все по ГОСТу!• 04 января 2024
Аборт???
Дорогі друзі просто розум ідить
Маю 4 діток найменьші 1,8 перестала годувати груддю рішила розслабитись так як 6 років не пила не курила декрет був
Тут почала з кумами друзями пити і курити як взнаю вагітна на 3 неділі
Боюсь що з дитинкою щось не так постояно гризе мине
Ответ дляМеняАЖтрусит
А ви оце як почали з кумами пити і курити, маючи дитину віком 1,8, то ото п´єте і курите вже скільки?
Чесно сказати на початку грудня почала 2023 а закінчила 21 грудня 2023 як тільки дізналася іто я не кожного дня бухала
ЯкаКраля• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Я до 15 недели бухала именно бухала и курила, все ок
Ответ дляЯкаКраля
Якби я знала що вагітна яб ніколи в житі не пила того пива
ЯкаКраля• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Так и я не знала
Ответ дляЯкаКраля
Так и я не знала
Людям цього незрозуміти зразу накинулись так і боляче а тут ще так писати
А вам дякую
ЯкаКраля• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
А вам дякую
Нормально все будет, расслабьтесь
Ответ дляЯкаКраля
Нормально все будет, расслабьтесь
Дякую вам просто начиталася в інтернеті всяке різне
Бабульція• 04 января 2024
Ответ дляnabludatel
А діти в цей час що робили?
В салоне со старшенькой были))
Ответ дляБабульція
В салоне со старшенькой были))
Ні з вами сиділи)))))
ЯкаКраля• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Я понимаю, я тоже переживала
Ответ дляБабульція
Прям ’свой салон’?)))
Чоловік зробив подарок на день народження 18 річчя
Бабульція• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Ні з вами сиділи)))))
Не, не, я боюсь детей, у которых мамы пьют. Мало ли, какие фантазии делирий навеет)
nabludatel• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
А те що ви мати дитини 1.8 років і ще 3 дітей, ви теж не знали?
Для мене особисто випити не знаючи про вагітність не страшно. А от бухати в присутності дітей, то катастрофа.
Бабульція• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Жгите
Ответ дляЯкаКраля
Я понимаю, я тоже переживала
Осудили мене шо за один раз випила пива багато це так обідно незнають моєї ситуаціі
Ответ дляnabludatel
Шановна по перше бабуся була з дідусем і навіть може я не так і багато випила просто заукруглили в осуд собі я неоправдую сибе
ЯкаКраля• 04 января 2024
Ответ дляІрина-bdf4
Та тут все такие правильные) тут бокал вина раз в неделю, все алкаш
Ответ дляЯкаКраля
Я більше шести років навіть і бокалу вина не пила раз в неділю
Навіть всі насміхалися
Надежда наш компас• 04 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Незнаю , я б тоже писала , я получше автора напишу , мои темы всегда в топе 😃
Да, у меня фантазии много.
Просто здесь часто идут троллей - думаю может я чего не знаю)
Надежда наш компас• 04 января 2024
Ответ дляМальчижка
Ну их же до 9 класса нужно кормить,одевать,обувать,кружки какие-то,репетиторы,а сейчас цены такие,что волосы на голове шевелятся
Так Вы ж не знаете ситуации автора - вполне возможно муж зарабатывает, чтоб всех обеспечить
Мальчижка• 04 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Вполне возможно,но где на них всех набраться времени и здоровья...
Надежда наш компас• 04 января 2024
Ответ дляМальчижка
И эти исходные данные нам не известны.
Но раз семья уже имеет 4 детей и вопрос пятого не стоит - значит чувствуют в себе силы