що більше стає пробуджених людей. Це дуууже добре для України, для всієї планети. Ми повинні жити по-іншому!
В подруги моєї зараз Сила проявляється теж, розкривається потроху
Тішуся
Ms. Любмая жена• 06 января 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Nikol-9a2f• 06 января 2024
Ответ дляП´яна вишня
Кто-то в бухгалтерии ручку дверей гавном измазал, и я был тем кто первый взялся за эту ручку, сразу вызвали уборщицу, она хлоркой все помыла и на следующий день мне левые люди предложили собственный бизнес и еще ч-з пару дней я на глазах бухгалтера и директора заработал первые 100000 грн. они начали плакать что они должны были быть на моем месте и держались за руку которой я взялся за ту дверную ручку, а бизнес уже 5-й год только растет
😂