Пацака-задирака• 04 января 2024

Офісні дівчата, заходьте в тему. Без хейту, тема для розваги

Три тижні як повернулася на свою роботу з декрету. Хочу облаштувати своє робоче місце максимально комфортно і щоб все було)

Покажіть якусь частинку свого робочого стола, шухляди для натхнення :) що цікового і потрібного тримаєте на роботі?

Я вже по-трохи купую деякі дрібниці, типу дзеркало, косметика, органайзер, вітаміни, солодощі і тд. Хочу ще капсульну кавову машину поставити, тому що офісна кава - shiiit. 😑
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
можно будильник на 15 раньше ставить. вы же не в 4 утра выбегаете
Ставлю, але інколи не допогамає(

taka• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Відділ по роботі з дипломатичними представництвами.
это где? в Украине? Дипломатические представництва? А чем они занимаются?
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
а торт где лежит?
Торт швидко псується( треба цти на кухню поверхом нижче
Сон і дрімота• 04 января 2024
Если серьезно, то у меня свое кресло. принесла из дома.
А из вещей в столе - прокладки, ибупрофен, гривен 400 налички и крем для рук.
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Драсьти! А что тогда на работе делать? Так пока кофе попила, накрасилась, на диване посидела с коллегой - вот и обед
Зараз так і є, тому що всі керівники організацій у відпустках і роботи мало) тому і страдаю «таким»
Сон і дрімота• 04 января 2024
Ответ для taka
Красятся, чай пьют, в тапках ходят
Все до блиску• 04 января 2024
Коли я працювала в офісі, то мені дуже подобався куточок на моєму столі з кактусом та різними дрібничками, які радують око))

автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
дзеркало, косметика, органайзер, вітаміни, солодощі і тд?
В мене на роботі усе робоче, з ’потрібних речей’ - пакет аміцитрона, ібупрофен, стрепсілс і катушка щоб волосся з одягу збирати
Ооо, аптечка))) дякую
taka• 04 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Красятся, чай пьют, в тапках ходят
я так примерно и вижу украинскую дипломатию
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Фига се у вас офисная движуха. Какая-то вы слишком радостная, как для офисного работника. Не порядок. Тут без агрессии никак! Надо на вас бухгалтера или кадровиков натравить!
По-перше, я рада, що вирвалась з декрету) і тепер відчуваю себе людиною, а не жопомийкою…
По-друге, зараз сезон відпусток, мало роботи)
Ейчари в нас добрі ❤️
Амбасадор щастя• 04 января 2024
Значит составляем список- косметика, прокладки,иголка с ниткой,тапки,салфетки,мыло,полотенце,лекарства,перекусы,трусы, пижама,подушка,добавляем автору кто ещё вспомнит.
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Сколько вы весите?
57 кг зараз, до декрету 52
Сон і дрімота• 04 января 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
подушка, пеньюар, хорошая камера
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляНехай щастить
У меня еще нитки с иголкой, ср-ва по уходу за обувью...влажные и сухие салфетки, валик для снятия пылинок, пуха... с одежды
Реально потрібні речі!
Сокодавка ще та• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ейчари в нас добрі ❤️
Пора за вторым ребёнком. Слишком уж вы радостная!
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
І органайзери з косметикою на столі і побрякушки?
Я взагалі намаюсь нічого не тримати на роботі з особистих речей
Не на столі, а в столі, в шухлядах)
На столі тільки робочі моменти
Простецкая• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Так і знала, полетіли facepalms 😂
Тайный ящик :
былизна колготки ,дрябнички
на роботі зручне взуття

Остальное минимализм.
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ для taka
В Києві. Це посольства, міжнародні неприбуткові організації, гум.організації, МЗС. В нас багато експатів працює, роботи з ними вистачає
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Красятся, чай пьют, в тапках ходят

Коменти підіймають настрій)))

Плету интриги• 04 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Красятся, чай пьют, в тапках ходят
Курси мінєту ведуть
Всюди влазю• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ейчари в нас добрі ❤️
Вы ж после работы все равно будете мыть жопки)
По факту вы та кем и были + работа в офисе)
Всюди влазю• 04 января 2024
А по теме в офисе всегда держала дежурный зонтик, крем для обуви, сухие салфетки, крем для рук, прокладки, Цитрамон.
На столе цветок, подставка под телефон набор канцелярии
Мамаша в бигудях• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Цікава робота і середовище. Чоловік мій працює теж в цій сфері.
БезВзяток• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Частково так) вдома з малою дитиною складно нафарбуватись, згадати про вітаміни і т д.
Треба вислухати всі невдоволення, одягнути, в садок відвести… словом, зранку інші турботи.
Купите органайзер для таблеток, заполните на пару дней и бросьте в свою сумочку/косметичку.
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Курси мінєту ведуть
Фу, ваш коментар говорить про вас багато
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Тільки ввечері, а не весь день нон-стоп
Простецкая• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ейчари в нас добрі ❤️
Некоторые не уходили:)) смысла в нем при удалеке нет
Всюди влазю• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Тільки ввечері, а не весь день нон-стоп
Вам не кажется странным,что вы весь день нонстоп мыли попу ребенку?
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую ❤️ В нас працюють чудові люди) як заходжу на Порадницю - ніби в інший світ потрапляю
Простецкая• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Генеральная Дирекция Киевского Городского Совета По Обслуживанию Иностранных Представительств (Гдип) Кмп, Центральный Офис, если вы тут, то не обольщайтесь )
Серпентарий высшего уровня, и привет коллега