Пацака-задирака• 04 января 2024

Офісні дівчата, заходьте в тему. Без хейту, тема для розваги

Три тижні як повернулася на свою роботу з декрету. Хочу облаштувати своє робоче місце максимально комфортно і щоб все було)

Покажіть якусь частинку свого робочого стола, шухляди для натхнення :) що цікового і потрібного тримаєте на роботі?

Я вже по-трохи купую деякі дрібниці, типу дзеркало, косметика, органайзер, вітаміни, солодощі і тд. Хочу ще капсульну кавову машину поставити, тому що офісна кава - shiiit. 😑
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Так і знала, полетіли facepalms 😂

Сон і дрімота• 04 января 2024
диван вже несіть))))
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
диван вже несіть))))
Дивани є в холі)
Русланка з гілки• 04 января 2024
какая косметика необходима в обустройстве пространства?
и какие органайзеры?
Кумедний ґудзик• 04 января 2024
терпеть не могу всякое тряхомудие на рабочем месте.
вы из декрета до сих пор не вышли
Сон і дрімота• 04 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
и какие органайзеры?
ну может там без косметики и органайзеров для белья и разных штук никак. Разная работа в офисе бывает
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
диван вже несіть))))
І не тільки дивани, а й душова, пральна і посудомийна машини)
Не у всіх офіси складаються зі столів і стільців

Колишня муза• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Дивани є в холі)
Тоді подушку.

А якщо серйозно - все зайве зі столу прибране і лежить один сувенір, який радує душу. Все.
Звездолётчица• 04 января 2024
А ким ви працюєте?
Русланка з гілки• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
так уточните..
тогда мягкие тапочки и халат, не все же в юбках и костюмах ходят
Звездолётчица• 04 января 2024
Схоже , що ви з дому на роботу хочете переїхати)
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
и какие органайзеры?
Часто приїждаю на роботу ненафарбована, тому що треба швидко вибігати з дитиною
Сон і дрімота• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
ну так, я ж не сперечаюся. Офіси різні бувають. І робота різна
Шаманю второпях• 04 января 2024
у меня везде мусор и срач, мне так удобно и комфортно) но я сомневаюсь, что это Вас вдохновит))
Русланка з гілки• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
можно будильник на 15 раньше ставить. вы же не в 4 утра выбегаете
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляКолишня муза
Тоді подушку.

На столі в мене теж, а в шухлядах - перекуси, чаї, і т д
Русланка з гілки• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
а торт где лежит?
Сон і дрімота• 04 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Драсьти! А что тогда на работе делать? Так пока кофе попила, накрасилась, на диване посидела с коллегой - вот и обед
Сокодавка ще та• 04 января 2024
Фига се у вас офисная движуха. Какая-то вы слишком радостная, как для офисного работника. Не порядок. Тут без агрессии никак! Надо на вас бухгалтера или кадровиков натравить!

автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
А ким ви працюєте?
Відділ по роботі з дипломатичними представництвами.
Зашла на 5минут• 04 января 2024
дзеркало, косметика, органайзер, вітаміни, солодощі і тд?
В мене на роботі усе робоче, з ’потрібних речей’ - пакет аміцитрона, ібупрофен, стрепсілс і катушка щоб волосся з одягу збирати
Амбасадор щастя• 04 января 2024
А вы точно работаете?
Потринділиця• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Сколько вы весите?
Русланка з гілки• 04 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Сколько вы весите?
точно - и весы надо обязательно, что бы вес контролировать
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
так уточните..
До речі, тапки) сьогодні бачила колегу в пухнастих тапках) а взагалі змінне взуття потрібне, тому що жарко в зимових сидіти.
Дякую
Нехай щастить• 04 января 2024
У меня еще нитки с иголкой, ср-ва по уходу за обувью...влажные и сухие салфетки, валик для снятия пылинок, пуха... с одежды
Русланка з гілки• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Дякую
ну... а я о чем?
Пишите первым пунктом на список
Звездолётчица• 04 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
І органайзери з косметикою на столі і побрякушки?
Я взагалі намаюсь нічого не тримати на роботі з особистих речей
автор Пацака-задирака • 04 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Частково так) вдома з малою дитиною складно нафарбуватись, згадати про вітаміни і т д.
Треба вислухати всі невдоволення, одягнути, в садок відвести… словом, зранку інші турботи.
Звездолётчица• 04 января 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
А вы точно работаете?
Над обустройством пространства работает)