IQ 80• 03 января 2024
Какие мистические/загадочные ситуации были в вашей жизни?
Знаю, что такие темы уже были когда-то раньше, но может кто то расскажет что то новое из своей жизни. Что то, что кардинально изменило ваши взгляды на жизнь, что то, что заставило вас поверить в потусторонний мир/силы… Интересно почитать. У меня не было такого, но очень интересно почитать)
В курсі діла• 05 января 2024
Ответ дляNastYulya
Я на тему - мысли материальны.
В 2011 году , тут , на кидстафе, познакомились с девочкой , я покупала у нее сладости из Европы и очень сдружились. Общались по телефону часами почти каждый день. Она из Мукачево , я тогда жила в Севастополе. Она минимум 100 раз произнесла фразу , - ну почему ты далеко живешь , эх, была бы ты моей соседкой , мы бы и то и се. Короче, мечтали мы на эту тему , много и часто. Но не особо верилось , что мы вообще когда либо встретимся.
В 14 году мы с мужем переехали в Киев , а в феврале 22 года я стала ее соседкой. Как она и описывала, на одной площадке, двери напротив ))
Поэтому да , - мысли 100% материальны.
Вы в Крым переехали? Или зарубежом обе?
В курсі діла• 05 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
Прочитайте о опытах фармы, в которых были задействованы сотни и тысячи, и результаты которых стали известны теперь. Их печальные результаты, судебные иски, смерти.
Как в концлагерях отбирали людей на тестировку уколов и лекарств. А сейчас эти марки в свободном доступе.
Да вы и сами недавно один другому глотки грызли, а по сути принимали участие в мед.експерименте. Отложенные последствия которого неизвестны...
Ласую колобками• 05 января 2024
Ответ дляNastYulya
Я на тему - мысли материальны.
Поэтому да , - мысли 100% материальны.
а я посмотрела ваши темы Bohobocо Yellow Rose Incense обожаю, правда купила пока черри
В курсі діла• 05 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
Опасайтесь и сторонитесь именно того, что очень популярно и навязывается
Т.е ВУЗовского образования) Все родители почему то навязывают своим детям. Сбалансированного питани? Спорта?
Кусачая Я• 05 января 2024
Ответ дляНервогенератор
Я видела домового . Вот так . Знаю что не поверят ) но …
Я вірю, бо теж його бачила, правда боковим зором. Вище в темі писала
Заместитель Анонима• 05 января 2024
Моєму татові лікарі радили операцію. Він погодився, але сумнівався, чи варто - йому було вже досить багато літ. І сниться мені сон, ніби я стою на ганку бабусиної хати в селі, а тато стоїть переді мною з чемоданчиком, прощається, дуже хвилюється і каже, що йде женитися на тітці Санькі (це його двоюрідна сестра, яка на той час вже померла). Я починаю уві сні плакати, казати - де та тітка взялася, що оце тато тепер до неї йде.
А тато відмовився від операції і прожив ще більше 10 років. Думаю, якби він таки її зробив, він би не вижив.
У новорічну ніч на 2012 сниться мені сон - голос каже дослівно так - У тебе швидко і несподівано помре мама, у неї серце теліпається на одній ниткі. 2 січня мама впала, нічого не зламала, але більше не піднялася і за місяць її не стало.
Я дуже мріяла про свій дім. Не квартиру, а саме дім. І мені наснилося, що я бачу, як відкривається небо, таке гарне, темно-синє, із зірками. Що там далі у відкритому небі я не бачу. Але сон дуже гарний, просто чарівний був. І мрія моя здійснилася - дуже скоро ми купили будинок.
Перед війною мені було два сни про море. Снилися вони підряд дві ночі. Перший - ніби я стою на пляжі, і це точно узбережжя Азовського моря, бо там ракушняк А на морі здійнявся страшенний шторм, такі хвилі ходять, що страшно дивитися. І я бачу, як ці хвилі накривають людей, що купалися у морі. А я все чомусь переживаю, де моя сумка, щоб не вкрали, бо там долари, і щоб дитина не загубилася. І сумка була бренду Барбері.
Наступної ночі сниться все те саме, але море інше - Чорне. Я знову стою на березі і звідти спостерігаю за штормом. Зі мною наш песик. Несподівано хвиля дістає моїх ніг, я піднімаюсь на щабель якоїсь драбини і думаю, що треба взяти собаку на руки, щоб його не змило у море.
От війна, багатьох ’накрило’ тою хвилею, ми у Європі, песика нашого нам привезли.
Киця-бриця• 05 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
Что значит вбрасывать? А каким образом лекарства/вакцины проходят испытания?
Все с добровольного согласия, или за деньги или по принуждению...
Киця-бриця• 05 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
Видя одно, в упор не видите другое...
Заместитель Анонима• 05 января 2024
У багатьох народів світу є такий символ світоутворення, як Дерево Життя або Світове дерево. Тобто це дерево є уособленням творення світу як такого. У скандинавських народів його називають Іггдрассіль.
До чого це я. У мене дуже хворий чоловік. Переніс 5 операцій і вже більше 20 хімій. Після другої операції він мені розказав сон, який він бачив під наркозом. Йому приснилось, що його витягли з його тіла, і він став флешкою. І полетів кудись. А там було величезне дерево, і нічого у всесвіті, крім цього дерева не було. У його стовбурі була сила-силенна розйомів для флешок, де вже були ввіткнуті мільйони тих флешок. Флешка, якою став мій чоловік, теж під´єдналася до того дерева, і її було відформатовано. Потім його повернули до його тіла. Він мені розповів потім, що такий самий сон бачив після першої операції теж.
Тобто йому давали шанс, якщо він сам зміниться. Форматували, давали іншу програму життя. Я це так зрозуміла.
В курсі діла• 05 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
МадамОхмури• 05 января 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Тут нада смайлік -ну афігеть ващє)
Королева краси• 05 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не все так радужно з цими дослідами. Добре, що Ваша мама не потрапила у вибірку. В моєї мол сестри щось пішло не так, від госпіталізації до смерті 10днів... Коли я з мамою приїхала до лікарки, лікарка прикрилася заявою про те, що сестра ознайомлена з усіми побічними діями, дає згоду на лікування
Заместитель Анонима• 05 января 2024
Ответ дляМадамОхмури
Тут нада смайлік -ну афігеть ващє)
Не знаю стосовно смайліка. Але людині на зрозумілій їй мові (а мій чоловік геймер) пояснили ситуацію.
Нервогенератор• 05 января 2024
Ответ дляКусачая Я
И я тоже боковым ! Ого) значит я не одна) я видела как он пушистый бежал под тумбу . Цвет шерсть видела …
В курсі діла• 05 января 2024
Ответ дляКоролева краси
Співчуваю вам. У вас особиста травма, то ж більше не буду з вами сперечатися
Киця-бриця• 05 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
Пару лет назад наблюдала, да и вы тоже..
Прагматик флегма• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
а чи зараз у вас все добре ?
Ні, все так же
І найгірше, що і досі по відчуттях цей 4річний період не закінчиться як мінімум кілька років
Пилосмок працює• 05 января 2024
Ответ дляА я з косою
Первый мальчик которого я поцеловала и первый с кем переспала(разные люди и большой промежуток времени) родились в один день, сейчас у меня дело идёт к свадьбе угадайте когда у него ДР))) Первая большая любовь др на день позже этих троих)
Первый мальчик, с которым я поцеловалась и с которым был первый секс, - это один и тот же мальчик с разницей в 5 лет. К сожалению или к счастью, любовь нас не связывала, только желание. Но ничего мистического в этом не вижу))
Холодная каша• 05 января 2024
Ответ дляПросто красавица
В земному ʼбуттіʼ наших душ вважаю, що так. Ця мірність побудована на принципі протистояння та тяжіння умовно чорного та умовно білого, не обовʼязково в поганому сенсі, дуальності явищ, лінійних балансах. Це лише моє розуміння, тому можливо використовую не зовсім коректні вирази. Рівень духовного розвитку не завжди має значення, бо за власним планом душа має отримати певний досвід. Здебільшого, якщо людина не зустріла свою ʼполовинкуʼ, ще не означає, що такої не існує, можливо зробила низку свідомих або несвідомих виборів, що відвели від зустрічі або завадили зрозуміти, хто це. Проте думаю, що існують певні одиничні виключення, коли втілюються душі з високим відносно ʼземногоʼ рівня досвідом, вони вже ʼнапрацювалиʼ достатньо досвіду та самопізнання через кохання з другою половинкою у попередніх втіленнях, в них можуть бути інші задачі.
Розумію, що не є носієм істини та можу помилятися. Це лише моє бачення та відчуття.
Дякую. А від чого залежить зустріч з половинкою? Чи все заплановано? Я наприклад вже хочу її зустріти, не хочу вже кармічних відносин, та і не зможу... Надто я змінилась.. я не хочу бути сама, але навіть якщо буду хотіти з кимось побудувати стосунки, то не зможу, якщо це не буде моя людина... Не зможу себе зраджувати.. Мені ніхто не підходить. Тому чекаю саме на половинку.
І чи може кармічний партнер після проходження спільного досвіду, після того, як обоє виросли духовно, стати половинкою? Бо постійно в цьому сумніваюсь з моїм теперішнім кармічним партнером, з яким ми виросли і далі розвиваємось...ми сила один для одного... Але він надто слабкий ще як чоловік... Йому ще працювати і працювати над собою. З таким як він є зараз я не хочу мати майбутнє.. але він дає мені таку ніжність і любов, що я як квіточку розквітаю. Але не відчуваю до нього такої ніжності, бо він ще не напрацював чоловічої енергії, ще не має того магнетизму, які мають сильні чоловіки.
Из Виа-гры• 05 января 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
У 2021 році у нас завелися клопи (думаю, з поїзда ми притягли таких ’гостей’). Ми спочатку не зрозуміли навіть - що це таке діється. Ні я, ні чоловік їх ніколи не бачили. Причому, кусали вони мене одну. Викликала службу, потравили їх. Більше не з´являлися.
Але я, оскільки з таким ніколи не стикалася, почала читати про них - як ця напасть з´являється, як можна їх позбутися, до чого це все. І от виявляється, що ця гидота з´являється часто перед великою бідою (війни, катастрофи, великі біди) і виганяє господарів з дому.
Так і сталося.
Восени минулого року змі писали про нашестя клопів в Європі.
Холодная каша• 05 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
я раньше думала как вы , но нет, вам не нужно привязываться к этому термину, даже если и есть, не факт,что вы сможете быть парой с этим человеком. Просто вы будете одинаковые по мыслям, по типу личности,в нем вы будете видеть одинаковые черты характера такие же как и у вас, у вас будет похожая судьба и испытания тоже похожие, дети одинакового возраста, еще когда вы будете рассказывать друг другу свои испытания, вы будете одинаково их проходить (напр. даже измену может каждый человек пройти по-разному-кто-то озлобится, кто-то наоборот простит и останется друзьями)-это мой личный опыт,кстати да отнесу встречу с этим человеком к мистическим, такие встречи очень редкие ,и не у всех могут произойти...половинок нет, вы сами выбираете человека с которым вам жить...сами подумайте допустим вы встретили половинку-но со временем отношения стали портится, вы будете терпеть?и жить с ним дальше,потому что это половинка?!половинок нет-есть неудачный ваш выбор...по -поводу притяжения, нет развитие ваше не влияет на притяжение ,к вам могут притягиваться и алкаши и бизнесмены, но ваше развитие будет влиять на выбор своего мужчины...и следующий вопрос можно ли притягивать мужчин, да
Дякую за думку. Цікаво...
Холодная каша• 05 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Просто мене цікавить чи існує чоловік, який буде кохати і який зможе зробити жінку щасливою, тому що з більшістю чоловіків я почувалась самотньою... Зрозуміло, що ідеального партнера не знайти, але ж хочеться зустріти людина, яка буде підходити на 90%. Тому що повторюсь маю проблему, що не можу терпіти, якщо відчуваю, що людина не з серцем до мене...
Мадам Подлинник• 05 января 2024
Ответ дляФсеСама
Ну да, говорят же есть несколько путей по которым одет развиваться событие в жизни челночна. Какой он выбирает, от такого и дальше разворачиваются события. Даже те кто гадает на таро говорят, что есть разные пути и обстоятельства, которые влияют и не всегда человек поступает как предначертано. Странно.
Ничего странного, это как в сказке- направо пойдешь-жену найдешь, налево пойдешь- коня потеряешь, прямо- сундук получишь...От наших поступков тоже зависит судьба, есть конечно основные точки практически не изменяемые, но многое мы сами выбираем. В таро даже есть расклад такой- выбор называется, там варианты развития события при разных выборах пути.
Тролю як можу• 05 января 2024
умирает мой дядя,я в то время была в положении и случается у меня выкидыш на 12 неделе
Снится мой дядя моей маме через некоторое время( это был её брат) и она его спрашивает во сне,ну как ты там?
Он отвечает,всё хорошо...нам не скучно..я тут не один и стоит возле него мальчик маленький
И я понимаю,что это был мой сын
Вероятненько• 05 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Ні, все так же
тримайтеся 💛
Вероятненько• 05 января 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
то він взяв той шанс ? чи він змінився ?
Летчица• 05 января 2024
На 5му місяці вагітності захворіла на пієлонефріт, кілька тижнів була на зберіганні. Після виписки наша кицька почала хворіти, ветеринар не одразу зрозумів в чому справа. В неї почали відмовляти нирки, незважаючи на лікування померла за два тижні до пологів. В мене весь цей час аналізи були чудові. Вірю, що кицька забрала мою хворобу на себе і вберегла нас з малим.
19 лютого´22 наснилась мама, вперше після смерті. Тоді якраз були ці відео перестрашених посіпак Путіна про приєднання Донецької та Луганської областей. Сказала, що війна почнеться не 22го, а 24го. Я була впевнена що вона мала на увазі рік, а виявилось день :(
Холодная каша• 05 января 2024
Ответ дляКрим мій
Палієнко? Ну ви серйозно? Але, якщо вам відкликається, то що ж
А що з ним не так? Людина розказує багато істини. Якщо Ви не цікавитесь духовним розвитком, то Вам не зрозуміти
Почемучка• 05 января 2024
Когда родители получили новую квартиру,я в своей комнате повесила на стенку фото в рамке со стеклом моей покойной бабушки с мамой.Там мама была молодой и красивой.Ночью я проснулась от звука падения фото.Утром я обнаружила,что гвоздик в стене остался на месте и на рамке целая железная штука,за которую вешается рамка с фото.Вопрос,как могла фотография сама упасть со стены,такое впечатление,что ее кто-то снял и бросил на пол.
Заместитель Анонима• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
У нього взагалі складний характер, він дуже егоїстична, хоч і добра людина. Я стала помічати - якщо він стає лагідний, добрий, людяний, значить хвороба прогресує. Якщо порівнювати яким він був 5 років тому, і який зараз, то змінився. Як би це сказати .. Він дещо змінився у кращий бік.