все по ГОСТу!• 04 января 2024

Аборт???

Дорогі друзі просто розум ідить
Маю 4 діток найменьші 1,8 перестала годувати груддю рішила розслабитись так як 6 років не пила не курила декрет був
Тут почала з кумами друзями пити і курити як взнаю вагітна на 3 неділі
Боюсь що з дитинкою щось не так постояно гризе мине
nabludatel• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Діти хвилюють в першу чергу але ми з чоловіком справимось і все необхідне їм дамо
Яка освіта у вашої старшої 18-річної дочки?

Деловитая• 04 января 2024
4 діток маєте і такі питання на форумі наче в перший раз. А потім знову тема, що тут не співчувають?)
Надежда наш компас• 04 января 2024
Ответ дляnabludatel
Яке дозвілля було в дітей автора (найменшому 1.8 років),в той як автор в себе заливала 3 л пива?
Ні Ви ні я не знаємо як воно було.
Якщо жінка просто ситуативно, разово ’відпочила’ після свого затяжного декрету - нічого страшного. Зовсім не значить, що нікому було сходити з дітьми в кіно, на виставку чи на кружок малювання.
От якщо це система - то це біда
Алгонавт• 04 января 2024
Так а срок то какой? С вашей осознанностью может 6 месяц уже.
Надежда наш компас• 04 января 2024
Ответ дляnabludatel
У мене особисто всі з вищою освітою, але я не вважаю, що право народжувати мають тільки ті хто має змогу забезпечити вищу освіту дітям
автор Ірина-bdf4 • 04 января 2024
Ответ дляnabludatel
Дякую за осуд
Незрозуміти вам того
nabludatel• 04 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Та хоч якусь освіту мають дати.
Але автор не відповідає.
Сподіваюсь, що вона троль.

Говорю-балакаю• 04 января 2024
Ответ дляРаздражевская
Блин, как можно расслабиться, имея на руках такое маленькое дите?) Просто завидую вам. Кто за ними смотрел, пока вы расслаблялись?)
А за остальными кто смотрел?.. количество меленьких детей никак не влияет на пить- курить?
А объемы выпитого?... 3 литра за пару часов это для автора ’расслабиться’? А для ’отметить’ тогда какие объемы?
Алкашня плодится... и откуда у наших людей неприятие благ для многодетных?...
nabludatel• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Дякую за осуд
Незрозуміти вам того
Чого не зрозуміти?
Буховсні з маленькою дитиною? Ні, не зрозуміти. Я в такому віці дитини двічі з нею гуляла на вулиці, а не з кумами за столом сиділа.
автор Ірина-bdf4 • 04 января 2024
Ответ дляnabludatel
Та хоч якусь освіту мають дати.
Але автор не відповідає.
Сподіваюсь, що вона троль.
Старша дочка має свій салон уже
Надежда наш компас• 04 января 2024
Ответ дляnabludatel
Та хоч якусь освіту мають дати.
Але автор не відповідає.
Сподіваюсь, що вона троль.
Школа доступна всім за конституцією.
Але не всі схильні до наук і нічого поганого в простій роботі я не бачу.
В нашій країні якраз ситуація коли всі з освітою без роботи за спеціальністю, коли навчались за гроші, щоб бути не хуже, ніж інші
автор Ірина-bdf4 • 04 января 2024
Ответ дляnabludatel
Чого не зрозуміти?
Вибачте пробачте я за шість років сіла випити пива
nabludatel• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
А діти в цей час що робили?
Деловитая• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
А для чого ви цю тему зробили? Кому як не вам знати як що впливає на вагітність? Це ми до вас за порадами маємо звертатися)
Я_канеша_извиняюсь• 04 января 2024
у мого чоловіка молодша сестра теж має 5 діток. старшій 19, вчиться, працює. меншій 1,5 р. Чоловік її воює. вона дуже замучена дітьми, бо бабусів-дідусів,нажаль, не має. Бажаю вам сил!
КаваЗМолоком• 04 января 2024
Скудно как то написано , я б не заплатила вам
Надежда наш компас• 04 января 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вона молодець. Нажаль, тут скоріше заклюють ніж підтримають(
КаваЗМолоком• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Два крэсла, микроволновка и кровать ?)
Говорю-балакаю• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Выпить- это бокал пива, а не 3 литра. Не понимаете разницу?

автор Ірина-bdf4 • 04 января 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
За весь день на Миколая
Надежда наш компас• 04 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
До речі, підкажіть, будь ласка, де шукати замовників, бо в мене зараз купа часу (пошкодила ногу), я би писала як тут люблять хайпувати.
Бо я дуже сумніваюсь, що тролям платять
КаваЗМолоком• 04 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Бо я дуже сумніваюсь, що тролям платять
Незнаю , я б тоже писала , я получше автора напишу , мои темы всегда в топе 😃
Говорю-балакаю• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
За весь день на Миколая
От обеда до вечера, вы писали. Это не так много. А вот 3 литра... даже воды столько не выпить в норм состоянии. И назвать это ’ слегка расслабилась?’?...
Реально, проблемы не видите?
Куда ж без меня• 04 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
Аборт, куда вам пятого? Для чего? Поставьте спираль или перевяжите трубы!
А може у неї чоловік-олігарх
МеняАЖтрусит• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Я тільки взнала зразу кинула але постояно думка гризе
А ви оце як почали з кумами пити і курити, маючи дитину віком 1,8, то ото п´єте і курите вже скільки?
Куда ж без меня• 04 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Троляка свіжа
+*+
Сиреневая цапля• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Дякую вам вам того не зрозуміти
Да куди ж нам. Ні четверо дітей, ні пияцтва з наслідками
Видна міленіалка• 04 января 2024
Ответ дляМальчижка
Автор,срок маленький,ничего не будет страшного.У меня вот другой вопрос-как Вы их всех поднимать будете в такое тяжелое время...
Сами вырастут,,кто там из поднимает,растут себе,старшие смотрят. Младших
автор Ірина-bdf4 • 04 января 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Реально, проблемы не видите?
Бачу і каюсь втому
Мальчижка• 04 января 2024
Ответ дляnabludatel
Автор не має таких планів.
В таких випадках 9 класів і випхнуть на навчання.
Ну их же до 9 класса нужно кормить,одевать,обувать,кружки какие-то,репетиторы,а сейчас цены такие,что волосы на голове шевелятся